Şimdi Ara

BUGÜN RESMİ TATİL ÇALIŞANLAR VARMI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün resmi tatil yani bütün heryer tatil,ancak özel izin yada kaçak çalışma vardır siz ne durumdasınız

• aha o benim
  • quote:

Orjinalden alıntı: theshiver

aha o benim

Peki bu çalışmanın karşılıgı olan fazla mesai ücretinizi alıyormusunuz,işyeriniz çalışma bakanlıgından izinlimi bugün,yani bugünkü çalışmanızı çalışma bakanlıgı bölge müdürlügüne bildirdilermi
  • bende ama ne mesai ne baska bisey
    babayı veriyorlar bize
  • quote:

Orjinalden alıntı: gül iz

quote:

aha o benim

Peki bu çalışmanın karşılıgı olan fazla mesai ücretinizi alıyormusunuz,işyeriniz çalışma bakanlıgından izinlimi bugün,yani bugünkü çalışmanızı çalışma bakanlıgı bölge müdürlügüne bildirdilermi

Genelde fabrika gibi büyük yerler tatil yapıyorlar.Hatta bazı fabrikaların idari bölümleri çalışıyor.
  • quote:

quote:

aha o benim

hayır ama zaten ben okul dolayısıyla ofise 2-3 gün gelebiliyorum bu gün de yapmam gereken bir kaç iş var o yüzden geldim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: E1965

quote:

quote:

aha o benim

Genelde fabrika gibi büyük yerler tatil yapıyorlar.Hatta bazı fabrikaların idari bölümleri çalışıyor.

ama yasak,ancak,resmi makamlardan izinle çalışılır,ama ne dogruki ülkemizde,herşeyin çivisi çıkmış

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.