Şimdi Ara

Buluşuyoruz!Herkes davetli (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
0
Favori
6.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bütün markalara açığız abi neyle gelirsen gel yeterki gel
  • Öyle diyorsunuzda sonra yuhalanmayalım

Fener tribünine yanlışlıkla düşmüs gs li misali !
  • yok bea ne yuhliycaz.Bütün arabalar honda değil zaten.Hondacıların katılımı az oldu
  • yok abi olurmu japon dostuyuz hepimiz
  • Yarın kimler geliyor son olarak ve hangi araçlarla?
    Mini bir liste yapma imkanı varmı acaba eğer uğraştırıcı olmayacaksa? Araba şenliğindeki araçları merak ediyorum açıkçası? Foruma girenler birer tane bile olsa araç fotolarını koysa çok iyi olur diye düşünüyorum?

NOT: Yarın için %90 bende geliyorum inşallah ve Kocaelinden bir Hondacı (Civic) arkadaşımı daha davet ettim eğer bir sakıncası yoksa?

• quote:

Orjinalden alıntı: zeolit

Yarın kimler geliyor son olarak ve hangi araçlarla?
    Mini bir liste yapma imkanı varmı acaba eğer uğraştırıcı olmayacaksa? Araba şenliğindeki araçları merak ediyorum açıkçası? Foruma girenler birer tane bile olsa araç fotolarını koysa çok iyi olur diye düşünüyorum?

NOT: Yarın için %90 bende geliyorum inşallah ve Kocaelinden bir Hondacı (Civic) arkadaşımı daha davet ettim eğer bir sakıncası yoksa?

Listedekiler geliyor.

yüzde 80 honda arabaların.Gerisi karışık

• Arkadaşlar yarın Tekirdağa arkadaşın nikah+ düğününe gitmem gerekti. Saat 15 te gelip bir merhaba demeye çalışacağım ama yetişemezde erken gidersem kusura bakmayın.
  • yollamam bi görünecen bize
  • Aslında benim de hasta ziyaretim var ama mutlaka bi uğriicam bende, bu toplantı Donanım Haberin HONDA toplantısı!!!
  • yüzde 90 geliyorum
  • Saat 2den sonra boşum çok büyük bir aksilik olmazsa ben de geliyorum..
  • buluşma oldumu
  • Daha yeni yeni bulmuşlardır birbirlerini.
    Anca gelirler.
  • işlerim bitmedi ve gidemedim bir dahaki sefere kısmet olur inşallah
  • Buluşma oldu gelen arkadaşlara teşekkür ederim
  • Resim beklerdik.
    Kimler geldi, kimler gitti?
  • Ya hiç resim falan yokmu

Arabaları görseydik yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theturk1987 -- 29 Temmuz 2007; 23:06:23 >
  • 16:36'da ordaydım ama haliyle kimsecikler kalmamıştı Bi Mc'e bi Burger'a baktım belki diye ama etrafta bitane bile Honda yoktuw bühühüüüüü Köprü trafiğinden nefret ediyorum kursağımda kaldı valla hevesim yaa
  • Günümüz güzel geçti Gelen arkadaşlara teşekkürler :)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.