Şimdi Ara

Bükümlü ışıkla fiberden hızlı internet çağı başlayabilir (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
2.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de onu diyorum işte

Türk Telekom 85 liraya 100 mbps akn li paket verebiliyor. Her şey dahil.

Superonline neden 100 liranın altında 25 mbps nin üstünde hız veremiyor. Yeni abonelere ya da taahhütu biten abonelere.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • imhotep_of_grudge kullanıcısına yanıt
    1000 mbps verilebiliyor ama kaç kişi alıyor paket çıktığından beri biraz ucuzlama olmadi 10 gbps gelse bile 1000 in fiyatını düşürmezler (yani kısaca reklam) bunların olması için en düşük paketin 100 mbps olması lazım ama sen hala kota ile internet veriyorsun

• Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    geçen yıl 2017'ye girmeden testte gösterdiler sorun alt yapı değil... 1000Mbps tüm fiber abonelerine verebilir... tek sıkıntı sansürc btk ve sansürleri... 1000TL fiyattan kaça düştü bakmadım bile...
    Güzel söylüyorsun verebiliyor diyor ama paketler neden böyle para para diyorsun para verdim mi simetrik te alırım diğer firmalar hatta adamlarin kendi altyapısı üzerinden 100 mbps akk li paket verebilen vodafone varken o zaman turkcell dükkanı kapatsin sadece altyapı döşeyip satsın

• Hadi inşallah Böyle haberler duyunca ,çok heyecanlanıyorum ya.. Gelecek çok yakın .Şampiyon Beşiktaş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    sen sadece varsayımda bulunuyorsun... TT satış personeli olduğundan saçma sapan çamur atmaya çalışıyorsun... adamların bayilerinde kullandıkları hızı görsende inkar edersin... 1000Mbps hızı kullanıyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: imhotep_of_grudge

sen sadece varsayımda bulunuyorsun... TT satış personeli olduğundan saçma sapan çamur atmaya çalışıyorsun... adamların bayilerinde kullandıkları hızı görsende inkar edersin... 1000Mbps hızı kullanıyorlar...

Kardeş anlamıyorsun galiba 1 gbps 10 gbps hız istedin mi adını belki hiç duymadığın Telekom şirketleri bile evine ya da is yerine sana özel hat cekip hizmet veriyor.

Bana ne superonline nin bayisindeki hızdan. Kime ne faydası var onun.

Superonline, fiber internet fiber internet diye her yerde reklam verip 1 gbps kapasiteli kablo üzerinden kotalı tarife satan bir firma. Dünya üzerinde fiber optik kablo üzerinden 100 mbps hızi kotalı olarak veren bir başka firma yok.

Bir de bunu akılli duran tarife diye adlandirarak sanki iyi bir şeymiş gibi sunması ayıp. Bu işlerden biraz anlayan biri superonline ni evine sokmaz.

Günü geldiğinde taahhütun bittiğinde 50 mbps hızıni 24 mbps ye guncellediklerinde anlayacaksın.

Ya da seni özel bir numaradan arayip kelime oyunları ile kotani artıralım deyip bir anda o çok ovdukleri akıllı duran paketlere geçirmeye çalıştıklarında anlayacaksın her şeyi. Buna hazırlıklı ol her an yapabilirler. Superonline dan biri arıyorum derse direk kapat yüzlerine.

Hiç bir hak da talep edemeyeceksin. Çünkü taşeron şirketler aracılığıyla ses kaydı almadan bir anda oldu bittiyse getiriyorlar.

Bir de önüne geleni tt satış personeli diyorsun. Superonline satış temsilcileri senin kadar yuceltmiuor bu şirketi forumda.

• mcrew kullanıcısına yanıt
    anlamayan iftira atan sensin bir kaç yerde kulaktan dolma masal dinlemişsin bu ülkede sadece iss 1000mbps internet satıyor birisi superonline diğeri tt oda upload hızını 2mbps yapmış... TT asla SUPERONLINE ile rekabet edemez... sen o saçmalığı övüp duruyorsun... sansürcü ve kısıtlamacı TT satış personelisin...
    Al o zaman superonline nin 1 gbps fiber İnternetini paran yetiyorsa.

Türkiye de 20 milyon dan fazla hane var.

Sadece 3 milyon hanede superonline fiber var. Turkcell ile 3 milyon hanede kimse rekabet edemez doğru. O 3 milyon hane de yüksek hız alacakları için değil hizmet için abone oluyor şu an. Yüksek hız vermiyor çünkü sol.

Turkcell bu işe 2007-2008 yıllarında girdi. 10 yılda sadece toplu konutlara sitelere gelerek 3 milyon haneye ulaştı. Bir 10 yil daha çalışsa 3 milyon haneye daha zor gelir. Türkiye nin her yeri site toplu konut değil sonuçta.

sende anlama özürü mü var yüksek hızlı internet olayını Süperonline dışında kimde gördün? kimsede hala tırt telekomu öveceksin diye saçmalıyorsun ya yazık sana...
    tamam işte bağlattır yüksek hızlı internetini sonra hız testi yap görelim.

kullandığın 50 mbps interneti tırt telekom da veriyor. Hem de bakır kablo üzerinden.

laflarına dikkat et. Anlama özürü tarzı söylediğin lafları da geri al. Bir ekran kayıdı alıp savcılığa gitmeye bakıyor Her şey

sonra sen uğraşırsın.
    martaval okuma 50Mbps hızı bakır kablo ile anca rüyanda görürsün... para göz SOLNet tekrarlasa hız testini taze taze yapardım...
    Bükümlü ışıkla fiberden hızlı internet çağı başlayabilir

https://store.donanimhaber.com/34/7a/cb/347acbf985fb9e3fbab2759d6ed341a0.png
    wifi ile hız... 100Mbps komşular olmasa daha yüksek olurdu... HG253s hız kaybı demek...

bakır ile 50 mbps yi rüyamda görürüm

yaş 15 mi ?

neyse haklısın daha cevap vermeyeceğim sana

sana iyi fiberler turkcell ile
  • https://dsl.1und1.de/?ac=OM.PW.PW434K225077T7073a&11252200414688&gclid=EAIaIQobChMI25C3xO2W2AIVB0AbCh0PcwaiEAAYASAAEgLy0vD_BwE&gclsrc=aw.ds#tarife

100 mbit downloa 40 mbit upload kampanya fiyatı 20 euro 90 tl üstelik kota felanda yok
    12 ay anlaşma sözü vereceksin bunun icin

https://www.o2online.de/dsl-festnetz/?vo_nr=WB.33.1000&type=SEM&target=1&partnerId=O2_SEM_GOO_BLM_13017&mediacode=364115093_44808240849_kwd-294827066620_-GN0YCQFOTC&gclid=EAIaIQobChMI25C3xO2W2AIVB0AbCh0PcwaiEAAYAiAAEgK57vD_BwE

100 mbit download 40 mbit upload 12 ay söz verene 25 euro. yani 100 tl.
    Bakın downloadan cok upload hızına dikkatinizi cekerim.

elbet fiber veya başka bir teknoloji gelir ise geçilir fakat eve kadar fiber olsa ne olur her müşteri sizin gibi fiber delisi değil ki adamın evine daha kısa sürede 1 gbps götürebiliyorken (fibere göre kurulum süresi) ne gerek var onlar kullanırken fiberi çekersin yavaş yavaş

mesela ben evde vdsl2 üzerinden aldığım interneti atayım size (upload da 50gb akn yok)

• worldwidewild W kullanıcısına yanıt
    türkiye'dede verilebilir (vdsl alan çoğu kişi) ama uğraşmıyorlar millet fiberde simetrik internet verirken 5 mbps'e 50gb akn koyan firmalar varken bide onları savunan zihniyet varken pek mümkün değil
  • Fiberi kullandıkta bükümlüsü kaldı.Biz yine 8mbit e mahkum

• 500kbs devam .....

speedtest.nete değil steam ile bak hızına... asıl indirmede gör o hızı... speedtest saçmalıyor... upload hızın komik... 5mbps olması gerek ki oda yavaşken... hala bakır kabloları savunuyorsunuz ya... yakın gelecekte metal kablo kullanan tek ülke Türkiye kalırsa sizin gibi geri viteste takılı kalanların eseridir...
    telekom bana 5mbps vereceğim demiyor ayrıca ben 90 tl veriyorum yinede sol un 25 platin paketinden daha iyi 4 mbps upload ile 5 mbps upload arasındaki farka ihtiyacı olanlar turkcell den alabilir benim aldığım fiyata anca kotalı veriyor
    indirmeyi peak hourda yaptım bu kadar düşük olması normal ama tabi sırf turkcell diye aynı fiyata bunun 1/4 hızını almakta var tabi herkes istediğini seçebilir

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.