Şimdi Ara

Bursa'da Nike Eşofmanlar 35TL - Resimler Geldii

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
30
Favori
32.020
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar arkadaslar. Konu dogru yerde midir bilemiyorum. Yanlisim olduysa kusura bakmayin.

Yesim fabrikasi var Bursa'da kimi bilir belki. Bu fabrikanin icerisinde satiliyor bu urunler.

2 tane esofman alti aldim. 1 tane kapsonlu ust aldim. Gecen senelerden alt ust takim almistim yine. Esofmanlarin kumasi guzel. Kalin ve sicak tutan cinsten. Ayrica defolu ve defosuz olan bolumler var. Kimi 10 kimi 20 kimi 35 lira. Her gittigimde sanki kitliktan cikmis gibi millet. Kucak kucak alan bile var. Universite ogrencileri cok kullaniyor.

Resimleri bugun ekleyecegim. 35e nike. Normal dandik esofmanlar zaten 25 lira. Esi dostu olan haber etsin derim. Soracaginiz bir sey olursa buyrun.

Yesim tekstil hakkinda bilgi:

İhracat Yapılan Ülkeler

Amerika, Almanya, İngiltere, Hollanda, İspanya, Fransa, İtalya, Rusya, Japonya Yeşim Tekstil'in ihracat yaptığı ülke yelpazesinden sadece birkaçıdır.

Üretim Yapılan Markalar.

Nike, Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Tommy Hilfiger, Bershka, Esprit, Hugo Boss, Mexx, Calzedonia, Converse, Tchibo ve Schlafgut gibi markalara üretim yapılmaktadır.

Bu arada gideceklere kisa bilgi vereyim. 2 tane magaza var. Biri hemen yol uzerinde. Olay tvnin dibinde. Orasi degil. Tabi oraya da ugrayabilirsiniz. Dedigim magaza fabrikanin icinde. Saat 1den sonra aciliyor. Haftasonu 10 galiba.

Bu arada internetten satis yok arkadaslar. Fabrikanin icerisindeki magazada satiliyor bir tek. Hafta ici 1den 6ya kadar acik. Haftasonu 10da aciliyor sanirim.

.......................

Resimler Geldi: Urunler hic yikanmamis ve utulenmemistir. Resimler kotu cikti kusura bakmayin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 21 Kasım 2015; 18:22:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Toplu taşımayla ulaşimi nasil saglanir?

• truckerdriver kullanıcısına yanıt
    Metroya binin kestel duragindan bi onceki durakta inin hemen yukarda. Yalniz esofmanlari aldim. Ertesi gun gittim baktim bir tane bile kalmamis Sordum haftasonu geliyor onlar dediler. Bilginiz olsun. Veya dolmusla giderim derseniz kestel veya gursu dolmusuna binin. Sofor sizi birakir. Ana yola oldukca yakin

• Harika

• Teşekkürler
  • Bugün satış varsa biri haber versin çıkalım yola

• h_tunc kullanıcısına yanıt
    Pazar haric diger gunler acik ustam. Yalniz bu satislar yeni degil. Eskiden beri vardi. Yeni acayim dedim konuyu Bin metroya en fazla gidis gelis parasi odersin. 6ya kadar acik

Ha afedersin usta balikesirdeymissin. Defolu olanlar seciliyor hemen. Artik arada bulabilirsen bulursun. Gecen gittigimde adamin biri defolulardan ufak bi reyon toplamisti kendine. Defo dedigim kimisinde belli olmuyor kiminde belli yerlerde. Saglamlara gelince bugun gelecek dedi kadin. Ancak ne durumda olur bilemiyorum. 5 gibi ugrayacagim magazaya ona gore bilgi veririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 21 Kasım 2015; 11:58:02 >

• Teşekkür ederim

• Nike mağazasına filan gitsen fiyat 200 e yakın.
    Milleti aptal yerine koyuyorlar.

• Drak44 D kullanıcısına yanıt
    Artik uretim fazlasi midir. Yoksa bilmedigimiz defosu mu var bilemiyorum. İlk el oldugu icin uygun olabilir. Bunun nakliyesi, paketlemesi ivir ziviri binince, bir de nike magazasina girince fiyat artiyor haliyle.

• Büyük beklentiyle gitmemek gerek , eskiden alırdım ama 3,4 senedir bir defa gittim onda da bişey almadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Artik uretim fazlasi midir. Yoksa bilmedigimiz defosu mu var bilemiyorum. İlk el oldugu icin uygun olabilir. Bunun nakliyesi, paketlemesi ivir ziviri binince, bir de nike magazasina girince fiyat artiyor haliyle.

İmkanım olsa gider bir çuval da ben alırım.
    Geçen gittim sordum nike a fiyatlar 200 e yakın.
    O fiyata üretilmesi mümkün değil.
    İçine taşımayı filan da koy. Asla 200 olmaz.
    Bizim ülkemizde acayip bir pahalılık var.
    Sadece alt 200 e yakın. Bir de üst istesen 300 ü geçiyor.

Adidas da öyle. İyice saçmaladı bunlar.

İmkanı olan alsın. Kaçırmasın.

• Kestelde yaşıyorum yıllardır giderim oraya. Konu açılması iyi olmuş. Biraz ben de bilgi vereyim. Genel olarak içeride nike tsort, nike polar eşofman, polar kapşonlu üstler ve polar şortlar bulunuyor. İnce eşofman her zaman denk gelmiyor. Defolu ürünler ortada sepette, defosuzlar ise askılarda bulunuyor. Aslında hepsi defolu da, askıdakilerde çok çok küçük problemler olduğundan biz anlayamiyoruz(küçücük dikiş hatası gibi)
    Sepette ise küçük yırtık ya da yine dikiş hatası olan urunler oluyor. Sepetten de gayet sorunsuz urunler bulunabiliyor.
    Bunun disinda son zamanlarda converse de turemeye basladi içeride, tisortleri ve şortlari uygun fiyata bulunabiliyor. Zara çok çok az denk geliyor. Bi de sadece bikac kez hugo boss gordum fakat defolulardı. Onun disindaki markalar neredeyse hiç bu magazaya ugramiyor. Onlarin defolularinin satişi yasak sanirim. Bursada yaşayanlarin mutlaka gidip görmesi gereken yer. Tavsiye ederim
    Keyifli alışverişler.

• istanbul dan çıktım yola variyorum Bursa'ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizede alan çıksa iyi olur

• Bekletinlerinizi muhtemelen karsılamayacaktır, mazot parası harcamanıza degmez. (kendi görüşüm)
  • bende bugun gideyim uzun zamandır aklımdaydı eşofman için çok olur bulabilirsek artık metro ile kestelden önceki durakta inince tam nerede kalıyor kolaydamı yeri bilen varsa tarif edebilir mi
  • Drak44 D kullanıcısına yanıt
    Sozde tekstil memleketiyiz. Bursa ucuzdu. Ancak son zamanlarda fiyatlar epey artti. Ne istir anlamadim. Sanirim dolarla alakali

• deepdarkdirty D kullanıcısına yanıt
    Aklima gelmedi neydi o istasyonun adi. Son duraktan onceki durak. Bp petrol istasyonu var yaninda. Olay tv var. Onun hemen arkasinda yesim fabrikasi. Yurume mesafesinde yani.

• sağol hocam artık sora sora buluruz indikten sonra tşk ederim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.