Şimdi Ara

Burnout Paradise Remastered duyuruldu. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
2.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: defected

full oyun 60 dolar
    grafikleri yenilemek 40 dolar

demek ki oyunun grafik hariç ederi 20 dolarmış

10 dolara düşerse alırım

ne karaktersiz oldu bu oyun firmaları ya

ayıptır

Bence 10 dolar daha düşük bir fiyata sahip olması gerekirdi.
  • Kaplamalarda ciddi gelişim söz konusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 15 Mart 2018; 19:32:24 >
  • bu kaza yaptığımız ve yaptığımız kaza üzerinden puan aldığımız versiyonu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Kaplamalarda ciddi gelişim söz konusu.

Çözünürlük basıp yollamışlar gibi geldi. Bir de Ps2'den de koyabilirlerdi seriyi. 40 dolar tek bir oyuna çok fazla olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

quote:

Orijinalden alıntı: Source

Kaplamalarda ciddi gelişim söz konusu.

Çözünürlük basıp yollamışlar gibi geldi. Bir de Ps2'den de koyabilirlerdi seriyi. 40 dolar tek bir oyuna çok fazla olmuş.

Daha önce benim gibi konsolu olmayanlar için bu remake işi güzel ama 164 gibi komik bir rakama bu oyunu almam.

• 59 veya 69 tl civarına düşünce alırım güzel oyundu
  • arkadaslar birisi alirsa kardeslikle ortak olabilrim

• Ben oyunu sevemedim malesef, gta online nın araba yarışları gibi sanki. Hasar modellemesi iyi ama hasar alsan da beleş otoonarım gibi işler tedirgin olmamana neden oluyor, istediğin gibi vur kır parçala. Amaç sadece serbest sürüş ve hız yapmaktan ibaret.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PÜSKÜLLÜ MORUK -- 21 Mart 2018; 12:37:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen takasla aldım ama oyundan zevk alamadım

• Split-screen özelliği var mı oyunda?

• aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    hayır, 2-8 kişilik online var sadece.
  • Teşekkürler cevap için

• 49 tl falan verilebilir gerçi o bile çok almayın bekleyin fiyatı çabuk düşer zaten amaçları 39-49 tl bandından satmak şuan keklik avı yapıyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İndirim geldiği zaman alınabilir ancak şuan ki hali çok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 49 a düştü alsakmı napsakki
  • Skylined kullanıcısına yanıt
    49 a düştü ama beklemekte fayda var. Oyun zaten satmıyor 39 tl yi de görür yakında

Edit; keklik avında keklik olmayın tekrar 169 tl ye çıkarırlar ama deli düşecek fiyatı o fiyata 49 tl ye yeni nesil oyunlar var nfs falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 14 Haziran 2018; 10:22:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun hdr’mı ?

• Pc anakonusunu bulamadım o yüzden buraya yazayım. zamanında oynamamıştım oyunu. origin access de olunca pc de denedim. kaplamalar birazcık iyileşmiş gibi ama oynayacaklar varsa acele etsin az daha bekliyim derse tamamen bulunduğumuz dönemle bağını kesecek gibi oyun. Yarış hissi arcade dibine kadar zaten. Takedown lar zevkli ama bize karşı yapılınca o kadar da zevkli değil tabi :) Paradise Lisansı alıp bıraktım elite e yemedi. Yarışlar aşırı zor hale geliyor rubberbandi dibine kadar hissediyoruz oyunda. Hatta bence trafikteki diğer araçlar bile ara ara önümüze kırıyor . çok hızlı olunca da zamanında tepki veremiyorsunuz. Neyse uzatmayayım benim gibi hiç oynamamışlar için zevkli 7-8 saati var oyunun. Eskiden oynamışlar için pek bir değişiklik yok bence.
    Not: 2 yıllık temiz hort.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.