Şimdi Ara

Buhar Destekli Ankastre Fırın Tavsiyesi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
6
Favori
47.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

selamlar hayırlı olsun şimdiden , kapandıktan sonra gelen ses fırın haznede su varsa onun geri emilme sesi pompadan geliyor. Beraberinde gelen kitapçıkta ekmek programları var 2 kademeli bir program var önce buharlı başlayıp sonra normal devam eden gayet güzel pişiriyor. Buhar bazı programlarda otomatik bazılarında size bağlı açılabiliyor. Her programda buhar yok. Kutuya içme suyu koyup gerekli düğmeden kademe seçiyorsunuz hepsi bu , su biterse doldur diye uyarı veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cs875

selamlar hayırlı olsun şimdiden , kapandıktan sonra gelen ses fırın haznede su varsa onun geri emilme sesi pompadan geliyor. Beraberinde gelen kitapçıkta ekmek programları var 2 kademeli bir program var önce buharlı başlayıp sonra normal devam eden gayet güzel pişiriyor. Buhar bazı programlarda otomatik bazılarında size bağlı açılabiliyor. Her programda buhar yok. Kutuya içme suyu koyup gerekli düğmeden kademe seçiyorsunuz hepsi bu , su biterse doldur diye uyarı veriyor.

bu hafta deneyeceğim ekmeği bakalım nasıl olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: mstfmd

bu hafta deneyeceğim ekmeği bakalım nasıl olacak

Alıntıları Göster
    Buhar Destekli Ankastre Fırın Tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cs875 -- 17 Ocak 2021; 11:34:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cs875

Alıntıları Göster
    Sanat eseri gibi olmuş ekmek =)=)=)

• cs875 kullanıcısına yanıt

efsane olmuş elinize sağlık :)

• Arkadaşlar merhabalar.

Bu model hem Almanya üretimlerinde erişilebilir fiyatlı olan en mantıklı modellerden biri.

Üründeki kampanya fiyatı bu ayda devam ettirildi fakat yüksek ihtimalle önümüzdeki ay ortalama 200 tl bir artış olacak maalesef.
    Alım yapmayı düşünen arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676
  • Electrolux KOAAS31CX SteamPro Buharlı Fırın

Siemens İq700 Hb676G5S6 

bu iki fırın hakkındaki düşüncelerinizi ögrenebilirmiyim

iki ürün arasında kaldım biri buharlı ve eletro lüx 10 yıldır bu işi yapıyor buharlı fırın konusunda uzman fiyatı 11800 tl

digeride siemenms üst segment fırını fiyatı10499 tl

• albay1947 A kullanıcısına yanıt
    Merhabalar.
    Siemens konusunda şunu söyleyebilirim.
    HB676G5S6 modele bakınca HR538ABS1 modeline göre kendini temizleme + teleskopik ray gibi farklar var fakat her ikisi de Almanya üretimi.

Detaya inecek olursak;
    HB676G5S6: Home Connect •inox •13 program •ActiveClean •soft close •4 camlı kapı •3 seviye teleskobik raf
    HR538ABS1: Çelik tasarım, 10 Pişirme programı, Buhar destekli pişirme, sıcaklık dereceli geniş LED ekran (beyaz), ecoClean Plus, AutoPilot30, 3D Sıcak Hava, 71lt

Buharlı bir model istiyorsak HR538ABS1 modelini incelemenizde yarar var diye düşünüyorum, daha erişilebilir fiyatlı Almanya üretimi modelimiz.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

• merhablar serdar bey iki ürün arasında kaldım ama sizin dediğiniz ürün çok alt segment bir ürün elektrolüxün özellikleri ile kıyaslanabilecek bir ürün degil

simens tarafında elektro lüüx ile kıyaslanabilecek ürünler 15000 tlnin üzerinde

buhar destegi ne kadar iyidir bilmediğim için bu soruları sormuştum

güncel olarak siemens HB676G5S6 kullanıyorum kendi evimde ve çok memnunum

eger buhar destegi daha iyi ise elektrolüx düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: albay1947

merhablar serdar bey iki ürün arasında kaldım ama sizin dediğiniz ürün çok alt segment bir ürün elektrolüxün özellikleri ile kıyaslanabilecek bir ürün degil

Merhabalar tekrar, dilerseniz telefonlaşalım uygun olduğunuzda. Çok daha hızlı ilerleriz.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676
  • quote:

Orijinalden alıntı: albay1947

merhablar serdar bey iki ürün arasında kaldım ama sizin dediğiniz ürün çok alt segment bir ürün elektrolüxün özellikleri ile kıyaslanabilecek bir ürün degil

Memnunsanız hiç gerek yok gayet güzel fırınınız. Birde ne kadar üst seviye olsada fırına alışma dönemi var hangi programda hangi sıcaklık , zaman aralığında fırın ne yapıyor süre alıyor deneyim istiyor. Programlar ne kadar sağlıklı olursa olsun kişisel tercihler farklı oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cs875 -- 27 Ocak 2021; 0:17:14 >

• Arçelik almaya karar verenler açısından fiyatlara göz atmakta fayda olabilir,

Arçelik buhar destekli fırın fiyatları

revizyonlu ve revizyonsuzlar arasında %20 civarı fiyat farkı var.

• Arkadaşlar alım yapmak isteyenler için bugün ayın son çalışma günüdür.
    Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676
  • Merhaba arkadaşlar özellikle bu konu sayesinde ben de Siemens HR538ABS1 modelini aldım ürünü forumdaki arkadaşlarımızdan Serdar Çetin den aldım. Söylediği zamandan evvel ürün teslim edildi, aynı gün yetkili servis gelip kurdu. Serdar bey'e hem sağladığı fiyat avantajı hem de ilgisi için teşekkür ederim. Kullandıktan sonra deneyimlerimi paylaşırım. Forumda daha önce satın alan bir arkadaş 325 liraya teleskopik ray taktırdığını söylemişti ancak ne yazık ki benden 720 lira talep ettiler. Siemens'in sitesinde de 718 lira gösteriyor bu aksesuarı, teleskopik rayın maliyeti çok yüksek geldi bana yaptıramadım. 310 lira verip garantisini 7 yıla uzattım. Almayı düşünen arkadaşlara faydası olur diye paylaşıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZDA

Merhaba arkadaşlar özellikle bu konu sayesinde ben de Siemens HR538ABS1 modelini aldım ürünü forumdaki arkadaşlarımızdan Serdar Çetin den aldım. Söylediği zamandan evvel ürün teslim edildi, aynı gün yetkili servis gelip kurdu. Serdar bey'e hem sağladığı fiyat avantajı hem de ilgisi için teşekkür ederim. Kullandıktan sonra deneyimlerimi paylaşırım. Forumda daha önce satın alan bir arkadaş 325 liraya teleskopik ray taktırdığını söylemişti ancak ne yazık ki benden 720 lira talep ettiler. Siemens'in sitesinde de 718 lira gösteriyor bu aksesuarı, teleskopik rayın maliyeti çok yüksek geldi bana yaptıramadım. 310 lira verip garantisini 7 yıla uzattım. Almayı düşünen arkadaşlara faydası olur diye paylaşıyorum.

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. Teles. Ray sistemde iki tip görünüyor bir tanesi dediğiniz gibi pahalı tip diğeri daha uygun onu araştırın tabi stok vs nasıldır bilemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ZDA

Merhaba arkadaşlar özellikle bu konu sayesinde ben de Siemens HR538ABS1 modelini aldım ürünü forumdaki arkadaşlarımızdan Serdar Çetin den aldım. Söylediği zamandan evvel ürün teslim edildi, aynı gün yetkili servis gelip kurdu. Serdar bey'e hem sağladığı fiyat avantajı hem de ilgisi için teşekkür ederim. Kullandıktan sonra deneyimlerimi paylaşırım. Forumda daha önce satın alan bir arkadaş 325 liraya teleskopik ray taktırdığını söylemişti ancak ne yazık ki benden 720 lira talep ettiler. Siemens'in sitesinde de 718 lira gösteriyor bu aksesuarı, teleskopik rayın maliyeti çok yüksek geldi bana yaptıramadım. 310 lira verip garantisini 7 yıla uzattım. Almayı düşünen arkadaşlara faydası olur diye paylaşıyorum.
    Merhabalar. Hayırlısı olsun iyi günlerde kullanın. Bugün İzmir'e bir teslimat yaptım; tanesine 240 tl fiyat vermişler sanırım fiyatlarda bir değişkenlik var. Ptesi ben bulunduğum bölge servisinden bir fiyat alarak buraya yazarım. Belki farklı ( yerli üretime taktıkları ile ithal'e taktıkları ) modelleri vardır. İşlevi belli o parçanın yerlisi uygunsa ve uyuyorsa kullanılabilir bence.

• Selamlar

Bende Serdar aracılığı ile Siemens HR538ABS1 fırın aldım. Teleskopik raya 240 TL fiyat verdi servis. Teslimattan çok memnun kaldım kurulacak yere kadar getirip açıp çöpleri de alarak gittiler. Serdar ile de aynı ilde olmamıza rağmen görüşmeden mail order ile kısa sürede işlemi hallettik çekince olmadan alışveriş yapın arayın her konuda çok destek oluyor. Bana gelen servis acemiydi açıkca fırını hiç bilmediğini pandemi sebebi ile İstanbulda yapılan ürün tanıtımlarının yapılmadığı belirtti. Zor zamanlar kabul biraz klavuz okudum garantiyi de 309 TL karşılığı uzattım. Görüntüsü çok şık youtube'da modelle ilgili video da çok yok. Kullanmaya başlayınca daha objektif yorumlayabilirim.

• Siyah mutfak dolapları ile bir uygulaması çok güzel durduğu için paylaşmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shopsiemens -- 31 Ocak 2021; 19:44:30 >

• cs875 kullanıcısına yanıt
    impure İ kullanıcısına yanıt
    shopsiemens S kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim @cs875 ve @shopsiemens

Size de hayırlı olsun yeni fırınınız mutlu ve sağlıklı günlerde kullanın @impure taktırdığınız teleskopik ray fiyatı bana söylediklerinden çok daha ucuz acaba model numarası falan var mı elinizde?

• Serdar bey merhaba. Şubat ayı fiyat listesi güncellendi mi yoksa son paylaştığınız liste mi geçerli?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.