Şimdi Ara

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? (788. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.093
Cevap
184
Favori
2.564.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 786787788789790
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bulaşık makinelerinde saatli bomba olarak ısı pompası varken, sıkıntısız kullanım ömrünü dolduran Arçelik beko?

Enerji tasarrufu yapacam diye soğutma yeteneğini kaybeden buzdolapları üretirken soğutmada lider olan liebherr sharp hatta samsung LG?

Çamaşır makinelerinde saatli bomba inverter varken yaşladığınızı hatirlatan miele?

Marka iyidir tercih edilir eyvallah ama bir numara derseniz sürüyle kusur bulur sondan bir numara yaparım ben onu  BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-E-N-A-N -- 3 Mart 2024; 4:53:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • K-E-N-A-N K kullanıcısına yanıt
    Hocam arçelik mi? Unutturmayın eve geçtiğimde fotoğrafını atıyım çürüdü hocam 5 senede nasıl arçelik

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Aynı parçayı Arçelik te kullanıyorsa nasıl bsh 1 numara oluyor  BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? 

Bana bir şeyler ispatlamaya çalışmayın. Bir numara demenize takıldım ben. Öyle bir dünya yok  BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? 

Kalite olarak dedim hocam. Hangi bosch grubunun dışında çürüme gördünüz ben arçelikte gördüm evimde

• Bana arçeliği övemezsin hocam bu işin içinde olmasam okey diyicem de üretimde çalışıyorum :)

• Kalite olarak ta bsh ı katlayacak bir sürü marka var.

İvedik hurdacılar sitesine gittiğimde beyaz eşya hurdalığı tarafında gördüğüm makinelerin çoğu bsh ürünü, hatta daha da kötüsü bir çoğu da hala satışta olan 2 3 senelik bsh makineler. İnsanlar keyiften elden çıkardı da hurdalığa öyle gelmedi o makineler heralde. Tekrar yolum düşerse fotoğraf çeker atarım.

Tekrar söylüyorum bsh duruma göre tercih edilebilir ama asla 1 numara değildir.

Hiç bir ürün grubunda.

• İstediğin yerde çalış hocam. Bir işi yapıyor olman o iş hakkında doğru bilgiye sahip olduğun anlamına gelmez. Hele ki Türkiye'de. Ben bu işi yapiyom ben bilirim triplerine girme yani.

Ben bulaşık Makinesi konusunda verdim Arçelik örneğini. 5 senede nalları diken, tek başına değiştirilmeyen, beraberinde pompayı hatta zaman zaman ana kartı değiştirmek zorunda bırakan rezistanslara sahipken, BSH bulaşık Makinesi konusunda Arçelikten geridedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-E-N-A-N -- 3 Mart 2024; 5:22:2 >
    Hocam saygı duyuyorum fakat katılmıyorum üretimi nasıl olduğunu ne marka parçalar kullanıldığını bilmeden böyle yorum yapman bilmiyorum bana göre değil. Çerkezköyde 3 ay arçelik 8 ay Samsung şuanda 3 yıldır bsh da çalışıyorum samsung bosch derim arçeliği evimin önüne koymam.

• Arçelik üretimde ucuz parçaya kaçıyor. Samsung kalite olarak çok iyi bsh da öyle ısınması vs önemi yok önemli olan burda uzun ömürlü olması arçelik aldım 5 sene önce çamaşır makinesi şuanki halini atıcam buraya çürümeyen yeri kalmadı. Gövde çürükten görülmüyor kendim duvar boyasıyla boyuyorum arada renk attıkça

• Önemli olan kalite.

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ???

• Bilmediğimi nerden biliyorsun ki?

Sen orda çalışıyorsun diye sadece sen bilirsin ben bilemez miyim?

Sen ister evinin önüne koyma ister mahallene sokma. Ama gerçekler ortada. Ben Arçeliğin bir parça değiştirmek için yaninda 2 3 parçayı daha değiştirmek zorunda bıraktığını hatırlamıyorum. Varsa söyle. Arıza çıkması için bilerek zayıf noktalar hatalı tasarımlar yaptığını hatırlamıyorum. Arçelik bir şeyi kötü yapıyorsa beceremediği için kötü yapıyor. Ama bsh bilerek isteyerek planlı eskitme yapabilmek için kötü yapıyor. Bu bence daha felaket bir şey.

Çamaşır makinesi desen bsh ı arçelikten öne koyarım bak. Ama bulaşıkta tam tersi.

• Dostum iyi kötü olayını kenara bırakıp, uygun fiyatlı model önerin varmı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Buyur at atma diyen yok. Ben de gösterebilirim sana 2 senede kumdan kale gibi yıkılan bsh makineleri. Ben bulaşık makinesinde arceliği öne koyuyorum sen kalkmış çamaşır makinesinden bahsediyorsun. Sen dediğimi anlamiyorsun bak. Benim takıldığım nokta bir numara demen. BSH hiç bir konuda bir numara değil.

Bu kadar da kraldan çok kralcı olma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-E-N-A-N -- 3 Mart 2024; 5:46:21 >
  • Bu resimleri buraya koyunca neyi ispatlamış oluyorsun anlamıyorum. Sunduğun argümanların arkası dolu değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-E-N-A-N -- 3 Mart 2024; 5:43:34 >
    Hangisi bir numara senin için

• AsoBey kullanıcısına yanıt
    Hocam benim fiyatlarla alakam yok. Personel indirimi olan sitemiz var ordan sipariş veriyoruz getiriyolar sizin için bakabilirim bulaşık makinesi fiyatlarına en uygunu mu olsun istiyorsunuz?

• Bir numara bulmaya gerek mi var?

En doğru seçenek duruma göre değişir. Bütçe, kullanacak kişi, konum vs bir sürü şey var. İstanbuldaki bütçe sınırı yok diyen bir adama gönül rahatlığıyla miele çamaşır makinesi önerirken taşradaki asgari ucret kadar para veririm diyen bir adam için en iyi seçenek Arçelik oluyor mesela.

Ben hiç bir zaman kalkıp ta bir markayı tepeden tırnağa 1 numara ilan etmiyorum bu düpedüz cehalet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-E-N-A-N -- 3 Mart 2024; 6:7:26 >
  • AsoBey kullanıcısına yanıt
    En uygun bunlar hocam..

• Valla bende diyordum nerede bu bsh ciler

yıllar önce hasbelkader ağzından arç çıksa katliam yapardı bunlar burada sadece arç devamını yazmana bile gerek yoktu

o yüzden bakmam buralara

ama foruma baktım ya arçelik diye gidiyor kimse bişey demiyor

1-2 gün okudum okudum baktım kimse yok dedim derdimi yazayım bari

çünkü 20 senedir bsh ile işim yok

son olarak çam mak patlayınca buraktım siemensti oda

istediği kadar kalteli olsun ki bana göre okadar değil iyi olsa bile kul yapımı cihaz ne olur ne olmaz

bshde bu servisler olduğu müddetçe satın almam aldırmam nefes alsan yanında para istiyorlar

evi komple bosch olan arkadaşımda makineler birer ikişer gidince komple arçelik kullanıyor şuan

ama arçeliktede eski kalite göremedim cihazlarda

servis bile model önerirmisin dediğimde yenilerde sorunsuz makine yok al 3-4 programlı birşey deyince

5 bin tl fark vereceğime oda grundige arçelik olsa 10 bin gider hoover laıırm deyip hoover aldım bakalım hayırlısı

• JackDaniels kullanıcısına yanıt
    Servisler yolunda hocam para kazanma derdinde

• 
Sayfa: önceki 786787788789790
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.