Şimdi Ara

Bugün aklınızda hangi saat var? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
625
Cevap
8
Favori
42.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bayguru

@H.

cevabınız için teşekkür ederim ..wenger in kolunuzdaki bir resmini bekleriz ..

Kötü bir fotoğraf ama elimde şöyle birşey var önceden çekilmiş.

Şu an silikon kordonun yerine sizin koyduğunuz fotoğraftaki gibi croco deri var.

Bugün aklınızda hangi saat var?

• quote:

Orijinalden alıntı: Baba Zaman

İstanbul'da bu tarz iş yapan saatci varmı..
    Yoksa parçalırı tek tek sipariş edip kendimiz mi yapmalıyız ki beni çok aşan bir iş bu.

Benim bildiğim Türkiye'de yapan pek yok. En azından benim üye olduğum forumlarda yok, herkes kendisine yapıyor.

Ankara'da benden başka biri daha var bu tip saatlere takmış olan, ama daha kendisi ile tanışma fırsatı bulamadım. (Aynı ustayı kullanıyoruz da, orda görüyorum saatlerini)

Tek tek sipariş etmenize gerek yok dediğim gibi hazır olarak da satın alabilirsiniz. Ebay'de bile var.
  • Milgauss'dan sonra yeşilin en çok yakıştığı saat bana göre.

• Konuya uygun bir paylaşım da benden gelsin. Günlük saat olarak kullanmak üzere mantıklı geliyor. İnşallah bu ay içinde almaya çalışabilirim;

• Ufak çapına rağmen günlük kullanım için rahat ve sağlam bir Seiko bu 007. Ben uzunca bir süre günlük saatim olarak kullandım, ancak şimdi Mako XL gelince o da inzivaya çekildi kutusunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can-KSK

Ufak çapına rağmen günlük kullanım için rahat ve sağlam bir Seiko bu 007. Ben uzunca bir süre günlük saatim olarak kullandım, ancak şimdi Mako XL gelince o da inzivaya çekildi kutusunda.

Ufak mı

42mm yazıyor, kolda küçük mü kalıyor acaba? Yada bileğinizin kalınlığını biliyor musunuz az çok?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H. -- 5 Mart 2012; 12:48:58 >
  • Şöyle diyeyim Mako XL bile 40-41 mm gibi kaldı. Bileğim biraz kalındır. Kullandığım deri kordonlar bile xxl (İstanbuldaki Barondan 22'lik beyaz dikişli kalın deri kordon zor buldum) boyutlarında. Ancak 007'nin görünümü bezeliyle birlikte içe kapanan bir duruş sergiliyor. Yani boyutlarını çok iyi saklıyor bu Seiko.
  • O zaman Türkiye'de bulabilirsem bir deneyeyim öncelikle. Teşekkürler
  • Gagarin Tourbillon
    190.000 Avro
    http://www.instablogsimages.com/images/2011/04/12/gagarin-tourbillon_nKNCU_12.jpg

Tabi sadece aklımda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barissss -- 5 Mart 2012; 15:59:05 >
  • 9300 kalibreli Omega Planet Ocean (PO) chronometer.

• Ben sıfırını kast etmiştim.
  • Arkadaşlar bu da benim aklımdaki saat, model numarasında dikkat.

İnvicta 1453

•  Bugün aklınızda hangi saat var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polemik

Hocam sen pek sevmiyordun bu modeli , özellikle radyasyon işareti olanını
  • Ben asla böyle bir sey demedim.
  • Ben de tam tersi çok beğendiğini söylediğini hatırlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.

Konuya uygun bir paylaşım da benden gelsin. Günlük saat olarak kullanmak üzere mantıklı geliyor. İnşallah bu ay içinde almaya çalışabilirim;

aaa benim sattigim saat bendki silikon kayislisiydi bilseydsim sana verirdim hasan ya 110 a satmistim

•  Bugün aklınızda hangi saat var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo2004

aaa benim sattigim saat bendki silikon kayislisiydi bilseydsim sana verirdim hasan ya 110 a satmistim

Bedavaya gitmiş be Niyazi
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.