Şimdi Ara

Bursa'da Nike Eşofmanlar 35TL - Resimler Geldii (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
30
Favori
32.023
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk olarak 15 yil once uğramıştım, yilda bir ugrarim, 15 yil once aldigim kapsonlu esofman hala uretiliyor hic bir degisiklik olmadan, cesit az hep ayni seyler ama cok kaliteli en az 10 yil kullanılır, satmadan once etiketleri kesip amblemlerin ustune zigzag yapiyorlar. birde urunler genelde xxxl cuval gibi benden 3 tane sığar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar son 1 hafta içinde 3 kere gittim efsane ürünler vardı bu hafta Bazende hiç bişi olmaz misafirler 5-10 tane ürün aldı gittiler eşofman altları hem termal hem klasik vardı yine üst kapşonlu fermuarlı fermuarsız harika ürünler vardı değişik renklerde aldık evde kendime de aldım gerçi ben 10 yıldır ordan alırım ürünler kesinlikle orjinalldir çakma olmadığını ellediğinizde anlarsınız yazın da bol bol tsört olur ürünlerini 5 sene giyiyorum bişi olmuyo artık sıkıldığımdan atıyom köşeye :)

• Geçenlerde ben de uğradım fakat ilgimi çeken bir ürün bulamadım.Fiyatlar iyi ama büyük bir beklentiyle de gitmeyin.Hayal kırıklığına uğrarsınız.
  • valla bana birisi bi tshirt almıstı bu bahsedilen yerden tshirt kesinlikle orijinal değildi. sadece pazardaki gibi nike işareti olan bir etiket dikiliydi ensesinde. ama kendim de gecen sene oliviumdaki nikedan 25 tlye malolacak sekilde alt esofmanlar aldıgım için olamaz da diyemiyorum.
  • Alıp gönderecek varmi

• Bende Bursada yasayan biri olarak forumda gördükten sonra gidip bakmak istedim, hani kendime göre konusuyorum,çok ilgimi çeken ürünler olmadı.
    yaklasık 4-5 çeşit eşofman vardı Barça-ManU-gs-brezilyadan bir takımın vardı, paçaları da bol geldi, fiyatı 34,99 tl idi.
    kapşonlular da vardı bazı fıyatları 80 tl idi, bırkac cesıt gomlek vardı love moschino 50 tl idi ama o biraz orijinal değil gibi geldi.

bayanlar için daha fazla çeşit var, nevresim takımları da var.
    tek mağaza gördüm Yeşim mağazası olarak ama orada başka yer de var mı bilmiyorum. Arkadasın eklediği nike işaretli eşofman açıkçası hiç görmedim
    benden naçizane yorumlar bu kadar.
  • psikoo P kullanıcısına yanıt
    Nevresim takimi dedigine gore sen yol kenarindaki magazaya gitmissin usta. Bpnin hemen yanindaki. Dogru mu?

• Öğrenciye Barcelona eşofman alıp gonderebılecek hayırsever varmı? Yol vs karşılarım.

• sanırım öyle hemen girişte sağdaydı, birde ilerde Yeşim mağaza satış yeri diye uzaktan gördüğüm tabela vardı, sizin bahsettiğiniz o mu acaba ? Çünkü o sanırım fabrikanın iç kısmı diye biliyorum ve kolay kolay herkesi içeri almıyorlardı sanırım.

Şimdi yazınıza bir daha baktım, içerdeki kısmı demişsiniz :))
    neyse bir dahakine oraya girer izlenimleri aktarırım artık :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psikoo -- 22 Kasım 2015; 0:19:34 >
  • psikoo P kullanıcısına yanıt
    Aynen. Yanlis olmus. Oysa mesajlarda belirtmistim Neyse saglik olsun. Bir dahakine artik. Eskiden tanidik olmadan almiyorlardi. Ama simdi isteyen giriyor

• bende uğradım akşam üzeri.
    200 tl masrafa girdik aksam aksam:(
    barcelona esofman altı güzel ve kaliteli
    içi polar

nike swteet aldım 2 adet.
    35 liradan.
  • 2-3 sweet bir de alt ihtiyacım var, yardımcı olan olursa sevinirim.
  • Kesinlikle gittiginiz yola ve verdiginiz paraya değmeyecek ürünler kalite eskinin kalitesi hic değil boşa zamaninizi harcamayin pazardan alin daha iyi. Bir kac kaliteli ürün bulursunuz ne ala o da kalıbı gariptir ya pacasi boldur ya beli ya diz yapar ...

• Arkadaşlar forumda görmemiş olmama rağmen bugün ben de eşortman altı almak için gittim. İlk mesajda bulunan eşortman altlarından 2 adet aldım. 35TL ye gayet kaliteli bir ürün. Ben oradayken sepette bir miktar azalma olmuştu, orada çalışan arkadaş arkadan gidip yenilerini getirdi. Daha ellerinde vardır tahminimce. Renk olarak Siyah-Mavi-Füme-Açık Mavi vardı. Kimi ürünlerde Nike kimilerinde Hurley kimilerinde de Converse etiketi var. İsteyen olursa fotoğraf gönderebilirim.

Yeşim büyük firmaların fasoncusu olduğu için çakma olma ihtimali yoktur.

Hatırladığım kadarıyla da kasada şu şekilde taksit yapılabiliyor

Yapı Kredi
    0-50TL 2 taksit
    50-100TL 3 taksit
    100+ 4 taksit

Bonus
    0-50TL 3 taksit
    50-100TL 4 taksit
    100+ 5 taksit

Ayrıca maximum kartlara da vardı ancak bende bulunmadığı için taksit adetleri aklımda kalmadı.

• arkadaşlar daha önce tekstil bölümünde stajımı yaptım ürünlerin çogu elimden geçmiştir ürünler %100 orijinal üründür.sadece ufak defek defoloru mevcuttur.o yüzden uygun fiyata satılıyor
  • oski32 O kullanıcısına yanıt
    aynen hocam geçen tişört alayım dedim ama tişörtün en boy oranı resmen kare şeklindeydi
  • YAHU YOK MU GİDİP BİZİM İÇİN ALIŞVERİŞ YAPABILECEK BIRILERI .. Bİ İKİ KİŞİ GİTSE ALIVERSE ORGANIZE OLALIM BEYLER..GIDECEK OLAN HABER VERSIN
  • başkasının gitmesi çok zor hocam.
    1.si öyle gidip hop askıdan al durumu yok her üründe.
    ayrıca kalıp konusunda yukarıda arkadaşlarında dediği gibi herkese uymayabilr.
    giyilip alınması lazım.
    beğenmediğim iade seçeneğiniz yok çünkü
    ancak değiştirebilirsiniz.

ürünlerin büyük kısmı da sepetlerde tek tek bakmanız gerekiyor sepetten.
    şöyle diyim benim dün gidip 2 mağazada bakıp almam 2 saatimi aldı en az.
  • artçı kullanıcısına yanıt
    Ayrica bedenler biraz farkli. Cogu yerde xl bakarim kendime. Burada 3 beden var. S m ve l. L anca olur diye aldim. Kocaman oldu. Sonra gittim degistirdim. M cuk oturdu.

• Pamuklu ürünler Yeşim üretimi, polyester içerenler Malezya galiba yada ona benzer bir ülke. Dışarda giymeyi düşünenler polyester olanları, evde giymeyi düşünenler pamukluları tercih edebilir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.