Şimdi Ara

BUHAR KAZANLI ÜTÜ TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar buhar kazanlı ütü arıyorum. Philips olması tercihim, forumlardan birinde Tefal ve Philips'in de akıllı olanları pek önerilmemişti. Hala kararsızım. Bir el atin gari....

• yok mu kimse??
  • öncelikle oturup kazanlı ütü, jeneratörlü ütü, pompalı ütü kavramlarını araştırmanı tavsiye ederim zira belirttiğin markalarda kazanlı ütü diye bir tip kalmadı. jeneratörlü ya da pompalı tipler mevcut.
  • tavsiyem vestel 2000 serisi lila veya beyaz buhar kazanlı ütü. hepsiburada.com fiyatı 115 tl. inanılmaz bir performans ve ütüleme olanağı sağlıyor. 20 parça çamaşır 1 litre suyla ütülemek mümkün. buhar basıncı 3 bar. değindiğim gibi 115 tl fiyatı var. alın deneyin memnun kalmaz iseniz geri iade edin diyorum :D

quote:

3 bar basınç gayet yeterli fazlası zarar. ütüleme kalitesi de çok iyi. ütü benim için ömrüm boyunca hep dert olmuş idi taki bu akşama kadar. işten gelir gelmez biriktirdiğim çamaşırları hızlı ve güzel ütüledi. 1 litre su ile yaklaşık 15 parça gömlek ve pantolon ütülemek mümkün. işimi acaip kolaylaştırdı. ev hanımları ve bekar olan herkes düşünmeden almalı diyorum. fiyat çok uygun mağaza fiyatı 159 tl idi. araştırdım ve buradan almaya karar verdim. şu an mutluluk abidesi gibiyim. eski ütü resmen beni çıldırtmış ve bunaltmış bu ürünü herkese kesinlikle tavsiye ediyorum. kullanımı kolay ve basit sadece sıcakken su eklenemiyor olsun zaten soğukken 1 litre suyla 15 parça az buharla 20 parça ütülemek mümkün. ben şahsen şokta gibiyim. fiyatı performansı harika. iz bırakmasını istemiyorsanız elinizdeki hazneyi minimum sıcaklığa alın iz kalabilecek ürünleri en başta ütü soğuk iken ütüleyin. sonrasında maximum sıcaklığa alıp geri kalanları ütüleyin. buhar basınç seviyesini en başta maksimum yaptım harika sonra azar azar kıstım orta seviyelerde bile harika bir performans sağlıyor. minimum buhar basıncında ise ütü buhar basmıyor. diyeceğim o ki herkes alsın denesin. 115 tl nereye vermiyoruz ki?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.