Şimdi Ara

burger king - visa banka kartları kampanyası (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
9
Favori
6.087
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • nuvo da geçerli.nuvonun yanında kuveytürk banka kartımı aldım arkadaşım için.nuvo da kampanyayı yaptıktan sonra kuveyttürkte hata verdi.demek ki bir müşteri ile sınırlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

quote:

Orijinalden alıntı: MCErgun

quote:

Orijinalden alıntı: TGzgnr

Son zamanlarda gitmedim hic. O kadar reklam yaptilar, duxzeltmislermi patateslerini

ben o reklamlar dönmeye başladıktan 1 - 1.5 hafta sonra gitmiştim. patatesler hala aynı berbatlıktaydı

Ben eylül başı gitmiştim. Patatesler yamuk yumuk değil duzgundu dik duruyordu. Tat olarak birşey diyemicem. Belki sizin gittiğiniz eski patates stokunu eritiyordur o zamanlar

çok kalabalık yerlerdeki patatesi tatsız.tenha yerlerde daha çıtır ama yinede mcD gibi tadı yok.ekstra birşeyler var kesin mcD da

• Saçma sapan bir kampanya Adana Gazipaşa şubesinde Chicken Royal menü 9.25TL iken küçük tavuk burger menü ekleyince 10.95TL para kesiyorlar. Kendi broşurlerini gösterip bedava diyor ama 1.70TL fark alıyorsunuz dedim. Eleman menülü fiyatı bu dedi. Ne yapmaya çalışıyorlar anlamadım büyük firmaların böyle küçük hesaplar peşinde koşması büyük çirkinlik bana kalsa hiç uğramam ama bizimkiler seviyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx1018

Saçma sapan bir kampanya Adana Gazipaşa şubesinde Chicken Royal menü 9.25TL iken küçük tavuk burger menü ekleyince 10.95TL para kesiyorlar. Kendi broşurlerini gösterip bedava diyor ama 1.70TL fark alıyorsunuz dedim. Eleman menülü fiyatı bu dedi. Ne yapmaya çalışıyorlar anlamadım büyük firmaların böyle küçük hesaplar peşinde koşması büyük çirkinlik bana kalsa hiç uğramam ama bizimkiler seviyor.

aynı şekilde kanyondaki şubede de 0,7 tl fazla almakta diretti 3-5 kere uyarmama ragmen...
  • quote:

Saçma sapan bir kampanya Adana Gazipaşa şubesinde Chicken Royal menü 9.25TL iken küçük tavuk burger menü ekleyince 10.95TL para kesiyorlar. Kendi broşurlerini gösterip bedava diyor ama 1.70TL fark alıyorsunuz dedim. Eleman menülü fiyatı bu dedi. Ne yapmaya çalışıyorlar anlamadım büyük firmaların böyle küçük hesaplar peşinde koşması büyük çirkinlik bana kalsa hiç uğramam ama bizimkiler seviyor.

hocam o farkı almaya hakları yok ama sen menünün kolasını patatesini büyütülüyorsan onu alırlar ama normalde almamaları lazım

burger king - visa banka kartları kampanyası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 18 Ekim 2014; 22:27:06 >

• eskişehir ve kütahyada farklı farklı burgerkinglerde denedim sorun olmadı fiyat farkı falan da alınmadı.
  • Paybyme oluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: orhunn

bende de farklı fiyat alan olmadı bir tane şube tamam dedi direkt geçti , birtanesi ayrı pos cihazından Visa dan provizyon alıp sonra kasadan işlemi gerçekleştirdi.

Ankamallda da gerekli pos cihazı gelmemiştir dedi ben de zten kampanyanın bitmesine bir hafta kalmış dedim cihaz yok diye direttiler

• ya bizim burdaki kamillerde yok böyle bi kampanya yok diyolar, ya diyorum nasıl yok, yok diyorlar inatla :D
    en sonunda aradım şikayet ettim ilgilenicez falan dediler birdaha gidersem sorucam tekrar
  • Hirotaro kullanıcısına yanıt
    yok hocam büyük boy falan almadım standart chicken royal menu + tavukburger menüde küçükboy. Elemana 9.25TL olması gerekmiyormu dediğimde 2menülü fiyat böyle dedi fişte vermediler şikayetmi etsem ne yapsam göz göre göre şerefsizlik yapıyor adamlar.
  • fx1018 kullanıcısına yanıt
    şikayet et , senden aldığı parayı kesinlikle cebe attı ya da kasadaki açığı kapıyor
    Hocam biri ikisi değilki çalışanların 3ü hepbir ağızdan aynı şeyleri söylüyor neyse burgerin sitesinden şikayet ettim

Adamların çalışma şartlarına üzülüyorum ama böyle şerefsizlik yapmaya da hakları yok.
  • quote:

Hocam biri ikisi değilki çalışanların 3ü hepbir ağızdan aynı şeyleri söylüyor neyse burgerin sitesinden şikayet ettim

Adamların çalışma şartlarına üzülüyorum ama böyle şerefsizlik yapmaya da hakları yok.

bir defa sistem fiyatı otomatik veriyor ,gördüğün gibi 9,25TL

benim visa kartımı aldı , provizyondan geçirdi sonra menüyü verdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 19 Ekim 2014; 1:26:29 >
    ne yaptıklarını tam olarak anlayamadım hocam dezgah altına eğilip birkaç dakika birşeylerle uğraştı sonra ücret bilgisini girip kredi kartı slibini verdi. Ben kampanya şartlarımı değişti acaba diye pek birşey demedim ama görüldüğü üzere düpedüz sahtekarlık yapmış adamlar.
  • Zavallı bir firma Burger King. 40 yıl sonra gece açık olduğu için zorunluluktan gideyim dedim, 50 metre ötede kampanyanın billboardu olmasına rağmen "kampanya bize gelmedi" diyor.

İyi oldu gerçi. Çöp yemekten kurtulmuş oldum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.