Şimdi Ara

Bugatti Veyronmu Nissan GT-Rmi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Bugatti Veyronmu Nissan GT-Rmi ?

(En Son Oy Tarihi: 23.1.2020)
Giriş
  • Saleen s7 Twin-Turbo ile 0-400 km/h yaptım :)
    Test Drive Unlimited sağolsun bütün arabaları bindiriyo bizi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: WiZeNTe

head shot
  • Başlığı görünce dalga geçmek için açıldı sanmıştım. Adam ciddi ciddi açmış bi de GT-R diyor. Hey Allahım yaa
  • quote:

Dostum maalesef senin görebileceğin tek bugatti ve gtr şunlar olur ev adresini pm den yolla postalıyım

Bana yollarsan ben talibim modellere...
  • Ford Focus 1.6 vs Bugatti Veyron
    =Focus 1.6

Ford Focus 2.0 vs Nissan Gt-R
    =Focus 2.0[;(]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

quote:

Dostum maalesef senin görebileceğin tek bugatti ve gtr şunlar olur ev adresini pm den yolla postalıyım

Delikanlinin durumu farkli sen ortak olma :)

• quote:

quote:

quote:

Belki onun evde oyuncakları vardır kumandalı, ben böyle model istiyorum odama koyucam...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Belki onun evde oyuncakları vardır kumandalı, ben böyle model istiyorum odama koyucam...

Sen bu isi biraz hafife aldin adam evinde 0-100 hizlanmasi yapacak hala dalga geciyosun :)

• Hızlansıno, ben modelimi isterim valla...
  • Abooo burada bir bomba konu daha varmış.Lamborghini kesmedi Bugatti.Ama ters olmuş forum Bugatti'ye;Aventador tercih edecek benim gibi yüzlerce arkadaş ile dolu. :) Ayrıca arkadaşın yorumlara bakılırsa diğer konuda yaptığım "Need for Speed Underground'da GTR modifiye ederek büyüyen nesil." tanımının bile ötesinde. :) Sonra diyorlar ki GTR çekilmiyor.Yahu arkadaş böyle liseliler yüzünden bu durum.Olan harbi GTR sevenlere oluyor. :) Hep bir ön yargı oluşuyor insanın içinde.Arabanızı sınıfında yarıştırın kardeşim.Yok Lamborghini ile Ferrari ile Pagani ile Bugatti ile karışlaştırmayın. İsterse 254621 HP olsun bu arabaların yanında "FIS" .
  • gtr ı bende cok seviyorum cok başarılı bir araç bana göre. çogu aracı tokatladıgınıda büyük bir keyifle izlemişliğim vardır

lakin bugatti biraz fazla olmuş sanki. ya bugattiyi gözümde cok büyütmüşüm yada bu gtr ciddi anlamda modlanmış.

videoda araçlar hakkında bir bilgiden bahsedilmemiş. GTR fabrika cıkıslı hali bugattinin fabrika cıkısına cakıyorsa

geçmiş olsun bugatti demek düşer bizede
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mercedes-SLK

gtr ı bende cok seviyorum cok başarılı bir araç bana göre. çogu aracı tokatladıgınıda büyük bir keyifle izlemişliğim vardır

lakin bugatti biraz fazla olmuş sanki. ya bugattiyi gözümde cok büyütmüşüm yada bu gtr ciddi anlamda modlanmış.

videoda araçlar hakkında bir bilgiden bahsedilmemiş. GTR fabrika cıkıslı hali bugattinin fabrika cıkısına cakıyorsa

geçmiş olsun bugatti demek düşer bizede

Yok öyle bir dünya hocam yukarıdaki video dragtimes forumu tarafından eğlence amaçlı hazırlandı. Orjinali aşağıda. Yeryuzunde Veyrona rakip otomobiller koenigsegg,Hennesey falan sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi transverse -- 20 Haziran 2012; 3:49:40 >

• Nissan GTR mı yoksa Nissan GTR mı o da değilse Nissan GTR mı
  • Sabah sabah hiç güleceğim yoktu adam ısrarla stock Gtr geçer diyor ya
  • BUGATTİ VEYRON tek geçerim
  • hangisi geçerse geçsin arkadaş ne biçim muhabbet dönüyor bugatti geçse yararı ney size GT-R geçse size yararı ney birisi açıklasın neyi yarıştırıyorsunuz yahu.
  • Bugatti tabiki. Ayrica biri seri uretim prestij araci, digeride spor araba..

Kamyon ile midibusu karsilastirmak gibi bisi bu dediklerin

• bunlardan birini alabilecek param olsa hiç düşünmeden veyron alırım gerçi para b.k olunca ikisinide alırım ne olacak sanki
  • Bugatti veyron u geçebilecek bir araç mevcut mudur?

pagani gitti

Nissan Skyline GT-R R34

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gult3kin -- 27 Haziran 2012; 17:06:48 >

• Koenigsegg CCXF pek zorlamadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gult3kin -- 27 Haziran 2012; 17:09:54 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.