Şimdi Ara

Bugün aklınızda hangi saat var?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
624
Cevap
9
Favori
41.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 167
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 37
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 20 saat 1 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 9
  • Favoriye Eklediklerim 9
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Can-KSK (74 mesaj) burbank (55 mesaj) Polemik (37 mesaj) bayguru (22 mesaj) BMW 528 (21 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (193 mesaj) Mobil (47 mesaj) Tablet (16 mesaj) Mini (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Saatler >> Genel Saat Sohbeti >> Bugün aklınızda hangi saat var?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6883 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Fiyat da cok iyi. Bu paraya bundan daha iyi ve şık bir saat almak bence imkansıza yakın.
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    1942 Mesaj
    Benim de aklımdan neredeyse hiç çıkmayan bir model:

|
    |
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Can-KSK

Şu anda aklımda, eğer bir aksilik çıkmazsa 1 aya kalmaz bileğimde.

Buluşmada Polemik'le bizzat gördük. ben bir süre kolumda da taktım.
    Harika bir saat. Mekanizma da 50 saat power reservli az sapma oranlı yeni nesil 4R15.
    Yalnız alırken imkanın varsa farklı bir kordonla almanı öneririm. Bu orjinal kordonu çok sert ve kolu biraz rahatsız ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbank -- 31 Ocak 2012; 9:09:12 >
    |
    |

• Yarbay
    2288 Mesaj
    Eğer yetişipte saati alabilirsem siyah nato takacağım bu deri kordonu çıkartıp, sonuçta kullanımı daha rahat. Bir de günlük saatim olacak bu her gün için (eğer ki yetişebilirsem).
  • Yüzbaşı
    305 Mesaj
    quote:

Bugün aklıma düştü. Türk saatte apnea dalışı açıkladım oradan aklıma geldi.

mükemmel!!!
    |
    |
  • Yarbay
    6883 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Eğer yetişipte saati alabilirsem siyah nato takacağım bu deri kordonu çıkartıp, sonuçta kullanımı daha rahat. Bir de günlük saatim olacak bu her gün için (eğer ki yetişebilirsem).

burbank'ın da dediği gibi kordonu ben de beğenmedim, ama saatte beğenilmeyen tek şey kordon olsun.

Siyah nato güzel gider, bence bir de turuncu nato al, mükemmel duracaktır. Hafta içi belki turuncu olmaz ama hafta sonu için çok iyi bir alternatif olacağına inanıyorum.
    |
    |
  • Yarbay
    2288 Mesaj
    Hem bu maksatla şu İzmir'de ki nato kordon satanlarla da (burada da adı geçmişti, Watchido) tanışmış olurum. Aldığım vakit saat incelemesini yaparım zaten. Kısmetse ilk önce bir saati alalım da.
    Bu ikisi hoşuma gitti benimde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can-KSK -- 31 Ocak 2012; 16:44:40 >
    |
    |

• Binbaşı
    1125 Mesaj
    Bunlarda benim aklımı çeliyorlar, uzun zamandır bakıyorum 2.saat için, yakında düşer bir tanesi ama bu 2 seiko 900-1000 liralara satılıyor, benim için biraz yüksek rakamlar şuan için ama gerçekten ikisi de çok hoşuma gitti.

|
    |

• Binbaşı
    1077 Mesaj
    quote:

Şu anda aklımda, eğer bir aksilik çıkmazsa 1 aya kalmaz bileğimde.

Çok güzel ve beğendiğim bir saat. Bu saatten bytepire de vardı, belki hala da vardır, tepe koruyucunun gereksiz bir biçimde ve plastik olması yüzünden soğumuş ve vazgeçmiştim. Tepe vidalı ama küçük kalmış.

Belki okumuşsundur ama BURADA yeoman in bir incelemesi var, kayışı çok kaliteli bulmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi some_one -- 3 Şubat 2012; 9:13:23 >

• Yüzbaşı
    335 Mesaj
    kayınco ya siparişi verdigim saati almış ama seferini uzattı normalde önümüzdeki ay koluma gecmesi gerekiyordu şimdi aklımda 5 ay sonra bilegimde

|
    |
  • Yarbay
    2288 Mesaj
    Güzel bir Tag ama bezelini bir türlü sevemedim bu ve bunun kronosuz modelinin. Onun haricinde kadranı ve kolları şık.
  • Yüzbaşı
    335 Mesaj
    quote:

Güzel bir Tag ama bezelini bir türlü sevemedim bu ve bunun kronosuz modelinin. Onun haricinde kadranı ve kolları şık.

hiç aklımda olmayan bir saatti,daha önce yegenim avrupa turunda bulup almış kendisine uygun fiyata hatta buna ne kadar verdin deyip alaycı bir şekilde aldım koluma taktım bir iki dk sonra beynimden gelen ses bende istiyorum bende :):) bu ses e karşı koyamayınca durum böyle oldu :) ince düşünülmüş ve eşşiz tasarımlar bir tag için benim hissettigim ..parasını hakediyormu ? bu paraya daha iyileri alınıyorken hayır bence :) ama benzeri yok ve gönül ister napıcaz
    |
    |
  • Yarbay
    2288 Mesaj
    Şimdiden hayırlı olsun, gelince bir fotolu yorum bekleriz.
    |
    |
  • Yarbay
    15879 Mesaj
  • Yüzbaşı
    335 Mesaj

bir senedir aklımda bu saat var belki...kolumda denemem lazım kurma kolu saat ile cok uyumsuz bir şekilde sivri ve uzun ve korumasız ..bu tarz bir saatte olmayacak bir tasarım yanlışlıgı bence ..iki üç milim saat büyük yapılıp kurma kolu bir milim daha kısa ve korumalı yapılabilirdi ..işte bu sebepten bu saat aklımda , belkide hep orada kalacak her güzelin kusuru vardır ama bazı insanlarda takıntılıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayguru -- 7 Şubat 2012; 0:16:08 >
    |
    |

• Binbaşı
    1324 Mesaj
    ikisinden biri aklımda ama..upuzuuuuuuun bir süre sonra alttakini alabilirim herhalde

|
    |

• Binbaşı
    1324 Mesaj
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tekne Kazıntısı -- 7 Şubat 2012; 15:24:26 >
    |
    |
  • Yarbay
    6883 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    |
    |
  • Binbaşı
    1324 Mesaj
    bana longines demeyin ne olur
    |
    |
  • Yarbay
    3416 Mesaj
    Bir süredir aklımda aşağıdaki saat (sanat eseri) var. Satın almak mümkün değil tabi.

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Sohbet
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,561
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.