Şimdi Ara

Bunlara bonzai mi iciriyorlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyni soran sorgulayan kafasi calisan insan isi degil cunku bu.

http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/son-dakika-istanbulda-ataturk-bustune-saldiri-1968878/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yallah Arabistana sloganları eşliğinde müebbet hapise çarptıracaksın bunları ama yeni Türkiye bu ne yazık ki İnşallah gelecek nesil aklın ve bilimin ışığında yetişecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limonlu Maden Suyu -- 11 Ağustos 2017; 13:15:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelecek nesil mi? Tarihte ornegi varmi?

Egitim ilim bilim seref onur dahi kalmamis.

Ama tarihte ornekleri var yine 7 duven gelince bu yobazlar kacar , kafasi calisan insanlar sehit duser..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni ergenler bilmez ama biz bu ipneleri 28 şubat öncesinde de gördük...ortamı içeriden ısıtmak için bir yerlerde bekletilen bu puştlar zamanı geldiğinde sahneye çıkarlar ve insanları dinden, din adamından, diyanetten ve diğer kutsal şeylerden nefret ettirmek i.in her şeyi yaparlar...toplumun, doğru yada yanlış, en hassas yerlerine vurarak kaos çıkarmak amacındadırlar...buradan samimi müslüman kardeşlerime sesleniyorum...bu tarz ne idüğü belirsiz pezevenkleri bu tarz eylemler içinde görürseniz iyice dövün, tekbir getire getire dövün...zira islama en ağır zararı bu tipler veriyor...bunlar daha başlangıç daha neler göreceksiniz 2009 seçimlerine kadar...ne palyaçolar çıkacak ne uçan kaçan sahtekarlar göreceğiz bakalım...

bu tiplere bakıp ta dine sakın düşman olmayın...gerekirse din adına meşru dairede mücadele edin bunlarla...ben yazarak etmeye çalışıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tavakspor -- 11 Ağustos 2017; 14:41:24 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.