Şimdi Ara

Building & Co ( Mimarlık Simulasyonu ) Çıktı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
10.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    mımar bolumunden odaları felan herseyı yaptım sorun yok
    fakat maximum 3 floor yazıyor en altda
    onda hala x ısaretı var yardımcı olurmusunuz nasıl tamamlıyıcam ınsaatı
  • pirecik
    Ss koyarsan yardımcı olmaya çalışırım.
  • arkadaşlar ilk bölümde maximum floor 3 sorununu nasıl gideririz
  • İlginç bir oyun.
  • Balkonu yapamoyrm
  • quote:

Orjinalden alıntı: A ®h Pozitif

Balkonu yapamoyrm

balkon yapımında en 1 birim boy ise en az 4 birim olması gerekiyor. balkona ait odayada mesafenin 4 birim olması gerekiyor.
  • degişik birşeye benziyor deneyelim bakalım paylaşım için sagol
  • arkadaşlar oyunu bende oynadım we baya da sarmıştı. ancak "mehmet2468" de dedigi gibi bazen oyunda aptallaşma oluyor. bende elimde malzeme araç şofor olmasında rağmen temel şevinin doldurulmasında tıkandıgım oldu. her nasılsa sonra adamlar çalışmaya başladı.

ama oyunda mimari planlama, betonarme we çelik sistemler gibi detayların olması gayet guzel. sectiginiz taşıyıcı sisteme, döşeme tipine göre malzemeyi almanız gerekli. bu arada iş sürekliligi için de haftalık iş programınıda iyi yapmalısınız. sonuçta kullandıgınız araç gerece, wince, ameleye para weriyosunuz. gereğinden fazla malzeme almayın elinizde patlar. bide missionlara max kaç kat yapmanız gerektigi belirtiliyo. oyunun akışı gerceğe uygun olmuş gerçek inşaatta ki işleyiş simule edilmiş.
    daha iyi grafikler we değişik kamera açıları oyuna daha fazla ++ kazandırabilirdi bence....

çatı olayıda mimari planı çızerken son kata gelince orayı komple çatı olarak belirtmeniz gerekiyor. boylece o katta sadece merdiwen kowası ve asansorun makine dairesi geliyor. inşaat aşamasında da çatıda sectigin malzemenin olması gerekiyor ki kaplayabilsinler..

• Bu oyunu windows 7 de açabilen var mı?
  • oyun epey guzel
    fakat tutorial ingilizcesi ve oyun ici ing seviyesi basit degil bazen terimlerin cok gectigi yerlerde anlamak icin ustuste okumak gerekiyor

grafikler oynanis guzel
    teksorun muzikler iyi degil ve nadirde olsa desktop a atiyor vista da.

@burakefe
    iscileri mutlu etmen lazim iscilere verilen bonuslari kullan bunun icin. mutlu degillerse calismazlar
  • link aatarmısın arkadaşlar pmden ilgimi çekti bayağa
  • beyler çatı olayını yapamadım bir türlü yardım edermisiniz en üst katı nasıl çatı yaptırabiliyoruz roof yapıyorum asansörün makinesini koyuyorum ama olmuyor nasıl olacak biri yardım edebilirmi acaba
  • Arkadaşlar bu oyunda daha planı çizerken son katta takıldım bi türlü aşamıyorum acil yardımmm!!! max 3 floors yazısını nasıl etkin yapabilirim? Çatıyı nasıl belirticem? Acil yardım edin lütfennn
  • son katta collidor yerine roof kullan tamamına flatlarıda gerektiği kadar yaptıysan sorun olmazproje tamamlanır
  • çok saolasın kardeşim benim Allah razı olsun deniycem şimdi inş olur :)
  • Saol, yakın zamanda denemek lazım.
  • Oyunun sitesi parka çekilmiş :)
  • ya bu oyunun dil seçeneği oluşturulmadı mı daha yani zaman geçirmek için bence güzel bir oyun ve hatta oynarken de şantiye ortamında en azından işleyiş konusunda bişeyler öğreniyor insan tr dil desteği olsa harika olur
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.