Şimdi Ara

Bugün dolandırıldım..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet beyler bugün açılan çek konularının ilkinde beni avladılar.. Tam hepsiburadadan alışveriş yapacağım anda sitede bir baktım 400 liralık çek 250 lira.. Hemen girdim elemanın profiline gayet normal 2005 den beri sitede üye ve aktif olarak konulara yazıyor.. Eleman üstüne birde whatsapp numarasını verdi.. Tabi çeki kaçırmamak için biraz aceleci davranarak parayı gönderdim.. 2006 dan beri üye olduğum hiç sıkıntısız birsürü alışverişimin olduğu siteye, insanlara güvendim ve dolandırıldım.. Neyse bankaya eft itirazında bulundum ama sanmıyorum geleceğini.. Beni eleştirebilirsiniz ama unutmayın insanın hayatına gerçekten nereden ne geleceği belli olmuyor bu bana ders oldu.. Umarım benim gibi düşen olmamıştır başka..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçmiş olsun, son zamanlarda baya çoğaldı malesef

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • isim verirmisin bilelim bizde şerefsizi
  • Hocam belirli kişi yok bir sürü kişinin profilini hackleyerek dün akşam donanımhaberde ilan açtılar..

• önce çek artı sipariş gelince para şeklinde yapsaydın sende hocam ya,, nasıl güveniyorsunuz böyle anlamıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haklısın çoğu kez öyle yapıyodum ama çoğu satıcıda bu şekilde satmıyor.. olacak ya işte insan tutulup kalıyor.. Neyse olan oldu giden gitti malesef..

• Gecmis olsun canini sıkma herkesin basina gelebilir. Dh'nin zaten cilki cikti alisveris yapmayi kestim o yuzden. İkide bir milletin hesaplari caliniyor sonra da sorumlu birisini bulamiyorsun karsinda
  • geçmiş olsun günlerdir ben de o ilanları görüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.