Şimdi Ara

BUNU SİLMEMELİSİNİZ..!!! VE HERKES OKUMALI...!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
3.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok haberdar değildim ancak ta ki okan da görene kadar...sanırım biraz bi haber yaşıyoruz...

fazla anlatmayacağım bir konu ile ilglii bilgi aktarabileceğini düşündüğüm birkaç link veriyorum....lütfen arabalarımızın beygirini xenonunu kisa bir süreliğine kenara bırakalım...sanırım yöneticilerinde bir itirazı olmaz.....konuyu açan varmı diye bakındım ama göremedim..varsa bende güncellemiş olurum...

gamze akbaş ve benzerleri için bir tüp kan verelim arkadaşlar......ben yarın vereceğim...size 10dk nızı ayırın....

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/19899911.asp

http://gundem.milliyet.com.tr/unluler-gamze-nin-sesini-twitter-dan-duyurdu/gundem/gundemdetay/11.02.2012/1501052/default.htm

LÜTFEN SİLMEYİN.....KONU DIŞI YA DA İÇİ.....SONUÇTA İNSANA DAİR..!

• Sesini duyurabilenler...
    Birde duyuramayanlar, taşrada, varoşta, Anadolu'mda...
    Allah acil şifalar versin.
    Konu üstlerde olsun.
    A RH +
  • up
  • buradaki kilit nokta şu....gamze sadece kendi sesini duyurmadı...aslinda sadece vesile oluyor...çünkü eğer verdiğiniz kan da iliğinizin uyumu tespit edilirse bu sadece gamze için değil tr nin herhangi bir yerinde ilik bekleyen bir hasta için de olabilir....bu noktaya dikkat....
  • quote:

Orijinalden alıntı: quinthox

buradaki kilit nokta şu....gamze sadece kendi sesini duyurmadı...aslinda sadece vesile oluyor...çünkü eğer verdiğiniz kan da iliğinizin uyumu tespit edilirse bu sadece gamze için değil tr nin herhangi bir yerinde ilik bekleyen bir hasta için de olabilir....bu noktaya dikkat....

İlik nakli konusunda çok haklısınız Gamze hanım bir kapı açmış ve umarım bir çok kişiye umut olacak. Sosyal medyadan güzel yararlanılmış. Ama çeşit çeşit hastalıkla mücadele eden birçok insanımız bırakın Türkiye'ye komşusuna bile sesini duyuramıyor çoğu zaman. Eğitim, yetişme tarzı ve en önemlisi maddi imkansızlıklar...

Allah Gamze hanıma ve bütün hasta kardeşlerimize acil şifa, ailelerine kuvvet versin.
  • Benimkisi çok zor bulunan bir kan. Fakat bazı sağlık sebeplerinden dolayı kan veremiyorum.

B Rh (-)
  • güncel tutalım....

BUNU SİLMEMELİSİNİZ..!!! VE HERKES OKUMALI...!!!
  • Up
  • kemik iliği vermek için gönüllü olurken kağıt imzalatıyorlar felç kalma riski var.Allah acil şifalar versin inşallah en yakın zamanda uyumlu kemik iliği bulunur.
  • Her operasyonda hastane size kagit imzalatir...
    Zaten bu tip islere uzak toplumuz, msj lara dikkat.... Uzak tutucu olmasin...

Haydiii guncel....
  • Up
  • .
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut_isikan

kemik iliği vermek için gönüllü olurken kağıt imzalatıyorlar felç kalma riski var.Allah acil şifalar versin inşallah en yakın zamanda uyumlu kemik iliği bulunur.

eskidendi o artık koldan alıyorlar yok öyle bir risk
  • Benden çıkmaz heralde A RH +, kısaca herkesde olan kan bendede var
  • benimki ab + ama sağlık sorunlarımdan dolayı bende veremem
  • UP
  • up
  • Up
  • ben bursadayım ben arh+ kan grubum iliğimin uyup uymadığını öğrenmek için nereye başvurmam gerekli.

eğer cidden uyuyor ise seveseve verebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozn.Onl

ben bursadayım ben arh+ kan grubum iliğimin uyup uymadığını öğrenmek için nereye başvurmam gerekli.

eğer cidden uyuyor ise seveseve verebilirim.

0232 390 40 29 no lu telefonla Ege üniversitesi hastanesinden Bursa için gerekli bilgileri alabilirsiniz....

haydii konu yukarılarda olsuunn....

sadece 3 ayı var....
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.