Şimdi Ara

Bunlardan hangisine başlayayım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Normalde dizi manyağı değilimdir.Genelde komedi izlerim.

Fakat şunlardan bir veya ikisine başlayayım diyorum.ilk hangisi sizce??

-La Case De Papel
    -Punisher
    -Spartacus
    -Stranger Things
    -Breaking Bad
    -The Last Kingdom
    -peaky blinders

Dizileri Netflix'de olanlardan seçtim.Vikings'e başlamıştım ama 2. sezondayım izleyesim pek gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 13 Mayıs 2019; 10:18:29 >

• bence Stranger Things. (breaking bad de derim ama baya bi uzun) başlarda çocuk dizisi filan diye iplememiştim ama çok öven olunca, bide Winona Ryder hatrına başladığım ve 2 sezonu bi çırpıda bitirdiğim dizi. (3üncü sezonu beklemekteyim.) velhasıl buram buram 80ler ile sadece çocuk dizisi denemez. hatta the 100 de ki senaryo ve 18lik ergenleri bile stranger things'e göre daha çocuk denebilir..

La Case De Papel'i ise çok övüyorlar. bi kaç bölüm indirmiştir izlerim diye, ama dil seçeneği sadece İspanyolcaydı. belki ingilizce olsa bi şans verirdim ama daha izlemeden silmiştim. ayrıca YouTube da ki bazı dizi yorumcuları ise bu dizinin balon ve gereksiz şişirildiği filan söylüyorlar.

dizinin kendi jeneriği zaten efsane ama bu Netflix Avustralya için yapılmış clip de baya bi güzel.

ayrıca komedi içinse: The good place dizisini öneririm.

Bunlardan hangisine başlayayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madeofrage -- 13 Mayıs 2019; 14:56:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1.Breaking Bad
    2.Spartacus
    3.Stranger Things
    4.Peaky Blinders
    5.The Last Kingdom
    6.Punisher
    7.La Casa de Papel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Breaking Bad en iyisi aralarında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peaky blinders

• Peaky blinders'başladım birde "The end of the f...ing world" başladım ve bu bitti.
  • Vikings hoşuna gitmediyse Spartacus hiç gitmez, Ona başlama derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Vikings hoşuna gitmediyse Spartacus hiç gitmez, Ona başlama derim.
    spartacus kendi türünde en iyi dizidir. İlk defa 6 yıl önce izlemiştim her sene en az 1 kere tekrardan izlerim. Ama geçen sene vikingse başladım hiç sevmedim belki ileride açılır diye izlemeye devam ettimilk sezon bitti bende tükendim devam edemedim. Spartacus ve vikings farklı şeyler bence spartacusu izlemeyen izlemeli.
  • Braking Bad derim losttan sonra en sürükleyici diziydi. Ardından Punisher ı izle çerezlik 2 sezon zaten. Frank Castle efsanesini sende yaşa mutlaka. Diğer yazdıklarında güzel ancak sürükleyicilik olarak geride kalıyorlar.
  • en son bb yi izle çünkü ilk izlersen sonrakilerde o tadı alamazsın hepsine çöp dersin
  • spartacus
  • Bu diziler arasında Breaking Bad bambaşka bir alanda. Diğerleri aşağı yukarı yakın diziler.

• -La Case De Papel kesinlikle basla bitir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.