Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Buradan Herkesi Uyarıyorum

9
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> Diablo >> Buradan Herkesi Uyarıyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1572 Mesaj
      26 Haziran 2012 21:06:39 Konu Sahibi
      brucelee#2679 tag'li çakal arkadaş bana arkadaşlık isteği gönderdi, helm olarak Andariel's Visage kullanıyorum. ortalama 5m değerinde.

bu çakal zihniyetteki beni ekledikten sonra ingilizce bir süre mesajlaştık ve helm'i 20m'e almak istediğini söyledi. tabi doğal olarak şüphelendim ve anladım bir şeyler çevirdiğini, yine de ne yapmaya çalıştığını görmek için bozuntuya vermedim.

önce birlikte oyuna girdik, trade attı ve 20m koydu ben de kaskı koydum, iptal etti ''üstüm dolu, kasaya gidiyorum'' dedi. tamam dedim bir sonraki trade'i bekledim.

trade attı helm'i koydum 2000 yazdı iptal etti, yine ses çıkarmadım.

en son 3 kere trade atıp seri şekilde iptal etti ve toz oldu.

Yani eleman her yolu denedi anlayacağınız.

Kendi bulduğunuz kişiler haricinde tanımadığınız kişilerle asla trade yapmayın derim. çünkü helm'e tıklayıp sürüklerken bir an parmağımı mouse'dan çeksem o helm yere düşücekti ve zeka timsali arkadaş alıp kaçacaktı.

1-2m kar edicem diye riske girmeyin, AH'da satın garanti olsun

Saygılar

|
      |

When you play the game of thrones
      you win or you die
      there is no middle ground.

• Yarbay
      2279 Mesaj
      26 Haziran 2012 21:11:05
      Benim değerli itemim olmadığı için içim rahat.

Ayrıca bu Trade sistemi bu hali ile hiç güvenli değil, biran önce bir şeyler yapmaları lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Capt. Awesome -- 25 Haziran 2012; 21:15:21 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      264 Mesaj
      26 Haziran 2012 22:01:11
      Trade yaparken item droplama olayını kaldırıp trade penceresinden sonra 2. bir onay penceresi koyarsalar çözülür bence.

• Yarbay
      2022 Mesaj
      26 Haziran 2012 22:08:57
      Trade penceresi açıldıktan sonra trade edilecek iteme sağ tık olayı çözer bence.
      |
      |

Türkçede cümleler büyük harfle başlar, nokta ile biter. bi, diil, ii, gelio, gelcem, ole Türkçe değildir; bir, değil, iyi, geliyor, geleceğim, öyle denir. Türkçede q, w, x harfleri yoktur dolayısıyla we denmez ve denir. Soru ekleri kelimeden ayrı yazılır: oldumu denmez oldu mu denir. Dahi anlamındaki de ayrı yazılır. Bende denmez ben de denir. Yani "de" ekini cümleden attığınızda anlam bozulmuyorsa o zaman ayrı yazmanız gerekir. Ayrıca mesajlarınızdaki vurgular da ifadelerinizle hayat bulur, parmağınızın bir tuşa basılı kalmasıyla değil. Seviyoooommmmm yaaaaaaaaaaa denilmez, gerçekten çok seviyorum denir. Klavyeniz İngilizce ayarlı değilse i, o, s, g, u, c harfleri ı, ö, ş, ğ, ü, ç yerine kullanılmaz. Türkçede -bilite diye bir ek yoktur, bu tarz yazımlar Türkçeyi yozlaştırmaktan başka bir şeye yaramaz.
    • Emekli Yönetici
      1572 Mesaj
      26 Haziran 2012 22:28:07 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Mcs_Jack

Trade yaparken item droplama olayını kaldırıp trade penceresinden sonra 2. bir onay penceresi koyarsalar çözülür bence.

aynen, neden bu yapılmıyor çözebilmiş değilim

When you play the game of thrones
      you win or you die
      there is no middle ground.

• Yüzbaşı
      264 Mesaj
      26 Haziran 2012 23:20:20
      quote:

Orijinalden alıntı: macgdestor

quote:

Orijinalden alıntı: Mcs_Jack

aynen, neden bu yapılmıyor çözebilmiş değilim

İnsanları Auction House'a bağlı bırakmak için olabilir bence :) Sonuçta şu an forumlarda insanlar anlaşıp alışveriş yapıyor Auction House vergilerinden kurtulmak için...
      |
      |

• Yarbay
      4084 Mesaj
      26 Haziran 2012 23:24:32
      blizzard`in isine gelmeyen bi olay cunku, her zaman boyle seylere acik kapi birakiyorlar ki o kadar kisi bu konuyla ilgili topic acmis durumda forumlarda, adamlarin umrunda bile degil :)
      |
      |
    • 27 Haziran 2012 00:34:46
      Sizde Oyun içi Trade ile item satmayın AH var oraya koyun 500k 1m Kar yapıcam diye 10m Zarar yapmayın.Bliz bağırıyor bas bas Oyun içi Tradei Satış için kullanmayın diye.
      |
      |

• Çavuş
      73 Mesaj
      28 Haziran 2012 00:42:36
      Birilerinin sütten ağzı yanması lazım ki yoğurdu üfleyerek yesin.Blizzard'dan bahsediyoruz :)
      |
      |

• Yüzbaşı
      855 Mesaj
      28 Haziran 2012 01:07:19
      quote:

Kendi bulduğunuz kişiler haricinde tanımadığınız kişilerle asla trade yapmayın derim. çünkü helm'e tıklayıp sürüklerken bir an parmağımı mouse'dan çEksem o helm yere düşücekti ve zeka timsali arkadaş alıp kaçacaktı.

Birkaç arkadaş ta söylemiş. Ancak bunun tek çözümü söyledikleri gibi trade e atacaginiz item i sürükleyerek götürmeyin sağ tıklayarak trade penceresine gitmesini sağlayın.
      Bu şekilde item yere düşmez ters bir durumöda.
      |
      |

Reklamlar
Paykasa
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.