Şimdi Ara

burger king - visa banka kartları kampanyası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
9
Favori
6.087
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sordum antalya 5m migrosda yok dedi bizde geçerli değil diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • henuz bu kampanya burger king'lere ulasmamıs..........

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla ben burdaki görseli gösterdim tak aldım 2x2 menüyü...(Ankara 5m Migros)
  • çok iyiymiş yararlanmak gerek
  • ben de faydalanamadım bugün. zaten bizim burdaki burgerın çalışanlarını sevmiyorum bi lakayıt konuşmalar falan nereye şikayet edebilirim acaba? fırsat bu fırsat
  • çok mu iyi fırsat ? siz hayatınızda burger kinge gitmediniz heralde :) o 2 menünün fiyatı 5 bileetmez. 10 liraya ona vereceğinize gidin whoper menü alın hem lezzet alın hem de doyun. 2 tane hamburger var diye daha iyi zannediyosunuz ama tek hamburger bazen yetiyor karnınızı doyurmaya :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

çok mu iyi fırsat ? siz hayatınızda burger kinge gitmediniz heralde :) o 2 menünün fiyatı 5 bileetmez. 10 liraya ona vereceğinize gidin whoper menü alın hem lezzet alın hem de doyun. 2 tane hamburger var diye daha iyi zannediyosunuz ama tek hamburger bazen yetiyor karnınızı doyurmaya :)

hiç whopper yemesek kandıracan bizi
    şuan 17 küsür lira olan çift menüyü tek başıma bitiriyorum. whopper hiç kalır yanında.
    ancak 9 liraya bu menü atıştırmalık güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoSeriouS -- 28 Eylül 2014; 3:19:29 >
  • Yahu yemeyin su meretleri aldik. Ucuz diyosunuz. Gidin 10 liraya 1.5 durum yiyin yada 2 porsiyon tavuklu pilav alin. Burdaki trans yag oranii kullandiklari koruyucu maddeler akillara zarar. 20 yil sonra kalp rahatsizliklariniz carpingilariniz baslarsa hic bu konulari gormeyip ikili ikili menu goturmeseydim diyiceksiniz.

Baska alternatif kuru fasulyeicde kuru fasulye yiyin. Kat be kat saglikli ve proteinli.

• quote:

Orijinalden alıntı: SoSeriouS

quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

çok mu iyi fırsat ? siz hayatınızda burger kinge gitmediniz heralde :) o 2 menünün fiyatı 5 bileetmez. 10 liraya ona vereceğinize gidin whoper menü alın hem lezzet alın hem de doyun. 2 tane hamburger var diye daha iyi zannediyosunuz ama tek hamburger bazen yetiyor karnınızı doyurmaya :)

hiç whopper yemesek kandıracan bizi
    şuan 17 küsür lira olan çift menüyü tek başıma bitiriyorum. whopper hiç kalır yanında.
    ancak 9 liraya bu menü atıştırmalık güzel.

Arada bir hanimla whopper jr yerdik 2 kişi 10.5 TL idi oda bitmiş yalan oldu .tavuk da yiyesim yok whopper et di gerçekten etti mangal gibiydi. Gerçi 2 ayda bir yerdik denk gelirse

Genelde tercihin evinin balkonunda mangal.kanat yapmak dağ kekiği ile

• Patatesleri bana güzel geldi.2 gün önce yedim.Ankara 7.cadde şubesiydi.
  • Eve de olsa iyiydi.
  • Patatesleri gerçekten güzel olmuş, cips yer gibi hissettim kendimi

Ama uyarayım, Maltepe Carrefourdaki Burger'a daha gelmemiş kampanya
  • Enpara 'yla deneyen var mı?
  • carlitoss kullanıcısına yanıt
    Ben enparayı gösterdim sonra kredi kartıyla ödememi yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krauss13.7

Yahu yemeyin su meretleri aldik. Ucuz diyosunuz. Gidin 10 liraya 1.5 durum yiyin yada 2 porsiyon tavuklu pilav alin. Burdaki trans yag oranii kullandiklari koruyucu maddeler akillara zarar. 20 yil sonra kalp rahatsizliklariniz carpingilariniz baslarsa hic bu konulari gormeyip ikili ikili menu goturmeseydim diyiceksiniz.

Baska alternatif kuru fasulyeicde kuru fasulye yiyin. Kat be kat saglikli ve proteinli.

Al benden de o kadar

• Edirne'ye yolumuz düşerse yeriz

• Nuvo geçerli mi?

• carlitoss kullanıcısına yanıt
    pazar günü 2 defa aldım fazlasıyla doyurucu oldu. ancak patatesler hala odun gibi. mcdonald'ın eline su bile dökemez. enparacardla aldım.
  • leonidas26 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah dostum. Encard'ı yanıma alayım bundan sonra belki gideriz. Evet patateste McDonald's tek ya. Burger'ın da Whopper'ı güzel.
  • Esenyurt torium da geçerli değilmiş ne alakaysa

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.