Şimdi Ara

Bugün yaşadığım olay

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün yine her zamanki gibi okula gitmek için turbo motorsuz motorlu motoruma atladım çalıştırdım kontağı okula doğru gidiyorum.Okula varmama yaklaşık 250-300 metre kala sınıftan bir kız arkadaşımı gördüm.Neyse işte atla dedim bu yok olmaz giderim ben kendim dedi bende gelmezsen gelme,sen bilirsin dedim.Neyse okula vardım.Okula vardıktan sonra iki derse girdim canım sıkılmıştı okuldan kaçmaya karar verdim.Arkadaşlarıma benimle gelen var mı kafeye falan gideriz diye teklifte bulundum.Sınıf hiç oralı değildi.Tam okuldan kaçma isteğimden vazgeçmişken motoruma bindiremediğim kız geldi beraber gidebiliriz istersen dedi.Ben de hadi toplan o zaman gidelim dedim.Kapı demirlerinden atladım kız ben atlayamam dedi.Bende tabi gövde gösterisi yapmanın tam zamanı diyip tekrar kapıdan atlayarak kızı sırtıma bindirdim ve tekrar kapıdan atladım.Atladıktan sonra kaçtığımızı hocalar görmüş koşarak yanımıza doğru gelmeye başladılar kıza hadi atla motora dedim kız bu sefer direk motora bindi.Çalıştırdım kontağı hocalara yakalanmadan başarıyla motorla kaçtık.Yolda giderken kız işte vay böyle güçlüsün vay böyle hızlısın vay böyle yakışıklısın derken bende hemen rotayı eve doğru değiştirdim.Evin önüne geldiğimizde ise nereye geldik hani kafeye gidecektik dedi bende boşver kafeyi sonra gideriz seninle önce bir evde takılalım dedim.Kız hayır olmaz ben namuslu kızım desede ikna ettim.Neyse bindik asansöre,beş numaraya bastım tam çıkıyoruz kız birden zebaniye dönüştü üstüme balgam attı balgamın etkisiyle bayıldım.Kız beni motora bindirerek kendi evine götürüp zindana atmış Allahtan şirfesiz modem var.Watsapptan polisi ardadım ekiple birlikte geliyorlarmış.Bu da böyle bir anımdı işte siz siz olun asla eve kız atmayın.Çok pişmanım.Keşke yapmasaydım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• okumaya sondan başlayın
  • Şirfesiz modem

• zebani konuları açmayın artık tutmuyor işte biraz sonra silcekler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • okumayın turbo motorsuz motorlu motor
  • Okumadan geçmeyin.

• bari saçmalamaya baştan başlamayın
  • okumayın berbat CSB
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.