Şimdi Ara

Burger King Whooper Jr. Menü 17.25TL yerine 11.95TL (Vodafone) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
4.895
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merak ettiğim bi husus var. Daha önce aldığım menünün fişine anket kodu yazmıştım. Hani şu ücretsiz king seçim için olanından. Vodafone kampanyasıyla 11.95 e bu menüyü alıp sonra bu kodla menüyü king seçim haline getirebilir miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Concordato

Pilava 5, Çorbaya 7, kuruya 10-12 lira çekiyorlar bir de porsiyonlar küçük. Küçük şehirleri bilmem ama Ankara'da durum böyle.

Alıntıları Göster
    Haklısın ben Eskişehir için yazmıştım

• Umarim batar tamam hersey zamlandida istese daha ucuza satabilir 2-3 sene oncede kur boyle degildi yine o zamanki alim gucune gore pahaliydi

• Çocuk menüsü desek yine küçük kalır bebek menüsü denir anca buna

• Bu arada woper king burgerdi sanirim adi double miydi herneyse onun yanj bundan daha buyuk hamburgerin fiyatida 17/18tl civarı bu kucucugunde boyle sebebi Ramazan ayinda Vodafone kampanyasi ile 1 alan bir bedava oldu bu menu ilk 8/9tl civarıydi Vodafone 1 alana 1 bedava yapinca o siralar 13 küsür tl de bayagi bir durdu. Bu menunun fiyatinin pahali gorunmesinin sebebi iste boyle 17tlden dusmus gibi olup alalim diye yoksa 12tl bile fazla bu menuye ciddi anlamda hamburger falan yok ortada kucuk bile denemez lokmalik gibi uzun sure bu menuyu yememistim.
    Masaya oturdum ilk patatesleri biraz yiyim dedim baktim hamburger kucucuk etrafta insanlar var rezil olmamak icin hemen hamburgeri bitirdim sonra rahat rahat patatesi vs yedim o yüzden tavsiye asla etmiyorum indirimlide degil doyurma yönünden zaten doyurmuyor.

• Jowiyaga kullanıcısına yanıt
    Burger mcdonalds gibi yerlerde tavuk burger almanın hiçbir mantıklı yanı yok, bildiğin markette satılan şinitzel var içinde tat olarak birebir aynı, şahsen arada gittiğimde 3-5tl fazla verir et menü almayı tercih ederim tadını başka bir yerde bulamayacağını bilirsin verdiğin paraya değer. Tavuk menüyü evde hazırlıyorum. 1 hamburger maliyeti kolasıyla birlikte 3tl malzemeler kuş kadar değil dolu dolu ekmek kocaman

700gr 10lu şinitzel 8,95tl
    8li hamburger ekmeği 3,5tl
    1 adet marul 3.5tl
    2 adet domates 50krş
    1 kavanoz salatalık turşusu 4,25
    1.75lt coca cola 4,25tl
    ketçap mayonez her evde olduğunu varsayalım 25tl ediyor bu malzemelerle 8 hamburger çıkıyor 2 şinitzel ve diğer malzemeler artıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simerazzı -- 21 Temmuz 2019; 14:14:9 >
  • Eskiden bedava olarak verirdi. Vodafone bozmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: RustyCohle

Olması gereken fiyat.10 liraya bildiğin ıslak hamburger gibi kücücük bişey.Bogazım geniş olsa tek lokmayla yutarım.3-5 tane yiyecen anca doyarsın

Edit:ahh eskiler türk telekom self üyelerine cifte köfteli menü veriyordu.Hem de 2 tane.14 liraydı.Her gün yiyordum,davul gibi yapıyordu adamı.1 ay boyunca annemle kavga ettiydim neden disarda yiyorsun diye.
    İşte gerçek sıcak fırsatçı.
  • simerazzı kullanıcısına yanıt
    Bende king chicken tadını hiç bir yerde bulamıyorum. Şinitzel değil içindeki bence.
  • Uzun süredir var zaten o

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • naklow12 kullanıcısına yanıt
    Şikayet edildin

• 4'lu kola alana bedava zaten. Paranızı çakallara kaptirmayin

• Bedava satıyorum diyecektim yanlış yazmışım
  • En güzeli Chicken Royal+cheese,ekmeğinin bile o tatlı aroması var ya...

• bradenburg B kullanıcısına yanıt
    Reis o eskidendi. Bir çorba az musakka az pilava 18 tl ödedim geçenlerde.

• Disimin kovuğuna ancak yetti..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.