Şimdi Ara

Bugün kız arkadaşımın doğum günü, bi yardımcı olun.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adı Elif. Doğum günün kutlu olsun elif gibisinden mesajlar yazarsanız değişik bi sürpriz yapmak istiyorum. Kendisi mesafe olarak uzakta. Hediye veremiyorum yani, hepinize Teşekkürler.

Doğum günün kutlu olsun Elif. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Doğum günün kutlu olsun Elif

• Eyvallah dostum :)

• elif iyi ki dogdun bak bu issiz erkek arkadasin gelmis buraya konu acmis iste yazin falan biz de kirmadik yazdik hani bir ss atin kizin tipini gorelim en azindan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diamond Lie -- 1 Ağustos 2012; 4:05:08 >
  • Kargoyla yolla evine

• Elif doğum günün kutlu olsun ama bu seni aldatıyo benden demesi forumda ki konularını araştırırsan uzak mesafe ilişkisi zor geliyor ben de birisini buldum ama ihanet ediyor muyum sizce gibisinden konular açmıştı.
  • Sen gecen sevgilimi begenmiyorum nasil kirmadan ayrilirim diyen herif degil misin simdide gelmis sevgilimin dogum gunu diyorsun.Bu yeni mi yoksa?

• sen gecende sevgilimin ayaklari kokuyor kirmadan nasil soylerim diye konu acmadin mi da simdi gelmis dogum gunu kutla piiiiuu

• Kutlu gunun olsun dogum Elif

• Geçen otobüsteki kıza numaramı verdim,akşam mesaj attı.Çok mutluyum diye konu açan arkadaş değil mi bu ? Ayıp yani bu durumda.

Neyse Elif doğum günün kutlu olsun,fazla kafana takma :D

• Bi ara bi konu daha vardı hepimiz x seni çok seviyor felan yazmıştık, öyle daha iyi olur bence.

• Doğum günün kutlu olsun Elif
  • Hocam, kız arkadaşının doğum günü kutlu olsun da keşke sevgilim yazsaymışsın daha bir içten olurmuş sanki. Oldu mu?

Ekleme: Doğum günün kutlu olsun Elif.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarjaleti -- 1 Ağustos 2012; 4:17:24 >
  • Mutlu yıllar elif sevgilinin yaptığı inceliği az görme sakın sana değer veriyo seni seviyo
  • Beylerrr

• Kardeşim makine gibisin valla ne ara sevgili değiştirdin
  • sen geçen sevgilimin ağzı kokuyo diye mentos veriyorum diyen arkadaş değilmisin ?
  • Geçen üstünde fanteziler kurduğun Selin ne oldu ikisini birden mi yönetiyorsun læ
  • Olum yapmayın lan

Neyse Elif doğum günün kutlu olsun ikiniz nice birlikte yıllara
  • la bu kacıncı bıde soylemedıklerın vardır senın

dogum gunu kutlu olsun bu arada elıf

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.