Şimdi Ara

Burcu Köksal - AK PARTİ'LİLER CEVAP VEREMEDİ! | MECLİS BİRBİRİNE GİRDİ | TBMM AYAĞA KALKTI (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
9
Favori
18.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
441 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hesap sorma vakti gelmiştir arkadaşlar!
    Kredi dediler yok,
    Yardım dediler yok,
    Ücretli izine çıkarabilecek dediler, 1070tl ödüyeceğiz dediler (kendisi 1070tl ye 1 ay değil 10 gün geçinebilir mi acaba?)
    Maske satışı yasak biz vereceğiz dediler, bugün markete almadılar maskem yok diye.

Kiram gecikti, evdeyim çalışamıyorum. Faturalar birikti.

Bu saatten sonra hesap sormak için elimden ne geliyorsa yapacağım. Bu devran değişecek!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bosunuza kendinizi parcaliyosunuz bu ulkeyi akp yoneticek bu ulkeyi sag kesim yoneticek bos bos video paylasip durcaksiniz sizde 😄😄😄😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fox tv taktiği soruların cevabı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: El Korona

(((((

Yaşasın ce ha PE !
    Yaşasın çe ha PE li belediyeler
    Yaşasın çe ha PE li forum üeyeri
    Yaşasın çe ha PE li tüm dünyanın en akıllı, en zeki, en yardımsever insanları
    Yaşasın çe ha PE nin içinden çıkacak peygamber 😁

Siz bizim efendimizsiniz
    Siz bizim müdürümüzsunuz.

Yaşa çe ha PE ve yandaşları.

Yaşa dünyanın ve evrenin yeni sahipleri.
    Siz süpersiniz

))))

ZAVALLISINIZ

Kadının dediği şeylere bir cevabınız var mı? Yok. Uza burdan hadi koçum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Güzel konuşmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koroglu69

Bosunuza kendinizi parcaliyosunuz bu ulkeyi akp yoneticek bu ulkeyi sag kesim yoneticek bos bos video paylasip durcaksiniz sizde 😄😄😄😄
    Bir de müstahak diyebilmenin dayanılmaz hafifliği var.
    Sizler bunlar bize reva mı diye sızlanırken biz müstahak diyebiliyoruz. Hadi şimdi reva mı müstahak mı onları düşün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 14 Nisan 2020; 23:36:21 >
  • Bunların ne kadar rezil insalar olduklarını çoktan bu halkın anlaması gerekirdi ama pek mümkün değil ne dense boş. Chpli vekil halkın sorunlarını dile getirirken akpli vekil git fransanın vekili ol demekle yetiniyor cevabı bu aslında bir cevap bile değil çünkü verecek bir cevapları yok. Arkadaşlar şunu unutmayın ne ne olursanız kim olursanız olun ne ekerseniz onu biçersiniz. Bugün halkı umursamayanlar kendi menfaatleri uğruna halkı görmezden gelenler tarihten ders alsınlar. Açıp tarih okusunlar sonları orada gizli
  • koroglu69 kullanıcısına yanıt
    Yahu aylık 2400 lirayı ödeyemeyecek hale düşmüşsün işte, hala reiste reis. Size müstehak.
  • yıllardır foruma girmiyorum, ne olmuş buralara yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiLVeR_FoX -- 15 Nisan 2020; 5:1:38 >
  • Zavallı vekiller sözlerinin geçmediği kürsüden haykırıyorlar ama boşa!!!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • koroglu69 kullanıcısına yanıt
    böyle devam kral sensin en büyük sensin sizin hayal dünyalarında yaşamaya devam
  • SiLVeR_FoX kullanıcısına yanıt
    millet kafayı yedi nerede eski gunler
  • Şimdi yılın esprisini yapıcam

"ya şu meclistekiler de biri konuşurken susup dinlemeyi öğrensinler"
  • Konuşma çok güzel , çok güzel de kendimiz söyleyip kendimiz alkışılıyoruz. Çünkü karşı taraf arsız. Daha kötüsü utanmaz. Daha da kötüsü milyonlarca insanı arsızlaştırıp utanmazlaştırdılar. Yetmedi vahşileştirip vicdansızlaştırdılar.

Oyüzden birşey değişmeyecek konuşmadır. Birşeylerin değişmesi için bu ülkenin ekonomik olarak herkesi sefalete sürüklemesi gerekiyor. Ona da az kaldı zaten.
  • Daha kürsüde konuşan kişinin sözlerini dinlemeye bile tenezzül etmiyorlar. 6. sınıfa giden kuzenimi ve sınıf arkadaşlarını koysam şu salona en azından birbirlerini dinlerler, "bak senin şu dediğin yanlış" diyebilecek saygıyı, cesareti gösterirler. Vallahi bıktım usandım artık zaten her güne yeni bir kadın cinayeti, ekonomik sıkıntıyla uyanıyoruz ülkede. Koronayı, savaşı, dünya çapındaki şeyleri geçtim artık bi nebze ama sokağa çıkma yasağı koyarsın gecenin 10'unda millet telaşla markete gider. Gider tabi kardeşim sen gecenin 10'und açıklıyorsun ben nasıl güveneyim sana 2 gün kararlaştırmıştık ama 1 aya uzatmaya karar verdik demeyeceğini? Adam aç mı evde ekmeği yumurtası var mı? neyiyecek düşünmeden sokağa çıkma yasağı getir. Bak daha ekmek alamayacak yumurta alamayacak duruma gelen insanlardan bahsetmiyorum bile. Arkadaşlar ben bilgisayar mühendisiyim 5 haftadır evden çalışıyoruz, çok şükür paramı da alıyorum bir sıkıntı yok kendi açımdan ama dışarda şoförlük yapan, dükkanı olan esnaf nasıl geçimini sağlasın? Fransa, Almanya şu kadar yardımda bulundu siz naptınız diye soruyor kadın kürsüden, söylediğin tek şey "buralar yetmez sana git almanyada fransada vekillik yap" diyorsun. YAZIKLAR OLSUN SİZE! Size oy veren insanlara da ayrıca yazıklar olsun. Her seçim dönemi daha da fakirleşiyoruz ülke olarak hala oy veriyorsunuz ya şu insanlara.. Benim derdim o parti gitsin şu parti gitsin değil. En azından artık değil. Bıktım artık. Bu yazdıklarımı 3 kişi bilemedin 5 kişi okuyacak. Uzun yazılar dh'de okunmaz çünkü ben de okumuyorum. Belki de en başında burada kaybetmişizdir. Okumayarak! Ülke 50 yıl önce mükemmel değildi. 30 yıl önce de değildi. Şimdi de değil. Mükemmeli de ara aramıyorum tabi ki ama geçmişten ne ders çıkarıyoruz ne bir adım ileri gidebiliyoruz. Ama şu bir gerçek ki Türkiye'de özgürlükler giderek kısıtlanıyor. 3o yıl önce insanlar tüp alamıyordu evet ama bu zaten 20. yüzyılla çözülmüş bir şey hükümetle değil. Şu an gelir seviyesi en düşük ülkeye gitsen eğer savaş gibi olağanüstü bir durum yoksa zaten kimse tüp kuyruğuna margarin kuyruğuna girmiyor. Neyse sözün özü daraldım arkadaşlar artık. En kötüsü de umudumu kaybettim. Biz hiç bir zaman Atam'ın bize söylediği muasır medeniyetler seviyesine çıkamayacağız. Bundan 10 yıl önce de çıkamamıştık, şu anda da değiliz. Bundan 10 yıl sonra da olamayacağız. Mutlaka bi kavga gürültü olacak. Türkiye de hiç bir başarı cezasız kalmadı yine kalmayacak. Dolar 3 tl'ye de düşebilir 10 tl'ye de çıkabilir. Bunlardan hiç biri Türkiye'de doğmuş büyümüş ve geleceğe umutla bakan bi gencin umutlarını kırmaktan daha önemli değil bnce. Çünkü doları 10tl ye çıkaracak olan da 3 tl ye hatta 1 tl ye düşürecek olan da bizleriz. Umudumuz olduğu sürece! Ama ne yazık ki ben umudumu kaybettim arkadaşlar. Belki o bakan sırf laf olsun torba dolsun diye git orada vekillik yap diyor ama bu ülkenin gençleri kendi mutlulukları için o beğenmedikleri ülkelerde çalışmaya katma değer üretmeye gidiyor, gitmeye de devam edecek..

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.