Şimdi Ara

BURSA Market Fırsatları... (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.268
Cevap
116
Favori
90.542
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akpınardaki HARİKALAR şubesine gittim sabah 150 tl zarar ettik tüm ürünlerden aldım limonata alacaklar ürün s.k.t. Nisan 2016 ona göre alın kampanyalardan haber veren arkadaşlar'a teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Limonatalar daren zamanında sattım toptancida çalışırken bizimde elimizde kalmisti

• Bugün doğuş 1 kg rize çayı 14 tl 30 tane m boy yumtav yumurtayı 6,95 tl ye aldım şaypadan
  • Mopaşta L boy keskinoglu yumurta 30lu 6,99tl yörsan kaşar 12,99tl

• Dun ege bal 850 gr cicek balini 30 tl ustu alisverise 10 tl ye geldi ve 2 adet aldim. Antep ile findigin kilosu 30 tl idi. Domates ve patates 1 tl idi carrefour da dun

• Seyhanlar 27 li finish quantum 10 tl aldım. Daha önce 45 şi 17 tl almsmıştım. Sırf merak ettiğim için aldım evde pril gold ve fairy platinyum varken

• quote:

Orijinalden alıntı: fenolog

Dun ege bal 850 gr cicek balini 30 tl ustu alisverise 10 tl ye geldi ve 2 adet aldim. Antep ile findigin kilosu 30 tl idi. Domates ve patates 1 tl idi carrefour da dun

marketten aldığım balda normal tat varken özel aldıklarımda petek tadı var anlamadım.

• evet arkadaşlar mopaş dondurma sezonunu açmış bulunuyor :) cartedorlar 5,99tl.
  • Seyhan Ne Alırsan 1-3-5 TL Kataloğu Dağıtmış. Kay Su 5 Lt 1 TL.

Değirmenönünde Nur Avm de Haftasonu İndirimleri Var.
  • hopali08 kullanıcısına yanıt
    Katalogta Damla su 5LT 1 lira yazıyor.

BURSA Market Fırsatları...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarkat

Katalogta Damla su 5LT 1 lira yazıyor.

Demek ki Mahalleler Arası Farklılık Var. Bizim Mahalledekinde Kay Su Oluyor. Birde Erikli ve Karacakaya...
    Bu mesaja eklenen görseller:

• saypa da kendince roman gibi katalog yaptı inceleyin derim.. pril 8,9..marc ikili paket 9,9

50 üstü gdi gibi yapmış ..vasat da olsa guzelçay 5 idi 2 gun önce..bugun ekici 400 gr 5 tl idi
  • Seyhanlar dan 5 lik suları depoladık. Yalnız 12 li küçük sular sadece büyük seyhanlar da var expresslerde yok.

• sarkat kullanıcısına yanıt
    damla suya para mı verilir hocam ya.
    Aracın varsa git Hamamlıkızık'taki Korusu dolum tesislerine 19LT damacanayı 1TL'ye doldur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agulec

Aracın varsa git Hamamlıkızık'taki Korusu dolum tesislerine 19LT damacanayı 1TL'ye doldur.

Ben KAY su aldım. Ve sürekli alırım. 12'lisini çocuklar okula götürüyor.

Ben Nilüferdeyim oraya gidip gelmek, trafik iş değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarkat

quote:

Orijinalden alıntı: agulec

Ben KAY su aldım. Ve sürekli alırım. 12'lisini çocuklar okula götürüyor.

Ben Nilüferdeyim oraya gidip gelmek, trafik iş değil.

acemlerden cevre yoluna girerseniz yolun sonuna kadar trafik olmaz

sanayinin içinden çıkınca yeni yol açıldı..orman kokusu ala ala korusuya ulaşırsınız
  • omer14 kullanıcısına yanıt
    benzin parasını ekleyince 4 damacanadan aşağısı kurtarmaz sonrası kar.
  • Kay su yun 1,5*6 lısının Fiyatını 2,95 Yapmışlar. 50 Kr Zam Olmuş. Ben 1,5 luk Almayı Seviyorum. Kullanımız Rahat Oluyor.

Hafta İçi Her Gün Nilüferden Hamamlıkızık Yakınlarına Gidiyorum. Arabam Olsa Uygun Olur Ama Maalesef.
  • takipppppppp
  • yazlık lastik almak isteyen arkadaşlara duyurulur:!.......
    Metro da 4 adet lastik alana 50 tl indirim çeki ve ücretsiz lastik değişimi var(ücretsiz lastik değişim her zaman)
    internetten lastik almayı düşünen arkadaşlara tavsiyemdir. piyasadan ucuz ama internetteki fiyatlarla kıyasladığımızda hediye çeki ve ücretsiz değişimle aynı paraya geliyor
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.