Şimdi Ara

Bugunden itibaren herkes fenerbahçe bayrağını assın Büyük organizasyon !!! Okuyun (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • HER GERÇEK FB'Lİ BU MESAJI 5 FB'LİYE YOLLASIN...!

bu ne yaaa daha kendinizden bile emin degilsiniz
  • yani şimdi aziz yıldırımın dönmeside dönmemeside handikap.eğer geri dönerse medya vs diğer kulubun tarraftarları en ufak kıvılcımda dönek damgası vuracak.dönmessede 100.yılda sattı bıraktı gibisinden söylemler çıkacak.yani iki ucu poklu değnek.
  • ''gönüllerin şampiyonu bayrağı'' mı olacak bu şimdi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilkerinanç

''gönüllerin şampiyonu bayrağı'' mı olacak bu şimdi?

• quote:

''gönüllerin şampiyonu bayrağı'' mı olacak bu şimdi?

mühim olan karşılıksız sevmek.
  • o bizim lafımız bi kere...
    ''biz sevinmek için sevmedik''

bırakın be abicim çok kasıyorsunuz bu mevzuları...
    1 gol atsaydınız şampiyondunuz atamadınız olamadınız işte.
    dünyaya dönün artık..

Aziz başkan gitsin yerine yenisi gelsin,Yıldırım başkan gitsin(bi daa da gelmesin)yeni yeni insanlar gelsin,bakalım başarılar kişilere mi endeksli yoksa sistememi görelim...
    8 sene görev yapmış adam ne yani ''Ahmet Dursun Seba gitsin''mi demek istiyorsunuz günün birinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 20 Mayıs 2006; 18:57:19 >

• quote:

o bizim lafımız bi kere...

dünyaya dönün artık..

Aziz başkan gitsin yerine yenisi gelsin,Yıldırım başkan gitsin(bi daa da gelmesin)yeni yeni insanlar gelsin,bakalım başarılar kişilere mi endeksli yoksa sistememi görelim...
    8 sene görev yapmış adam ne yani ''Ahmet Dursun Seba gitsin''mi demek istiyorsunuz günün birinde

sanane sen kendi takımınla ilgilensene kaçan şampiyonluk bizi ilgilendirmiyor tamammı?

• Benim bayragim Pazartesiden beri asili zaten
  • quote:

Orjinalden alıntı: meco

HER GERÇEK FB'Lİ BU MESAJI 5 FB'LİYE YOLLASIN...!

Sahteleri de var demek ki

• quote:

Orjinalden alıntı: Freedom123

quote:

Orjinalden alıntı: meco

HER GERÇEK FB'Lİ BU MESAJI 5 FB'LİYE YOLLASIN...!

Sahteleri de var demek ki

• NUMARA 12 ne oluyo bu arada..bugün iki kere mesaj geldi de....kimin hizmeti acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mtc_0912

NUMARA 12 ne oluyo bu arada..bugün iki kere mesaj geldi de....kimin hizmeti acaba?

evet bana da geldi NUMARA 12 den mesaj..eve de arabaya da bayrak astım.aziz baba gelmezse fena bozulurum ona göre

numara 12 bu mesajımı da ileti ver aziz baba ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: St.LuCiFeR

quote:

o bizim lafımız bi kere...

dünyaya dönün artık..

sanane sen kendi takımınla ilgilensene kaçan şampiyonluk bizi ilgilendirmiyor tamammı?

noldu hoca sanada soda verimmi?

niye kızdınkine,hakaretmi var atışmamı var?
    Forum babanızın malımı da nereye yazsam bişey bulup bana bunları söylüyorsunuz?

• fenerbahçe 5 şampiyonluk kaçırsın önemli değil yeterkii AZİZ YILDIRIM GİTMESİN..onu biz FBliler olarak çok seviyoruz.diğer 3 KÜÇÜKLER gibi iyi olunca iyti kötü olunca kötü değiliz.sloganımız hep destek tam destek MADDİ veya MANEVİ bizim katkılarımız sayesinde kulübümüze yıldızlar geliyor ve en büyük olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.şampiyonluğa 2 günden fazla üzülmedim çünkü 17 takım+futbol federasyonuna karşı savaştık ama hakemleri satın alarak emirler vererek kupaları aldınız kim buna yalan desin? BJK maçı iki faul+iki gol.......................denizli maçı maç 10 kez kesildi Kakem maçı ertelemedi....o yüzden size bu kupaları türkiye futbol federasyonu başkanı haluk ulusoysuz verdi yani babanız ..biz alnımızın akıyla çıktık..bayraklar asılacak....yürüyüşler yapılacak başkan gitmeyecek fenerbahçe cumhuriyeti hepinizi EZECEK

ölümüne ve öldükten sonra FENERBAHÇE

• Böylesi görülmemiştir Kaçan şampiyonluğu kutlamak içinmi bayrak asıyorsunuz
    quote:

Orjinalden alıntı: AYTACHAVA

Bugunden itibaren herkes fenerbahçe bayrağını assın Büyük organizasyon !!! Okuyun

Eğer Gerçek Fenerbahçeli isen bu haberi 5 yada daha fazla Fenerbahçeliye gonder ve ORGANİZASYONUMUZU HERKES GÖRSÜN !!!!

http://www.antu.com/HaberOku.aspx?ID=4302

Alıntıdır....

büyük organizasyona sizde katıılın asın bayraklarınızı

• Bu bile senin icinde uhde oluyor...

Bunu bile sende hazimsizlik yapiyor...

Bunu bile kiskaniyorsun...

Bu bile sana dokunuyor..

Var mi otesi ???
    quote:

Orjinalden alıntı: zanetti35

Böylesi görülmemiştir Kaçan şampiyonluğu kutlamak içinmi bayrak asıyorsunuz
    quote:

Bugunden itibaren herkes fenerbahçe bayrağını assın Büyük organizasyon !!! Okuyun

Eğer Gerçek Fenerbahçeli isen bu haberi 5 yada daha fazla Fenerbahçeliye gonder ve ORGANİZASYONUMUZU HERKES GÖRSÜN !!!!

Alıntıdır....

• Niye kıskanayım ya ? Gerçekten de sebebini merak ediyorum, bana açıklayabilirmisin ? Yani sizler biliyormusunuz ???

quote:

Orjinalden alıntı: Innocent TearS

Bu bile senin icinde uhde oluyor...

Bu bile sana dokunuyor..

Var mi otesi ???
    quote:

quote:

Alıntıdır....

• Baskalarini bilemem ama benim evimin balkonuna FERNABHCE bayragi asmam icin illa bir sebep olmasi gerekmiyor. Sampiyonlugu kacirdik mactan hemen sonra gittim astim bayragimi...Asmak icin bir sebep varmiydi sence ?Bu takima karsi sevgiyi, sadakati, inanci ve takdiri gosterir..Ayni seyleri sen kendi takimin hakkinda dusunuyorsan git sen de kendi takimininkini tak..Sana neden astin diye soran olmaz emin ol ..Sorsalar bile kime ne ???
    quote:

Niye kıskanayım ya ? Gerçekten de sebebini merak ediyorum, bana açıklayabilirmisin ? Yani sizler biliyormusunuz ???

quote:

Bu bile sana dokunuyor..

Var mi otesi ???
    quote:

quote:

Alıntıdır....

• quote:

Baskalarini bilemem ama benim evimin balkonuna FERNABHCE bayragi asmam icin illa bir sebep olmasi gerekmiyor. Sampiyonlugu kacirdik mactan hemen sonra gittim astim bayragimi...Asmak icin bir sebep varmiydi sence ?Bu takima karsi sevgiyi, sadakati, inanci ve takdiri gosterir..Ayni seyleri sen kendi takimin hakkinda dusunuyorsan git sen de kendi takimininkini tak..Sana neden astin diye soran olmaz emin ol ..Sorsalar bile kime ne ???
    quote:

Niye kıskanayım ya ? Gerçekten de sebebini merak ediyorum, bana açıklayabilirmisin ? Yani sizler biliyormusunuz ???

quote:

Bu bile sana dokunuyor..

Var mi otesi ???
    quote:

quote:

Alıntıdır....

Innocent TearS hocam seni çok gergin gördüm feneri tutman tabiki doğal hakkın ama bayrak falan olayı abartmaya gerek yok yani bence.

sadece kendi egolarını tatmin etmeye çalışıyorsun gibime geliyor.

bizde geçen seno siz şampiyon olduğunuzda tebirk ettik ve kutladık ama bayrak asma gibi mantıksız bir grup hareketi veya organizasyona gitmedik.

ama demekki siz hep ilkeri yaptığınız için böyle bişey yapıyosunuz.

banada saldırma demokratik ortamada herkes herşeye yorum yapabilir ama saygı çerçevesinde argodan ve hakaretten adam öldürmeden uzak olarak.

ayrıca kimseye bişey dokunmuoyor şampiyon olana takıma ne dokunsun onu anlamadım ama sana bişeyler dokunmuşki ezikliği bayrakla aşaya çalışıyosun psikoljik olarak ekndini kurtarıyorsun gibi geliyor ban yani

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.