Şimdi Ara

Bugün Yeni Civic için fiyat aldım 😂 30.07.2017 Zam Gelmiş ! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
0
Favori
17.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu aracı gördüm günlerde işim hep ters gidiyor dünya bana ben dünya ya küsüyorum . bide buna zam yapmışlar vay arkadaş

Bugün Yeni Civic için fiyat aldım 😂 30.07.2017 Zam Gelmiş !
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Yeni polo da ilk nesil golflerden büyük, ne oluyor o zaman polo b+ mı ? Sahip olduğunuz aracı övmek için çeşit çeşit yol deniyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir çok araç yeni neslinde , bir önceki üst sınıfın boyutlarına yaklaşır yada yakalar. Hatta aracı geliştirmek yerine önceki nesil üst sınıf aracın parçalarını bile kullanırlar .Şimdi yeni Civic için , ''C + 'cı ''arkadaşlar aracı olduğundan bambaşka bir yere koymak istiyorlar ama maalesef gerçekler böyle değil.Zaten adam akıllı aracı inceleyen biri D- sınıfı kalibresinde bir araç olmadığını çok rahat anlar.
  • 118 e honda rs alacaktık kırmızı 2 gun once kredı cıkmadı onların kredısın den kullanalım dedık o kredı cıktı ama araclara zam gelmıs :D 121 mı ne istiyolar simdi. Test surusune cıktım begendım ben arabanın kontrolunu ama vıtes alısık olmadıgımdan farklı geldı :D
  • Satamasalar zam yapmazlar satiyorlar ki yapiyorlar sorun yok..

• Skoda D+ SuperB benzinliyi 92.900 TL' ye dizelini 107,900 TL' ye veriyor ki üzerinden %2-3 indirim olur. Bu araç boyutlarını bilemem ama fiyatlarıyla D segmenti çoktan yakaladı.
  • Türkiyede araba alacaksan aldığın arabadan devlete 2 tane vereceksinki sende araba alabilesin özel tüketim vergisi.
  • Şimdi avrupa benzinli arabalardan kurtulup elektrikli araba sanayisine geçmeye çalışıyor bizde elektrikli araba sanayisine girmeden benzinli araba sanayisine girersek olanlar iyi olmaz.
  • Honda 5500 den sonra vteç açiyormuş........

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Yeni polo da ilk nesil golflerden büyük, ne oluyor o zaman polo b+ mı ? Sahip olduğunuz aracı övmek için çeşit çeşit yol deniyorsunuz.

Neyi öveceğim neyse onu söyledik boş konuşma. Ben ne diyorum sen ne diyorsun, laf etti bal kabağı.!
    Beğenmiyorsun madem civic konusunda ne işin var. senin gibileri honda ve civic forumlarından tanıyoruz merak etme, her türlü eleştiriyi yapar söver ama oradan da ayrılmaz neden acaba?

Sen kullandığın aracı söyle de eleştiride haklılık payını bilelim, beğenmediğin arabanın yerine ne kullanıyorsun acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MegaWolt38 -- 2 Ağustos 2017; 13:11:10 >
  • Civic ana konusu mu burası, zoruna gitti galiba aracına laf gelince, eleştiriye açık olun biraz. Ben cruze kullanıyorum, sizin 100 bin verip aldığınız araç ile aynı motor var benzer araçlar yani, kasa farkı var işte. Aaa bide sizin gibi fanların iddia ettiği + sınıf farlı var!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 2 Ağustos 2017; 13:33:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Sana koyar mı be o fiyatlar

3 aylık maaşınla Type R alacak adamsın sen.

Egoist tavırları sinir etti beni. İsteksiz konuşuyorlar. Birbirini sevmeyen iki insan gibi soru soruyorum tek kelimelik cevaplar.

İlgi alaka yok parasını geçtim. Deli olurun böyle tiplere

iyi olmuş sana akpyi savunmaya devam
  • hepsine geliyor dostum

euro dolar enflasyon sağolsun

mazda 3'te 111.000 oldu power donanım
  • quote:

Orijinalden alıntı: --KayseriSporlu--

100 Milyar oldu mu bir Honda ya? Bizim yerli araba vardı reyiz üret de bizde satalım be....

rabia sağolsun

euro, dolar sağolsun

vergi sağolsun

hepsi birleşti ortaya 100.000 çıktı

• MrCaner kullanıcısına yanıt
    Akp ile satış temsilcisinin davranışı ne alaka ?

Onu da mı Tayyip atadı yoksa ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Futurisma

Türkiyede araba alacaksan aldığın arabadan devlete 2 tane vereceksinki sende araba alabilesin özel tüketim vergisi.

devlete değil

hükümete

özel tüketim değil, mafya vergisi bu

%200 vergi mi olur
  • Honda kullanmayan anlayamaz diğerleri sadece makine üretir Honda ruhu olan safkan otomobil üretir. Bir Renault VW Opel Toyota Skoda Nissan vb. otomobile bindiğinizde içinizde bir heyecan oluşmaz ama Honda nın direksiyonundaki logosunu bile gördükçe içiniz kıpır kıpır olur. Boşuna sloganı The Power of Dreams (Hayallerin gücü) değil.

• bende o kadar satsam bende iplemem

@ultiMance

ayrıca honda arabaları beni hiç heyecanlandırmıyor araba logosunuda hiç sevmiyorum
    genelleme yapma bende aynı duyguları bir başka marka uyandırıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Jonathan Hemlock -- 2 Ağustos 2017; 14:28:1 >
  • Almayın kardeşim bu fiyatlara araba almayın. Herkes aynı şeyden şikayetçi fakat araç satışları her sene rekor üzerine rekor kırıyor . Tabiri caizse patlama yaşıyor . ÖTV düzenlemesi olmasaydı nasıl olurdu bilemiyorum. Ben son 2 sene geriye dönük bakıyorum araba fiyatları olması anormal bir şekilde sisiriliyor ÖTV bahane edilerek . Adam sahibinden e yazmış Hastasına 2011 model 150000 binde su kadar hasar kaydı var on numara , top gibi araba vs 64 bin TL. Kafayı yemiş bu insanlar o arabaya hastasi bile olsam vermem o parayı . Sıfır hastalığına yakalanmisiz. Paranızın hesabı yoksa alın geçin derim fakat zaten yıllarca zar zor birikim yapıyorsanız temizinden az kullanılmış daha iyi fiyata alınabilecek araçlar denk geliyor nadiren de olsa. Gerçi çoğu alıyor sıfır üzerine kullanıyor birde kar payı koyuyor ve satılığa çıkarıyor .

• Vergi bir yana paranın alım gücü de kalmamış yazık
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.