Şimdi Ara

Bunu hak edecek ne yaptım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha 26 yaşında saçım bu hale geldi eyyy vicdan sahipleri. Saçımı uzatamıyorum. Işık altında böyle kabak gibi görünüyor. Ektireyim diyorum komple bir dökülme söz konusu o yüzden o da yaş gibi. Ben kız olsam böyle kafası olan birine verir miydim asla.., ne olurdu şöyle önleri uzatabilseydim dibi gözükmeyen bir saçım olsaydı

Allah rızası için help

@lorayes

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben 21 yaşındayım 2-3 seneye ben de böyle olucam yalvarırım yardım edin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar yalwarırız yardım edin. Saç kadar önemli bir şey yok bu hayatta.

• hocam tamamen kel olup yeni bir imaj yaratsan olmaz mı

• İntihar ederim sanırım. Çocuksu bir yüzüm var kellik sıçmık gibi durur bende

• Lorayes gel sarılalım bende senin gibi kendimi kötü hissediyorum sende en azından saç var kumki

• lan senin 26 yaşında saçında niye o kadar beyaz var oğlum benjamin button olmuşsun ne derdin var ışıktan mı parlamış onlar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • nicksizhaldeyim kullanıcısına yanıt

valla genetik. Dayı tarafının saçı gür ama beyaz. Beyazı almışım. Baba tarafında beyaz yok ama saç dökük, döküğü almışım. Yıkıklık genlerimde var yani

• lordinas kullanıcısına yanıt
    Finasterid,minoxil falan kullan sonra ekim yaptır

• Yapmıyorlar. Seyrekte olsa saçın var varolan saçına zarar gelir diyorlar. Birde ekildi diyelim. Varolan saç dökülünce yine kel kalıcam. ARKADAŞLAR HELP

Ulan güldüm kusura bakma. O kadar fazla kişi ekim, protez yaptırıyor ki yani her şeyin bir çözümü var. Dur bakalım Japonlar kök hücreden saç çıkarma mıydı neydi bir şeylerle uğraşıyorlardı belki çok basit bir yönteme indirgenecek. Tıp dünyası çok çabuk gelişiyor yakın tarihte kanser bile bitecek gibi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • babayı izle kullanıcısına yanıt

kendimi lanetli hissediyorum bu yaşta kelleştim. Kızlar erkek gözüyle bakmıyorlar. Bu yaşta çökmüş bana saplıklı yavru veremez diye düşünüyorlar bilinçaltında

• e birader sende komple kazıyarak kel kafayla tarz yapmaya çalış ?

• Carlion kullanıcısına yanıt

kafam armuta dönüşüyor sıfıra vurunca gorile benziyorum

kafayı kazı dövme yaptır

• Bu forumda herkes mi her şeyi kafaya takar... Ekonomiyi kafaya takin, gelecek kaygısını kafaya takin da kari kız vs... Bos işler... Yasim 30. Bende dokulme 24de basladi bundan beterdi. Dokulen donemde de cok guzel kız arkadaşlarım oldu. Hatta hic bos geçmiyordum. Hatta ektirme boyle iyi diyorlardi ki oyle tanidilar beni. Simdi ekili saclarim eskisinden daha iyi spor da yapiyorum uzun süredir ama yalnız yaşıyorum, kiz yok hayatimda. baska dertlerim var su an. Kiz mevzulari sacla basla olacak şey değil. Bu kadar kafaya takmayin kendinize bakın... Kendinize guvenin azicik awk. Madem bu kadar kiza takiyorsunuz, once özgüvenli olmayı bilin.

• kardesim johnny sins e veriyorlarsa olay sacta degil😎

• Lee-on! kullanıcısına yanıt

Hocam benim komple her yer seyrek nasıl ekecekler. Arka taraf yanlar falan sıkı olsa takmam kafama ektiririm diye. Benim ekim için alacakları yerlerde de saç yok awk

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.