Şimdi Ara

Bugün önümde olan trafik kazası videosu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
6
Favori
8.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yüzde doksan fluanscı reprezant arabası 25 yaşındaki delikanlı bilmem kaç km gezip geri şirkete dönüyor sağa sola bakan mı var zaten
  • Hata fluance da. Audi nin önündeki araçlar ani fren yaptılar doğal olarak audici de frene asılmış. Fluance da ani fren yapıp durabilirdi en kötü ihtimal Audiye dokundururdu biraz, direksiyonu sağa kırıp trafiğin anasını ağlatmış adam. Linea ve Era da suç yok.

Tabi en önemlisi takip mesafesini korumak. Bu kurala göre hepsi hatalı.

Bir gerçek olan da trafik kazalarının yüzde doksanı sol şeritte meydana geliyor. Bunun tek sebebi ise aşırı hız ve takip mesafesini koruyamamak.
  • Yol kenarında bekleyen clio orada olmayacaktı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.C.k.

Konuyu açan arkadaştan bir ricam daha var, videonun devamını da yükler misiniz?

Kazadan sonra kaza videosunu kazazedeler ile paylaştınız mı?

Teşekkürler

+1 Bende aynı şeyi yazacaktım olay anının videosunu kazayı yapan kişilerle paylaştınızmı ?
  • Bu yolun boyle göründüğüne bakmayın cok tehlikeli bir yol aslında gecen yıllara kadar isinlandirma bile yoktu bizim sitedekiler falan imza toplamıştı hatta .

Genelde sagdan gelenler karıştırıyor ortalığı sagdan sola makas atarak gidiyorlar ben oyle bir kaza bekliyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baş suçlu Fluence diğeri linea.
    Fluence'nin ne halt yediği ortada. Önüne bile doğru dürüst bakmıyor belliki. Son anda fark etti fren + direksiyonu kırdı.
    Linea deseniz ayrı hava. direksiyonu fazlaca sağa kırıp kurtarmaya çalışıyor. Arkasındaki Trafiği takip etmediğide belli ki, Era çarptığı halde hala sağ şeritte devam ediyor. Belkide acemi bilemeyiz.
    Eracı abimiz duran clio ile linea arasından iyi geçti ancak gerisini malesef getiremedi. Sağdan araç geçme kuralına uysaydı hiç kazaya karışmayacaklardı.

Zincirleme hatalar.
  • O beyazli lineada suc.

• olayı başlatan fluencetir.Fluence mal gibi sağ şeride atlayınca lineada vurmamak için sağa kırıyor.Arkadan gelen erada mecbur kazaya karışıyor.

Fluence sahiibini eşek sudan gelene kadar dövmek lazım
  • Adkadaslar fluence veya auidi her neyse yaptiklari hatanin bedelini hic beklemedikleri sekilde oduyorlar. Ben linea suclu dedim cunku kacip gitti serefsiz.

• Fluence madem dana gibi orta seride atladın daha neye frene basıyorsun, gaza bas git.Accentt el frenini çekti sanırım arap drifti yaptı mübarek.
  • bu memlekette takip mesafesi mi var?
    mesafe bırakırsın arkadan sellektör, yürümedin mi birisi sağdan gelir önüne kırar mesafeyi kapatır , sen onu da açarsın biri daha aynı şekilde.
    Öyle kural falan değil önce insan olmak lazım şöförlerin %90 ı hayvan
  • ya şu 34 plaka fluence lere acayip gıcık oluyorum...

şirket aracıyla yerden 1 metre yüksek araba zaten, abanıyorlar gaza hep
  • fluance buyuk ıhtımalle şirket aracı. kiralama şirketi bu kazanın üstüne birde accent sahibine değer kaybı davası açmasa bari...
  • Aslında durum biraz karışık trafik kurallarına göre en sağdaki kırmızı renkli accent aracın kurallar gereği diğer iki şeritte ki ilerleyen araçlara göre daha az hızla seyir etmesi gerekli ama videoda gaza yüklendiği görülüyor, o sırada direksiyon kilitlenmiş ve toparlayamamış olabilir.
  • Hicbirinde sinyal yok , lineanın hicbir suçu yok tekrar izleyin

• Bir birine giren üç araç sürücüsü kesin kavga etmişlerdir, konu sahibi keşke trafik gelene kadar bekleseydiniz videoyu izleyince kimin ne derecede suçlu olduğu ortaya çıkardı...

Bizim ülkemizde en küçük kaza sonrası bile herkes haklı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: altunozzz

Hicbirinde sinyal yok , lineanın hicbir suçu yok tekrar izleyin

Herşey 1 saniyede oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: e-rose

Bir birine giren üç araç sürücüsü kesin kavga etmişlerdir, konu sahibi keşke trafik gelene kadar bekleseydiniz videoyu izleyince kimin ne derecede suçlu olduğu ortaya çıkardı...

Haklısın ama bu ülkede şahit olunmaz, tutanaklara isim imza atılmaz.

• Kazadan sonra duramadım çünki arabada bebek vardı ve hastaneye gidiyorduk. Sonradan keşke dursaydım dedim ama o an trafik kazası görmenin şokunda karar veremiyorsunuz. Ya arkadan gelen banada vurur dedim ve bi anlık refleksle gaza bastım. Aslında durmak gerekirdi hata bendede var. Ama daha sonradan bu video'nun orjinalini polise ve haber ajanlarına mail attım. Kazaya karışan araçların plakalarını yazdım. Umarım kazazedeler plakalarını google'lar ise bu forumu bulacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altunozzz

quote:

Orijinalden alıntı: e-rose

Bir birine giren üç araç sürücüsü kesin kavga etmişlerdir, konu sahibi keşke trafik gelene kadar bekleseydiniz videoyu izleyince kimin ne derecede suçlu olduğu ortaya çıkardı...

Haklısın ama bu ülkede şahit olunmaz, tutanaklara isim imza atılmaz.

Adli bir olay olsaydı haklı olabilirdin ama bu trafik kazası ve şahit olunmaz, sadece görüntüleri gelen ekibe izletmek yeterli olurdu, konu sahibi neden durmadığını da zaten açıklamış... Mazereti dolayısı ile yapamadığı şeyi mail atarak yapmış, kendisine teşekkür ediyorum...

Herkeslere kazasız günler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.