Şimdi Ara

BURAK KRAL YILMAZ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
2.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kime göre oyun tarzı ? oyun tarzı ne demek ? adamın görevi nedir ? bir forvetin görevi nedir ? gol atmak mı ? 35 gol atıyor yine de beğendiremiyor kendini neymiş oyun tarzıyla alakalıymış. Kaleci sezonda 5 gol yesin ben onu beğenmeyeyim oyun tarzıyla alakalı.. saçmalık
  • quote:

Orijinalden alıntı: #Ramazan

Futbol oynamayı bilmiyor ama gol atmayı biliyor. Gomis'ten her türlü daha fazla gol atar.

Futbolda bilen değil gol atan kazanıyor ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu yemin ederim sinir oluyorum şu yazılanlara futbol oynamayı bilmiyormus yuhh

Bilmek nedir yahu ?futbolda koşan güçlü olan hızlı olan önde olan kazanır ,sonra sen kim oluyorsun da gerek milli takımda gerekse kulüp bazında gelene gidene sallayan profesyonel bir adama bilmiyor diyorsun?

Hep bu kafalar yüzünden bu ülke işte bir adım öteye gidemiyor.Burak Telekom da Manchester United e gol attıktan sonra anonscu adını söylerken aradan yuhhh çekenler oldu asıl size yuhhh ulan beter olun inşallah hala unutamıyorum o anı ve GS ile bütün iliskikerimi bitiren an olmuştur

Takım Cl de ve ligde dolu dolu gidiyor Burak ronaldoyla kapışıyor Manchester e gol atıyor 90 dk boyunca oraya buraya koşuyor gol atıyor anonscu adını anons ederken aradan birileri yuhhh çekiyor yahu beter olun beter olun inşallah borç batağından çıkamaz ilk 5 e de giremez bu takım rezilleri oynarlar inşallah bu sene de.

• Gomis den 2 gömlek ustun bir forvet Burak kral yılmaz

• Burak kendini geliştirmiş, dün takım oyununa gayet etkisi vardı. Gomez kadar mı değil ama onu da araya kaçarak, top isteyerek, pozisyon kovalayarak kapatıyor.

Ayrıca dün attığı kafa golünü Van Persie atsa uçan Hollandalı diye orgazm olacaklar oraya buraya çarpıp önüne düşüyorla oyuncuyu yermiş.

Tek Burak yetmez diyenler haklı ki tek Gomez de yetmez tek Sneijder de yetmez vs. vs. Ciddi eksikler var özellikle orta saha olmak üzere stoper ve sağ açık transfer edilmezse mücadele ederiz, hiçbir rakibe ezilmeyiz ama rakipleri de ezemeyiz. Şampiyonluk için şu kadro ve oyun yetersiz.

• Ts de basaksehirde gs de fener de is yapar ama buyuk takimlarda (besiktas gibi) kaybolur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pyp

Ts de basaksehirde gs de fener de is yapar ama buyuk takimlarda (besiktas gibi) kaybolur.

cenki 2 ye katlar desem burağa haksızlık olur. çok daha iyi. burak size gelse götürürdü iyi ki gelmedi
  • Ne oldu lan burak bızdeyken adama sovuyodunuz ıslıklıyordunuz burak gol atar gs taraftarı sover kosar gs taraftarı kufur eder şu burak naptıysa gs taraftarına yaranamadı okadar gola ragmen,keşke gomis yerinede burak alınsaydı dha iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: lDirtyHandsl

Ne oldu lan burak bızdeyken adama sovuyodunuz ıslıklıyordunuz burak gol atar gs taraftarı sover kosar gs taraftarı kufur eder şu burak naptıysa gs taraftarına yaranamadı okadar gola ragmen,keşke gomis yerinede burak alınsaydı dha iyiydi

Ben Burak'ı hiç bir zaman eleştirmedim. Benim için her zaman en iyisiydi. Burak'ı övdükçe buradaki futbol cahilleri beni yerden yere vuruyodu. Bazılarının gözleri açılmış.

Futboldan çok iyi anlarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Shawshank

kime göre oyun tarzı ? oyun tarzı ne demek ? adamın görevi nedir ? bir forvetin görevi nedir ? gol atmak mı ? 35 gol atıyor yine de beğendiremiyor kendini neymiş oyun tarzıyla alakalıymış. Kaleci sezonda 5 gol yesin ben onu beğenmeyeyim oyun tarzıyla alakalı..
    saçmalık

30 gol atan Burak mı yoksa 13 gol atan Elmander mi? Ben Elmader derim sebebi de stili. Neticede İkisi de forvet ama tarzları farklı. Ha elindeki kadronun yapısına göre durum değişir orası ayrı.

Bu arada verdiğin kaleci örneği baya saçma, forvet örneği ile örtüşmüyor. Bir forveti gol atmasının yanında hücum organizasyonlarındaki payı ile de değerlendirirsin, oyuna katkısı ile de değerlendirirsin. Bir forvet süper golcü olmasa da doğru kadro yapısında farklı özellikleri sayesinde fark yaratabilir. Kaleciyi bu perspektiften değerlendiremezsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xginxa -- 14 Ağustos 2017; 16:28:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kel ölür sırma saçlı olur kör ölür badem gözlü olur. Burak gibi futboldan zerre anlamayan birisinin Galatasaray ayarında bir takımda oynayabilmek için min 40 - 45 gol atması lazım. Buraksiz sezonda 70 gol atan takım burakı oynattigi zaman 60 tane atıyorsa 25 tanesi burak attı diye pış pıslamaya gerek yok. Takım oyununa katkı sıfır, bes metreden otesine pas atamaz, bir tane top indiremez, bir çalım atamaz, teknik sıfır. İyi yaptığı yok mu var; araya kaçar, pozisyon takibi yuksek, bitiriciligi fena degil.

Sonuc olarak İyi yaptığı isleri en iyi yaptığı dönemde bile Galatasaray oyuncusu degildi. Burak kontra-atak futbolu oynayan kapalı takimlarda cok ust düzey iş yapar en uca koyacaksin bütün takim ona çalışacak 35 gol de atar ama Galatasaray atak takimidir maksimum hucum varsasyonuyla oyunu domine ederek oynar. Burak boyle bir durumda hücum organizasyonlarını acayip kisirlastiriyor.

Yine de en iyi yerli forvet hakkını da yemeyelim ama artık yabancı sınırı yok.

• Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi golcüsü. Ne messi ne ronaldo antalyalı kral burak
  • Futbol oynamayı bilmiyor yorumu bom boş yorum bom boş. burak yılmaz'daki topsuz oyun bilgisi elit seviye de. futbolu çok iyi biliyor burak bu adamı pozisyona takımı diil bizzat kendisi sokuyor. stoper olsam en korkacağım forvet tipi olurdu ne yapacağı hiç belli diil kestiremiyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sast

Kel ölür sırma saçlı olur kör ölür badem gözlü olur. Burak gibi futboldan zerre anlamayan birisinin Galatasaray ayarında bir takımda oynayabilmek için min 40 - 45 gol atması lazım. Buraksiz sezonda 70 gol atan takım burakı oynattigi zaman 60 tane atıyorsa 25 tanesi burak attı diye pış pıslamaya gerek yok. Takım oyununa katkı sıfır, bes metreden otesine pas atamaz, bir tane top indiremez, bir çalım atamaz, teknik sıfır. İyi yaptığı yok mu var; araya kaçar, pozisyon takibi yuksek, bitiriciligi fena degil.

Sonuc olarak İyi yaptığı isleri en iyi yaptığı dönemde bile Galatasaray oyuncusu degildi. Burak kontra-atak futbolu oynayan kapalı takimlarda cok ust düzey iş yapar en uca koyacaksin bütün takim ona çalışacak 35 gol de atar ama Galatasaray atak takimidir maksimum hucum varsasyonuyla oyunu domine ederek oynar. Burak boyle bir durumda hücum organizasyonlarını acayip kisirlastiriyor.

Yine de en iyi yerli forvet hakkını da yemeyelim ama artık yabancı sınırı yok.

İşte Galatasaray'ın aslina dönüp başarılı olabilmesi için kulübün ve tribünlerin bu tarz adamlardan temizlenmesi gerekir .Daha doğrusu bu vatandaş gibi dusunenleri sistemin içinde eritip zamanla yok etmek gerekir .

• quote:

Orijinalden alıntı: The Shawshank

kime göre oyun tarzı ? oyun tarzı ne demek ? adamın görevi nedir ? bir forvetin görevi nedir ? gol atmak mı ? 35 gol atıyor yine de beğendiremiyor kendini neymiş oyun tarzıyla alakalıymış. Kaleci sezonda 5 gol yesin ben onu beğenmeyeyim oyun tarzıyla alakalı.. saçmalık

Futbol cahilliğinde nirvanayı görmüşsün tebrikler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sen oyun tarzını beğen beğenme burak yılmaz türkiyenin gol kralıdır. bunu sana sorduğum her seferinde ağzından burak yılmaz çıkacak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: quatrros

Cahil cuhela adamlar gelmiş oynamayı bilmiyor felan filan ulan oyuncakmi bu işler ?

Profesyonel bir ortam orası sizin mahalle maciniz gibi mi zannediyorsun

Ne kadar ayıp yaaaa utanmaz herifler otur maçını izle Burak o golleri kime atıyor ilk haftadan krallığı sene sonuna kadar götürecek

Haa bu arada gomis felan da ağır çöp tür kralın yaninda aynı cümlede geçmesi bile ne kadar cahil olduğunuzu gösteriyor

Burak kralll zaten de inşallah Trabzon u da şampiyonluğa taşır

Git profilinin altındaki armayı Trabzonspor yap.

Bayadır yoktun ortalarda, ben de bir şeyler eksik diyordum Burak isterse 40 gol atsın, takımımda oyuna 0 katkısı olan forvet istemiyorum. Burası Galatasaray.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Garip bir futbolcu. İzlediğim en şanslı futbolcu olabilir, futbol şansı var adamda, top bir şekilde oraya çarpıp, buraya çarpıp Burak'ın önüne düşüyor

Ben şans olduğunu düşünmüyorum kesinlikle, ne zaman nerde duracağını bilen bir oyuncu Burak, aynı şekilde senin mantığınla Ronaldo'da ballı o zaman ? çok saçma
  • Kral Fenerbahçe deplasmanını da boş geçmiyor.
  • Tiner kokuyor buralar kim çekmiş.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.