Şimdi Ara

YENİ!!! 6 Orient >>> Mako - Sparta vs --- Seiko 5 Sports - Seaurchin - Neo Monster -Franken...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
603
Cevap
18
Favori
64.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    arkadaşlar, değişen koşullarım nedeniyle artık saat getirtemiyorum.
    bugüne kadar saat verdiğim tüm arkadaşlara saatlerini uzun yıllar kullanmalarını diliyorum.
    elimde kalan son saatleri de aile-arkadaş çevremde değerlendirdim, artık denk gelirse kendi kullanımım için saat bakınacağım.
    herkese hayırlı alışverişler dilerim.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bytepire -- 8 Mayıs 2012; 13:00:51 >

• ilanınız çok açıklayıcı olmuş hayırlı satışlar
  • teşekkür ederim.
    bayağı uğraştım ama güzel oldu bence de.
  • SNKG14J1 modeli BiLaL ! arkadaşımıza satılmıştır, Antep üzerinden Urfa ya doğru yoldadır.. güzel günlerde kullanılması dileklerimle.
  • Hocam Citizen ve Orient saat göremedim, otomatik bakıyorum da orient otomatik varsa koyarsanız sevinirim
  • çok faydalı bir ilan.takip mesajım bulunsun
    hocam istanbuldasın sanırım, ola ki satışta elden alma durumumuz var mıdır ?
  • Benim de mesajım bulunsun. Hirotaro, Orient'e sulanma sakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

Benim de mesajım bulunsun. Hirotaro, Orient'e sulanma sakın

söz veremem
  • quote:

Orijinalden alıntı: bytepire

SNKG14J1 modeli BiLaL ! arkadaşımıza satılmıştır, Antep üzerinden Urfa ya doğru yoldadır.. güzel günlerde kullanılması dileklerimle.

Teşekkürler
  • Arkadaşlar, mesajlar için teşekkürler.
    Orient konusunda takipteyim ama henüz istediğim modelleri uygun fiyatlara bulamadığımdan getirtemedim. 1-2 Orient var ama biraz daha belklemede kalsınlar.
    Citizen den de 1-2 saat var elimde, onları eklerim bugün yarın.
    İstanbul da elden alışveriş de mümkün ancak zamanım pek fazla olmuyor. Yine de illaki elden isteyenler için ayarlamaya çalışırım. Ama kargo ile de gayet güzel, sorunsuz alışverişler yaptık, referanslarıma da bakabilirsiniz, ki en son Bilal arkadaşımıza gitti bir adet Seiko saat.
    Bunlar dışında bir soru vs varsa da yardımcı olurum her zaman.
    Herkese iyi alışverişler.
  • Mesajim bulunsun.
  • İlanda bulunmayan bir adet Citizen BN0016-04L model yada nam-ı diğer Katil Balina Orca, intana 'ya satılmıştır. Kargosu dün akşam çıkmış olup bugün kısmetse elinde olacaktır.
    Güzel günlerde kullanılması dileğiyle.

YENİ!!! 6 Orient >>> Mako - Sparta vs --- Seiko 5 Sports - Seaurchin - Neo Monster -Franken... YENİ!!! 6 Orient >>> Mako - Sparta vs --- Seiko 5 Sports - Seaurchin - Neo Monster -Franken... YENİ!!! 6 Orient >>> Mako - Sparta vs --- Seiko 5 Sports - Seaurchin - Neo Monster -Franken...

• quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

Benim de mesajım bulunsun. Hirotaro, Orient'e sulanma sakın

söz veremem

Adam hastanın doktoru beklediği gibi bekliyor Orient'ini. Valla sonra sana Harakiri yaptırır karışmam Hocam

• quote:

İlanda bulunmayan bir adet Citizen BN0016-04L model yada nam-ı diğer Katil Balina Orca, intana "ya satılmıştır. Kargosu dün akşam çıkmış olup bugün kısmetse elinde olacaktır.
    Güzel günlerde kullanılması dileğiyle.

YENİ!!! 6 Orient >>> Mako - Sparta vs --- Seiko 5 Sports - Seaurchin - Neo Monster -Franken... YENİ!!! 6 Orient >>> Mako - Sparta vs --- Seiko 5 Sports - Seaurchin - Neo Monster -Franken... YENİ!!! 6 Orient >>> Mako - Sparta vs --- Seiko 5 Sports - Seaurchin - Neo Monster -Franken...

Saati aldım ve bayıldım sevimlilğine ve görüntüsüne . Harika bir şekilde paketlenmiş ki paketi açmak 10 dakikamı aldı (matroşka gibiydi paket) :)

Onur Bey"e ilgisi , süper hızlı gönderisi ve gönderdiği harika saat için tekrar teşekkür ediyorum. Çok memnun kaldığım bir alışveriş oldu..

• Teşekkür ederim güzel yorumlarnız için. Paketlemeyi biraz abartılı yapıyorum çünkü elinize kırık, çatlak bir saat ulaşırsa sizden çok ben üzülürüm.
    Yeni saatinizi güzel günlerde kullanmanızı dilerim.

Bu arada Orient konusunda pek bir ilerleme sağlayamadım acak başka güzel haberlerim var. 2-3 hafta içinde Black Monster ve Orange Monster gelecek hayrlısıyla.
    Haberiniz olsun

YENİ!!! 6 Orient >>> Mako - Sparta vs --- Seiko 5 Sports - Seaurchin - Neo Monster -Franken... YENİ!!! 6 Orient >>> Mako - Sparta vs --- Seiko 5 Sports - Seaurchin - Neo Monster -Franken...
     YENİ!!! 6 Orient >>> Mako - Sparta vs --- Seiko 5 Sports - Seaurchin - Neo Monster -Franken... YENİ!!! 6 Orient >>> Mako - Sparta vs --- Seiko 5 Sports - Seaurchin - Neo Monster -Franken...

• quote:

Teşekkür ederim güzel yorumlarnız için. Paketlemeyi biraz abartılı yapıyorum çünkü elinize kırık, çatlak bir saat ulaşırsa sizden çok ben üzülürüm.
    Yeni saatinizi güzel günlerde kullanmanızı dilerim.

Bu arada Orient konusunda pek bir ilerleme sağlayamadım acak başka güzel haberlerim var. 2-3 hafta içinde Black Monster ve Orange Monster gelecek hayrlısıyla.
    Haberiniz olsun

Bunlar için ne fiyat vereceksiniz acaba?

• Aklımda bir fiyat var tabii ki ancak saatler elime geçmeden bir fiyat söylemek istemiyorum çünkü bazen sürprizlerle karşılaşma ihtimali olabiliyor. Sorunsuz gelsin de, güzel bir fiyat yazmaya çalışırım.
  • quote:

Aklımda bir fiyat var tabii ki ancak saatler elime geçmeden bir fiyat söylemek istemiyorum çünkü bazen sürprizlerle karşılaşma ihtimali olabiliyor. Sorunsuz gelsin de, güzel bir fiyat yazmaya çalışırım.

Tamamdır fiyatı bekliyorum
  • evet muhemelen bır urun alıcağım o otomatık seıko olacak!
  • mesajim bulunsun.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.