Şimdi Ara

Bug Reporttan Cevap Geldi ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün charım dc yemişti ve birdaha girememiştim char oyunda diyordu. Forumdaki rehber konudan yararlanarak bug reporta durumu bildirdim.1 saat sonra cevap geldi.Fakat sorun hala düzelmedi . Ne yazmışlar tam olarak anlayabilen yardımcı olabilir mi . Sanırım teknik ekibimize durumu ilettik felan diyor.

Joymax'tan gelen cevap :

Hello, This is Silkroad Online.
    Your question has been answered as below.

Dear Valued Customer,
    Greeting from Joymax Customer Support Team!

We have received your email regarding your account having an error message "the user is already connected". We apologize for the inconvenience this may have caused you. We have already escalated this issue to our development team. Rest assured that we will do our best to resolve the issue in the soonest possible time.

If you have found other bugs in Silkroad Online, please do not hesitate to address this concern to us.

* Joymax will NEVER ask players about personal & account information, password, and credit card numbers, nor will they ever ask a player for a trade.

* To prevent the loss of accounts, we strongly recommend our users change password frequently.

Thank you for emailing Joymax Customer Support.
    For further details and support, kindly visit our website athttp://www.joymax.com/silkroad.

Sincerely yours,
    Joymax Customer Support Team

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SyNeRGeNIX -- 4 Şubat 2010; 20:21:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SyNeRGeNIX

Dün medusadayken elektrikler gitmişti birdaha giremedim char oyunda diyordu . Bug reporta sayamayacağım kadar mail yolladım . Bugun sabah bi umut kalktım check olmuş . Kesin düzelmiştir dedim ama düzelmemiş

Tekrar bug report yolla sende .
  • Tam olarak ne yazacağım hakkında yardımcı olabilecek var mı ?
  • Buldum hocam umarım yararı dokunur, sorunu halledersiniz.. Tıklayın
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Cevap geldi ama bug geçmedi
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.