Şimdi Ara

Bugün 10 mps 1 Mps ye düştü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4 buçuk aydır kullandıgım 10mps internet bgün 1 mps ye düştü.Anlamadığım adamların tarifelerinde 1 mps yok satılmıyo ama biz nasıl oluyorda 1 mps kullanıyoruz.Saçmalık bence

• Müşteri hizmetlerini ara hemen, yardımcı oluyorlarmış. Sanırım ilk bir kaç ay 10 mbit olan 1 mbitti sözleşmen değil mi ? Ara hemen vakit kaybetmeden. 1 mbit hızın kalktığını,değiştirmelerini söyle. Sanırım hızını 49 ytl'lik 10 mbit yaparlar istersen. Çünkü en düşük sınırsız 49 ytl şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glyph -- 11 Temmuz 2009; 11:42:23 >
  • ben 26 tl veriyorum ayda .sözleşmede yaptım 26 tl için
  • Benimde 5 mbps 1 Mbps ye düşdü 7 kez aradım ankaraya bildirmemişler sorun istanbulda diyorlar Ankarayı arıyorum İstanbulda bize bildirim olmadan gelemeyiz diyorlar Bu nasıl iş TTNET olsaydı çokdan düzeltilirdi
  • hangi şirket ?
  • Süperonline Fiber
  • Tellcom veya superonline herneyse bunlardan şikayetçiyim 5 mbit nasıl 1 mb olur sorunuda anlatmıyorlar
  • TTnetin kullanmaktan bıktım artık
  • agustos ayında tüm sorunları çözeceklerini söylüyolar nasıl bir saçmalık.
    Olsun her ne olursa olsun TTNET ten kurtulduğum için memnunum.
    Şu anda 1mps download 1mps upladım war :D normalde 256 olması lazım uploadın ama düşürmemilşler
  • 256 olması lazım değil. Download 1 olsa da Upload da 1 oluyor.
  • Merhaba,
    Modemi kapatıp açtığında düzelmesi lazım bu sorunun diye biliyorum.
  • beyler aynı sorun 5 gün önce başıma geldi 4 gün uğraşlarım sonucu adamlar bana modemin web arayüzünde kullanıcı adı ve şifresini(oturum açma kullanıcı adını ve şifresini) bana mesajla gönderdiler.girdiğim anda 10 mbps oldu hızım.yani aynı durum bende vardı.1 mps ye düşmüştü.bende geçen sene 1 mpbs yapmıştım hızımı 1 sene geçince 1 mpbs 49 tl olucaktı demek otomatik olarak geçmiş..
  • arkadaşlar.. hepsi havuz paylaşımı.. ayrıca verilen fiber belediyeninnn.. yani belediye internet ... mantıklı olalım.. bütün çıkışlar halen türk telekom üzerinde... türk telekom 2009 sonu çıkış planı 400 gbit.. yani tellcom bütün türkiyenin çıkışını alsa 100 mbit ten verse 4000 kişiye verebilir... yapmayın arkadaşlar inanmayın.. doğru söylemiyorlar.. yapılan şey şu çok basitçe.. evinize bir adet me internet hattı alın 10 bit olsun.. 24 lü switch koyun.. bütün komşulra birer tane cat 5 kablo çekin asansör boşluğundan sonrada herkese 10 mbit internet diye satın... ve faturalayın... kim 10 mbit kullanıyorki.. birde 10 yetmez hat satüre olursa.. çekersin 15 bilemedin 20 ama toplam satış 24*10 240 mbit.. bu arada bu çıkışta türk telekom üzerinde... kendi çıkışları nasıl olabilir ki.. yapmayın arkadaşlar.. gelmeyin gazaaa...
  • "kim 10 mbit kullanıyorki"

Torrent ve emule yabancı kaynaklardan 1mbyte ile sabit indiriyor. Nasıl kullanamıyoruz onu anlamadım. Gece gündüz farketmiyor. Switch`ten herkese 10mb dağıtılmıyor. Yanlış yönlendirmeyelim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KovenanT -- 29 Temmuz 2009; 15:25:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baskutuk

arkadaşlar.. hepsi havuz paylaşımı.. ayrıca verilen fiber belediyeninnn.. yani belediye internet ... mantıklı olalım.. bütün çıkışlar halen türk telekom üzerinde... türk telekom 2009 sonu çıkış planı 400 gbit.. yani tellcom bütün türkiyenin çıkışını alsa 100 mbit ten verse 4000 kişiye verebilir... yapmayın arkadaşlar inanmayın.. doğru söylemiyorlar.. yapılan şey şu çok basitçe.. evinize bir adet me internet hattı alın 10 bit olsun.. 24 lü switch koyun.. bütün komşulra birer tane cat 5 kablo çekin asansör boşluğundan sonrada herkese 10 mbit internet diye satın... ve faturalayın... kim 10 mbit kullanıyorki.. birde 10 yetmez hat satüre olursa.. çekersin 15 bilemedin 20 ama toplam satış 24*10 240 mbit.. bu arada bu çıkışta türk telekom üzerinde... kendi çıkışları nasıl olabilir ki.. yapmayın arkadaşlar.. gelmeyin gazaaa...

yanlış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atalay_xxx -- 29 Temmuz 2009; 15:43:55 >

• Bütün çıkışlar türk telekom üzerinde değil diye biliyorum.

http://www.superonline.net/hakkimizda/network/fo-altyapi.aspx

bölümünde diyorlar ki:

Superonline, Türkiye çapında kurduğu Fiber Optik altyapısını, Bulgaristan sınırına ulaştırmış ve böylece Türkiye’ye ilk kez alternatif bir uluslararası transmisyon şebekesi kazandırmıştır. Sınırdan gerçekleştirdiği uluslararası internet ve uluslararası kapasite arabağlantıları ile Frankfurt POP noktasına erişen Superonline, uluslararası hizmetlerde yeni bir dönemi başlatmıştır.

quote:

Orijinalden alıntı: baskutuk

arkadaşlar.. hepsi havuz paylaşımı.. ayrıca verilen fiber belediyeninnn.. yani belediye internet ... mantıklı olalım.. bütün çıkışlar halen türk telekom üzerinde... türk telekom 2009 sonu çıkış planı 400 gbit.. yani tellcom bütün türkiyenin çıkışını alsa 100 mbit ten verse 4000 kişiye verebilir... yapmayın arkadaşlar inanmayın.. doğru söylemiyorlar.. yapılan şey şu çok basitçe.. evinize bir adet me internet hattı alın 10 bit olsun.. 24 lü switch koyun.. bütün komşulra birer tane cat 5 kablo çekin asansör boşluğundan sonrada herkese 10 mbit internet diye satın... ve faturalayın... kim 10 mbit kullanıyorki.. birde 10 yetmez hat satüre olursa.. çekersin 15 bilemedin 20 ama toplam satış 24*10 240 mbit.. bu arada bu çıkışta türk telekom üzerinde... kendi çıkışları nasıl olabilir ki.. yapmayın arkadaşlar.. gelmeyin gazaaa...

• arkadaşlar 10 ps ye yeniden çıktı hızım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kov3nanT

"kim 10 mbit kullanıyorki"

Torrent ve emule yabancı kaynaklardan 1mbyte ile sabit indiriyor. Nasıl kullanamıyoruz onu anlamadım. Gece gündüz farketmiyor. Switch`ten herkese 10mb dağıtılmıyor. Yanlış yönlendirmeyelim...

eminmisin rapid-share netloadan preium indirmeyi denedinmi ben saniyede 1.2 mb indiriyorum 1200 kb/s max 10 mps destekli çogu site
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalcinonline

quote:

Orijinalden alıntı: Kov3nanT

"kim 10 mbit kullanıyorki"

eminmisin rapid-share netloadan preium indirmeyi denedinmi ben saniyede 1.2 mb indiriyorum 1200 kb/s max 10 mps destekli çogu site

Rapid falan kullanmıyorum. torrent 1.1mb falan da oluyor ama dalgalı. Genelde 1mb sabit.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.