Şimdi Ara

Buluşuyoruz!Herkes davetli

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
0
Favori
6.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    MCdrive saat 15'de 29 temmuz pazar günü

yeni migrosun karşı çaprazındaymış

Katılımcılar:

1)Jeandan type-r
    2)Cemsultan
    3)Acizim
    4)royartar
    5)ronin67777
    6)duman00
    7)kadoo
    8)ugur7777
    9)SukSuk
    10)Can_vtec
    11)tanerm
    12)liteon
    13)Kanashibari
    14)Joushkun
    15)individual
    16)atiyba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeandan -- 26 Temmuz 2007; 23:31:12 >

• anadolu yakasında olursa yer ben o tarihte kartaldayım typer aallah tan bi mani olmassa gelirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fxdanışmanlık -- 25 Haziran 2007; 17:14:20 >
  • tamamdır abi ekledim
  • anadolu yakasında mı? ve hafta içi olacağı için heralde geç bir saat olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadoo -- 25 Haziran 2007; 17:28:54 >
  • Hafta sonuna da kaydırırız problem değil

Temmuzun son haftası olsun yeter
  • walla bulusma icin adadan inip gelicem :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: royartar

walla bulusma icin adadan inip gelicem :)

Ordan da beni alacan
  • bilindirik bi yer olsun anadolu yakasini cok cok iyi bilmem
  • Kadıköy civarında biryerler düşünüyorum.Pek de bilmem ama.Bilenler çıkar elbette
  • hallederiz ya bi buluşma fikri otursunda :)
  • ben maltepedeyim.bence kadıköy olmaz geniş bir alanda buluşmak lazım.mesela erenköy carrefour veya maltepe carrefour.herkesin bulabilecei yerler.
  • oke hallederiz orasını da

sevencity ekleyeyim mi sen,
  • tarih zaman belli mi bu perşembe veya cuma tatle gitcez katılmayı isterdim.galiba bütün markalar var
    komplekse girmeyiz inşallah :) gerçi ben city mi çok seviyorum bu gün bakıma gittim. aile arabası olarak city daha avantajlı civic e göre bagaj ve koltukların tasarımı açısından. ama civic ler de acayip güzel hele legende baktım mercedese yelerim uçuk bişey

quote:

Orjinalden alıntı: jeandan Type-R

oke hallederiz orasını da

• quote:

Orjinalden alıntı: sevencity

tarih zaman belli mi bu perşembe veya cuma tatle gitcez katılmayı isterdim.galiba bütün markalar var
    komplekse girmeyiz inşallah :) gerçi ben city mi çok seviyorum bu gün bakıma gittim. aile arabası olarak city daha avantajlı civic e göre bagaj ve koltukların tasarımı açısından. ama civic ler de acayip güzel hele legende baktım mercedese yelerim uçuk bişey

quote:

Orjinalden alıntı: jeandan Type-R

oke hallederiz orasını da

Temmuz'un son haftası
  • Nerde bu Hondacılar
  • ben zonguldaktayım ama zaman uyarsa gelmeye çalışırım
  • Ben Bakırköy tarafında oturuyorum. Karşıda nerede buluşcaz tam olarak? Eğer pazar günü olursa yüzde 90 gelirim. Daha önce bende buluşalım diye bi konu açmıştım kimse ilgi göstermemişti. Bu sefer işallah güzel bi buluşma olur. Sen benim ismimi de şimdiden yazabilirsin. İlk msjıda eğer güncellersen sürekli, gelenleri eklersen daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duman00 -- 26 Haziran 2007; 16:49:04 >
  • öyle bir yerde buluşmalıyız ki hem araçlarımız hem biz sığabilelim ve herkes bizi görsün
    ben caddede (bağdat) ve sahilde turlama fikrini atıyorum ortaya
    ayrıca gene sahildeki mc donalds ve burger king de yemek de yanilebilir tüm bu söylediklerim anadolu yakası için tabi:)
  • Bence Bağdat Caddesi gibi yerlerde turlamayın, trafikten ötürü kafayı yemeniz muhtemeldir.
    Tarabya gibi tenha ve güzel manzaralı yerleri tercih etseniz nasıl olur?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kadoo

öyle bir yerde buluşmalıyız ki hem araçlarımız hem biz sığabilelim ve herkes bizi görsün
    ben caddede (bağdat) ve sahilde turlama fikrini atıyorum ortaya
    ayrıca gene sahildeki mc donalds ve burger king de yemek de yanilebilir tüm bu söylediklerim anadolu yakası için tabi:)

o kadar japon ile suşi falan yiyin bari ne burger ı
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.