Şimdi Ara

Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var? (815. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.177
Cevap
97
Favori
547.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 813814815816817
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orient, Rado ve Omega harika.

• quote:

Orijinalden alıntı: hozburun

Takip ettiğim kadarı ile bu forumda en güzel ve kaliteli saat kullanan arkdaşlarımızdan birisisiniz. Şimdiye kadar sergilediğiniz saatler için bu güzel değil dediğim bir saat olmadı. Yalnız bu merak sizde yükselen bir trend olarak devam ediyor sanırım. Zira bu saat tahminen 9000 tl civarı sanıyorum. Bu arada daha önce yazılmiştır ama özellikle sizin güvenerek alışveriş ettiğiniz siteler var mı? Yazarsanız herkese faydası olur. İyi günler

•  Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var?
  • @hozbourun Omega şahaneymiş
    @danGerfuLL Seiko
    @Jubax Rado
    @yakamoz32 Timex

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k@llone -- 30 Kasım 2016; 14:34:44 >

• @yakamoz32 TimeX'in meshur Indiglo'su icin fotograf koyabilir misin uygun zamanda?

@k@llone Mako XL yakiyor.

• danGerfuLL kullanıcısına yanıt
    Tabiki:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz32 -- 1 Aralık 2016; 17:28:0 >
  • Hayirli sabahlar

• Iyi tatiller.

• Herkese merhaba,

Uzun zamandır paylaşım yaptığım bu forumda maalesef daha fazla paylaşım yapmaya vaktim olmadığından ve zaten sadece saat forumu olan forumlarda da paylaşımlarım devam edeceğinden bu son mesajım :( Zaten buradaki arkadaşların çoğu o saat forumlarında da üye olduğundan dolayı irtibat sürecektir Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hozburun -- 10 Aralık 2016; 11:30:50 >
  • hozburun kullanıcısına yanıt
    hayırlısı olsun hocam diğer forumdan takip ederiz güzel saatlerinizi ve sizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hozburun

Herkese merhaba,

Uzun zamandır paylaşım yaptığım bu forumda maalesef daha fazla paylaşım yapmaya vaktim olmadığından ve zaten sadece saat forumu olan forumlarda da paylaşımlarım devam edeceğinden bu son mesajım :( Zaten buradaki arkadaşların çoğu o saat forumlarında da üye olduğundan dolayı irtibat sürecektir Teşekkürler

Konunun takibi fazla yoktu zaten , isabetli olmuş bizde saat forumundan takip ederiz artık
  • ilk otomatiğim

• pijama61 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam, gayet hoş
  • selam,

konuyu ilk defa gördüm, ben de katkı yapayım dedim :)konuda cidden çok iyi saatler var herkese iyi kullanmalar :)

zamansızlıktan, ilk bulduğum saatçiye gidip pil taktırayım dedim. sonuç; saatin sağ alt tuşu çalışmıyor, haliyle soldaki ve ortadaki kadran da sıfırlanmıyor :) ayrıca adam pil takmak için saatin arka kapağını açarken gövdeye de zarar verdi :) nasıl ? akılsız başın cezası işte ders olsun bana :)

• Arkadaşlar kordonu kendim yaptım :)

• Eğer kasa çapı büyük, kolunuzu dolduran klasik-spor tarzı bir saat istiyorsanız "fossil" marka aşağıdaki saat tam size göre, tam 50 mm lik kasa çapı var,ben piyasada kasa çapı böyle büyük olan ve şık duran başka saat bilmiyorum:

Saatin sitesi

• yakamoz32 kullanıcısına yanıt
    Çok iyi olmuş hocam
  • renzokuken kullanıcısına yanıt
    Güzel saat, geçmiş olsun
  • 
Sayfa: önceki 813814815816817
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.