Şimdi Ara

Bugün aklınızda hangi saat var? (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
624
Cevap
8
Favori
42.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bugün aklınızda hangi saat var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Can-KSK kullanıcısına yanıt
    markası nedir tam görünmüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: dockhanger

markası nedir tam görünmüyor

Tudor'un Pelagos modeli.

nerde satılır bu ne kadardır
  • quote:

Tudor, Türkiye'de resmi olarak satılıyor. Sonuçta Rolex resmi satıcıları bu markayıda temin edebilirler. Bu modelin fiyatı 3500-3900$ arasinda degisiyor.
    Ama en buyuk artısı titanyum olmasi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Can-KSK

quote:

Tudor, Türkiye'de resmi olarak satılıyor. Sonuçta Rolex resmi satıcıları bu markayıda temin edebilirler. Bu modelin fiyatı 3500-3900$ arasinda degisiyor.
    Ama en buyuk artısı titanyum olmasi.

valla bir saat alıcam diveng olması dayanıklı sağlam olmasını cok istiyorum 3 dür seıko alıyorum su alıyor dalışlara katılıyorum su sporları derken yaz yoğun geçiyor saat dayanmıyor varmı önerebilceğiniz malzemesi dayanıklı suya dayanıklı darbeye dayanıklı yoksa casio g shock mudman mı alsam diyorum

•  Bugün aklınızda hangi saat var?
  • Dalışla yakından ilgiliyseniz Suunto markasini bilirsiniz. Onun cok fonksiyonlu, dalis bilgisayari seklinde saatleri mevcut. Bu arada su alan diger 3 Seiko'nun model numaralarini yazabilmeniz mümkün mü? Çünkü normal kosullar altinda 200 m. WR sunan bir saatin kolay kolay su gecirmemesi lazim. Ancak sunuda unutmamak gerekir ki her 200m. WR degerine sahip saatlede tüplü dalış yapılamaz. Scuba dalış için ISO standartlarinda su geçirmezlik sunması gerekir dalis saatlerinin. Bu noktada kaya gibi saglam Seiko SKX007 veya 009 oneririm. Bunlar hosunuza gitmezse "Seiko Black monster veya orange monster" serisinede bakabilirsiniz. Ben de dalislarda 007 modelini kullaniyorum. 30 metreye indim, bir sıkıntı cikmadi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can-KSK -- 29 Ağustos 2013; 9:53:02 >
  • Deniz Görüşemiyoruz kardeşim. Askerlik ne zaman bitti? Yoksa sen sat komandosu felan oldun da tüm imkanlardan faydalanıyor musun? Tudor'da çok güzelmiş. Mekanizma olarak ETA kullanıyorlardı değil mi? Bu fiyat bandında ETA yerine en azından Rolex'in geliştirdiği nispeten uygun bir mekanizma kullansalardı daha iyi olurdu aslında.

Dockhanger Ben de dalışlarda hangi Seiko modellerini kullandığınızı merak ettim. Ben Seiko'larla pek çok kez denize girdim, şnorkelle 5 metreye kadar da dalış yaptım hiç su geçirdiklerine rastlamadım.

Tabii benim kullandıklarım Black Monster ve Orange Frankenmonster modelleri. Seiko'larla özellikle tüplü dalış yapacağınız zaman alacağınız modelin üzerinde 200 m wr ibaresine ilaveten "diver's" ibaresi olmasına dikkat edin.
    Seiko'nun "diver's" ibaresi taşıyan dalgıç modelleri ISO sertifikalı oluyor ve bunların arka kapaklarında da kabartmalı tsunami dalgası bulunuyor.

Aşağıdaki gibi;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbank -- 29 Ağustos 2013; 15:36:20 >

• Abi sorma ya kaç zaman telefonla bile görüşemedik. Ben simdi Erzurum'da gorevdeyim. Yaklasik bir 7 ay daha burdayim. Malum yedek subaylik..
    Izin alip Istanbul'a gelirsem goruselim.
    Bu tudorlar ne yazikki eta kullaniyor. Ama aklımıda celmiyor degil. Askerlik donusu saglam bir kutu acma niyetim var da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can-KSK -- 29 Ağustos 2013; 15:53:58 >
    seıko 5 classıc
    seıko solar
    http://www.ofoem.com/seiko-chronograph-silver-dial-mens-watch-ssb065-p-12520.html

bunlardı zaten model numaralarını hatırlamıyorum biride ceren saat de yapılıp gelecek ama ormalde su geçirdiği için satte soğudum daha kapsamlı bişi düşünüyüyorum monster serisi güzel görünüyor lumınox öneiriniz olurmu mesela daha zorlu sartlar için önerbilceiğinizi monster yeterli gelirmi acaba şimdiden tesekkürler
  • burbank kullanıcısına yanıt
    dostum çok güzel acıklama yapmıssın bu konuda tesekkür ederim aşağıda modelleri belirttim ama sanırım diveng olduklarını sanmıyorum
    yani bi nevi biz katliam yaptık saatlere yeni bi saat alıcam bu sefer sağlam taş gibi olmalı su almamalı orange monsters larda güzelmiş ama daha bakıyorum forumda bi arkadas var bunlardan satıyor ondan alıcam sanırım
  • quote:

seıko 5 classıc
    seıko solar
    http://www.ofoem.com/seiko-chronograph-silver-dial-mens-watch-ssb065-p-12520.html

bunlardı zaten model numaralarını hatırlamıyorum biride ceren saat de yapılıp gelecek ama ormalde su geçirdiği için satte soğudum daha kapsamlı bişi düşünüyüyorum monster serisi güzel görünüyor lumınox öneiriniz olurmu mesela daha zorlu sartlar için önerbilceiğinizi monster yeterli gelirmi acaba şimdiden tesekkürler

http://www.youtube.com/watch?v=-jEQ-If5eIkw

bbu model ile ilgili düşünceniz nedir nerden alabilirim acaba

• Gözüme çok hoş geldi ve dijital.Farklılık olsun diye alınır mı ?

http://www.trendyol.com/Casio-Erkek-Saat-AE-1100W-1BVDF/UrunDetay/17595/3576339

Fiyatı çok uygun
  • Saat kullanmayı çok severim.Birçok saatim var ama nedense forumdaki iş yoğunluğu nedeniyle bu bölümü kullanamamıştım

Uzun zamandan beri aklımdaki saat aşşağıda.Zenith Zero-G.Fiyatı çok yüksek.Çıkış seviyesi 500.00 dolar idi yanlış hatırlamıyorsam.Şu anda bazı sitelerde 245.000 dolara bulunabiliyor.Sayılı üretilmişti.
    İkinci el uygun bulsakta alsak

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

•  Bugün aklınızda hangi saat var?

Çoğu sevmiyor ama bence harika ikisde ama aklım şu iksi arası gidip duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -RüzgarGibiGeçti- -- 13 Eylül 2013; 17:37:23 >
  • Tek sorunu pilli olması

• meraba arkadaşlar daha yeniyim yardım istiyorum:)
    öncelikle Certina C0016171605700 PD bu certinayı çok beğendim ama otomatik değil.
    ama bu otomatik Certina C0016171629700 PD bunun şekli ilki kadar güzel değil ama otomatik sonuçta. certinayı önerirmisiniz yada 800 e kadar önerebileceğiniz saat var mıdır? şimdiden sağolun. he bide nauticaya kıyasla nasıldır.
     Bugün aklınızda hangi saat var? Bugün aklınızda hangi saat var? Bugün aklınızda hangi saat var?

• [simage]http://image.nixon.com/images/products/season3/hero/A153-001-view1.jpg [/simage]

• http://eu.nixon.com/mens/watches/the-magnacon-A079.html

Yaklaşık 1 aydır aklımdaydı dün itibariyle sahip oldum ilk defa kullanacağım bu isviçreli markayı

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.