Şimdi Ara

bulabileceğim en ucuz erkek edp parfüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
10.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben parfümümün kalıcı ve farkedilir olmasını istiyorum. edt ler malesef markası ne olursa olsun edp kalitesini vermiyor ancak edp lerin fiyatları malum. örneğin boynerde tom ford edp sıktırdım 7 8 saat parfüm etrafımdakılerin rahat anlayacağı şekilde üstümde kaldı. bana önerebileceğiniz en ucuz edp erkek parfümü nedir. kokusunun nasıl olduğu hiç önemli değil. önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

• Takip
  • tom ford örneği zaten çok uç bir örnek, başka edp'ler o kadar kalıcı olmayabilir. beğendiğin tenine uygun bir edt alıp uygun şekilde uygularsan kalıcılığı arttırabilirsin. joop edt al kalıcılık istiyorsan, kıyafete sıktın mı iki gün kokarsın
  • neilblack kullanıcısına yanıt
    joop homme aldım, herkes kalıcıdır günlerce kalır demesine rağmen parfüm kokusu kimseye gelmedi. sıktığım yeri burnuma dayayınca evet kokusu alınıyor ancak yanımda 1, 2 adım etrafımdaki kimse kokuyu almıyor. Piyasada binlerce parfüm var, 5 6 saat kalıcı olan sadece 400 liralık tom ford mu var? başka hiç mi etrafımdakilere kokusunu 5 6 saat farkettirebilecek bir parfüm yok ? Ten uyumu diyorsanız tom ford gömleğime sıkıyorum tenime sıkmıyorum ve kalıyor.
  • teoride edp edt ye göre daha kalıcı gibi görünse de her zaman öyle olmayabiliyor,

thierry mugler angel man var kokusuna dayanabilirsen oldukça kalıcı

eski tarz kokular var mesela jacques bogart ın kokuları oldukça kalıcıdır ama tarzlarını severmisin bilmem

joop homme wild bunu da deneyebilirsin

yazlık olarak da joop nightflight
  • Hobi Parfümerilerde gördüm ve denedim kokusu son derece kalıcı Edp ve en ucuzdur sanıyorum. Linki vereyim.https://www.hobi.com.tr/YOUTH-PASSPORT-EDP-BARCODE-100ML-pId1298.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: efendi3564

Hobi Parfümerilerde gördüm ve denedim kokusu son derece kalıcı Edp ve en ucuzdur sanıyorum. Linki vereyim.https://www.hobi.com.tr/YOUTH-PASSPORT-EDP-BARCODE-100ML-pId1298.aspx

tam aradığım tarzda birşeye benziyor bugun alıp deneyeceğim teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: efendi3564

Hobi Parfümerilerde gördüm ve denedim kokusu son derece kalıcı Edp ve en ucuzdur sanıyorum. Linki vereyim.https://www.hobi.com.tr/YOUTH-PASSPORT-EDP-BARCODE-100ML-pId1298.aspx

Dediğiniz Parfümü aldım çok memnun kaldım aynı Armani Code

Sonra yine parfümlere bakarken bir açık parfüm çeşidi buldum internette n11 de ve hobi parfümeride satılıyor yorumları okudum çok beğeneni ve bende bir kaç seferde farklı kokularını denedim böyle bir açık parfüm olamaz mükemmel aklınızda olsun markası İRONİC çeşit fazla aynı orjinal gibi

https://www.hobi.com.tr/erkek-eau-de-parfum/ironic-erkek-parfumu-no-251-benzer-koku-paco-pabanne-1million/productDetails

sitede kadınlar için olanıda var eşime ondanda aldık oda çok başarılı denenebilir.

• Tm a men pure havana almayı düşünüyorum ama kokusuna dayanabilirseniz diyince ikilimde kaldım neden öyle dediniz acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mmertkk kullanıcısına yanıt
    3 yıl sonra cevap gelmiş:)

ben onu angel man için söylemiştim angel man in kokusu epey ağır

pure havane ise güzel hoş bir kokusu var alabilirsin
  • Konu Hortlamış :)

Yeni bir deodorant keşfettim yine koku mükemmel kalıcılık orta - Üst arası deodorantlar arasında iyi sayılabilir INVICTUS ile aynı

https://www.hobi.com.tr/erkek-deodorantlar/youth-passport-erkek-deodorant-hero-150-ml/productDetails

tavsiye üzerine keşfettim bende sizlere tavsiye ediyorum...
  • merhaba.

konuyu hortlatmış gibi olucam ama, google abiye aynı soruyu sorduğumda karşıma çıktı. ben de bir süredir, kullandığım parfümün pahalı olması nedeni ile, gündelik olarak kullanabileceğim, makul bir parfüm arıyordum. biliyorum şimdi "sen de çok şey istiyorsun ama" diyeceksiniz. hem ucuz olsun, hem de ucuz parfümler gibi rahatsız edici kokmasın. Kalıcı olsun, içeriği de sağlıklı olsun. hayaller bunlar, fakat gerçekler kötüydü.

gio işe giderken, gündüz bir yerlere giderken kullanmayı tercih ettiğim, one million da akşam dışarı çıkarken, daha özenip bezenip dışarı çıktığım zamanlar da tercih ettiğim kokular. sıkarken hesap yapmamak elde değil. şöyle gönlümce bol bol parfümlenmek, prim aldığım aylarda mümkün oluyordu.

bütün taklit parfüm markalarını denedim. özellikle gio ve one million için orijinalleri ile kıyaslayarak yorumluyorum. diğer orijinal parfümlerin, taklitleri ile de %90 bu karşılaştırma uyucaktır diye tahmin ediyorum. ama tekrar söylüyorum, benim orijinalleri ile kusursuzca kıyasladığım kokular gio ve one million. kız kardeşime de, coco noir kullandığı için, her taklitten alarak denettirdim. şey gibi oldu, eskiden gazete de bir köşe vardı. tüketicinin abisi mi ne öle bişi. piyasadan kibrit alıp mesela, üstünde 40 çöp yazıyor, 10 tane aldık saydık, ortalama 38 tane çıkıyor. gibi bir sürü ürünü kutu açılış var ya şimdi, hahah onun gibi anlatan biri vardı. ona benzedi. ama bu işe takmış durumdayım. D&P de kiler yüzünden oldu bu da. milleti kandırmasınlar.

en kötü ikisi elbette benzerlik 5 üzerinden 2, kalıcılık 5 üzerinden 1 ile D&P - benzerlik 5 üzerinden 2, kalıcılık 5 üzerinden 2 ile sansiro

en iyi ikisi ise benzerlik 5 üzerinden 4, kalıcılık 5 üzerinden 3 ile eyfel ----- ve bana göre bu işi efsane yapan biri var. izmirli bir üreticiymiş. ama adamlar bu ürünü niye tanıtmıyor bayilik vermiyor bilemedim. d&p mağzaları bu ürünü satsa, o zincirlerle ülkede orijinal parfüm alan olmaz. yemin ederim.

Ironic - benzerlik 5 üzerinden 4, kalıcılık 5 üzerinde 5, evet 5. gio alın. orijinalini ve ironic olanı gözünüz kapalı ayır edin. video çekin. yemin ederim orijinal gio alıp göndericem. aynı şey one million içinde geçerli. adamlar yapmış arkadaş. iki parfümümde 4-5 aydır bitti biticek, her ay ikişer ironic alıyorum. o orijinaller 4-5 aydır duruyor öle. şaka gibi. parüfmle yıkanıyorum resmen. bazen abartıyorum ama sanırım. çok sıkmak hiç sıkamamaktan iyidir. hahah.

n11 de var. ayrıcı kapıda ödeme ile satan bir site de var. ben ilk önce n11 den alıyordum. sonra gio bitmişti ararken öbür siteyi gördüm. ilk önce kapıda ödeme aldım. güvenilir mi acaba diye. şimdi kartla alıyorum. indirim de yapıyorlar artık. müdavim olduk diye. güvenilir.

https://www.n11.com/arama?q=ironic

https://www.guzel.com/Benzer-Parfumler,LA_1233-2.html

bulabileceğim en ucuz erkek edp parfüm

En iyi taklit parfüm

• TheFuchs T kullanıcısına yanıt
    Hangi siteden alıyorsun banada mesaj olarak atabilirmisin ben ironic'in kendi satıcısı olan Hobi nin kendi sitesinden alıyorum bu arada konunun ilk başına dönersek Youth passport buda kendi markaları barcode çok başarılı bu markada Narcos çıkarmışlar baya iyi bir koku birde ironic'te 180 numara çıkarmışlar koku bence efsane koku meraklılarına duyurulur :)
  • Edp yazanların Gercekten Edp olduğu hakkında şüpheliyim

• Akat 2000.serisi gayet güzeldi ama artık uretmiyor herhalde akat. Bir kac Edt almistim en.son. Kolonyadan farki yok. Kac.defa mail yolu formu vei iletisim formu ile yazdim sordum ama adam yerine koyup cevap bile vermediler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.