Şimdi Ara

buff ekran koruyucu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • adam akıllı bir ekran koruyucu bulamadım. kırılmaz camlarda ekranın kenarları boş kalıyor, jelatinde hem ekranı koruyamaz hem de çok yağ ve parmak izi kalıyor.

buff ekran koruyucu çok başarılı diye okudum. ama bi tane adam akıllı videosuna denk gelmedim kenarlarını ne kadar kapatıyor anlayabilmiş değilim.

ve silikonmuş bu koruyucu. üzerinde parmak izi kalıyor mu, yağ tutuyor mu ve 6s'in kenarlarını kapatıyor mu kullanan arkadaşlar yorumlarsa ona göre alacağım.

harici olarak tavsiye edebileceğiniz ürünler varsa onlarda olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Buff kullandım ben 6 plus cihazıma ama ekranda kayganlık denen bişi kalmadı iz çok bırakıyo ve bu kişiden kişiye değişebilir ellerim çok terlediği için bu sorunlarla karşılaştığım için çıkardım attım ekran koruyucu falan yok şuanda

• selimeserrr S kullanıcısına yanıt
    ekranda koruyucu yokken hissiyat çok güzel ama işte kullanmak gerekiyor.
  • buff face cover almayın aldırtmayın

ekran koruyucu boşluk vs çok dikkat etmem diyosan geçenlerde vatandan kırılmaz cam aldım çok kaygan yüzeyi toz ve parmak izi bırakmıyo tavsiye ederim ismide CELLULAR LINE IPHONE 6 CAM EKRAN KORUYUCU diye geçiyo

edit: buff ile ilgili yorumun sadece face cover için geçerli diger ekran koruyucularını kullanmadım ama face cover aman aman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi o.aydınlı -- 12 Ocak 2016; 22:05:54 >
  • http://www.iloome.com/iPhone-5S-5C-Screen-Protector/dp/B00D8M2TOM

bu markaya bakın. amazon'da ebay'da falan olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaCKiE_BrOwN -- 12 Ocak 2016; 22:38:35 >
  • neoorog kullanıcısına yanıt
    Ben de 6s plus için buff almaya niyetlenmiştim yetkili satıcı olan Gold'a gittim fakat kenarları kapatmadığını görünce vazgeçtim. Ben çok araştırdım ekran koruyucu için malesef şu an spigen full cover glass kullanıyorum ama iki tane denememe rağmen ikisinde de kenar veya köşe kısımlarında tam oturmam sorunu var malesef. Spigen dışında bir kaç farklı koruyucu da denedim ama yine de şimdilik en iyisi spigen. Bir de amazondan Akiko diye bir markanın siparişini verdim bakalım ondan ümitliyim yorumları iyiydi ürünün. Zaten tam kaplayan jelatin çok zor olanlar da zaten sprey ile uygulanıyor ve Türkiyede yok. Yine güzel görünmesi açısından en uygunu full cover cam ekran koruyucu diye düşünüyorum ama onunda sorunsuzunu bulmak zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagdassun

Ben de 6s plus için buff almaya niyetlenmiştim yetkili satıcı olan Gold'a gittim fakat kenarları kapatmadığını görünce vazgeçtim. Ben çok araştırdım ekran koruyucu için malesef şu an spigen full cover glass kullanıyorum ama iki tane denememe rağmen ikisinde de kenar veya köşe kısımlarında tam oturmam sorunu var malesef. Spigen dışında bir kaç farklı koruyucu da denedim ama yine de şimdilik en iyisi spigen. Bir de amazondan Akiko diye bir markanın siparişini verdim bakalım ondan ümitliyim yorumları iyiydi ürünün. Zaten tam kaplayan jelatin çok zor olanlar da zaten sprey ile uygulanıyor ve Türkiyede yok. Yine güzel görünmesi açısından en uygunu full cover cam ekran koruyucu diye düşünüyorum ama onunda sorunsuzunu bulmak zor.

Spigenin fiyatı ne kadar hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yani hayret ediyorum..yurtdisinda iki kez yaptirdim cam koruyucu olanindan kenarlarinda bosluk kaliyor ve yapan yer bunu apple ekranlarinin uretimine getiriyor.(3 farkli ekran ureticisi varmis) Daha bu sabah yeniden degistirdim. Ustelik "privacy" olanindan -ki baya pahali ama yok yine ayni sekilde bosluk kaliyor ve fit olmuyor. Buff u onerdi az once bi arkadas ; tam ona niyetlendik istanbuldan alalim diye simdi onda da sikayetler var. sonunds hic kullanmicam olacak bitecek. Kilif kullanmadigim icin jelatin iyi olsun diyorum onda da istedigin gibi olmuyor.

Buff ve spigen cam koruyucu kullananlar dusuncelerini paylasirlarsa guzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wilshire -- 12 Ocak 2016; 23:33:45 >
  • hangisi daha iyi korur bilemiyorum ama en iyisi bu koruyuculardan birini taktırıp sanki korumasızmış gibi nazik kullanmak, yani nasıl olsa koruyucu var bir şey olmaz diye özensiz davranmayın geçen bir arkadaş temperli cam taktırdığı halde elinden düşürüp telefonun ekranını kırmıştı bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom II -- 12 Ocak 2016; 23:52:45 >
  • Mar00N kullanıcısına yanıt
    90 lira sitesinde.

• Wilshire W kullanıcısına yanıt
    Spigen full cover glass kullanıyorum ikinci bu ikisinde de farklı köşelerde hafif boşluk kaldı bastırınca da geçmiyor bekleyince de geçmiyor. Şimdi yukarıda belirttiğim gibi Amazondan sipariş verdim faklı bir marka bekliyorum onu deneyeceğim eğer o da istediğim gibi olmazsa spigen ile devam edeceğim.

• bende ttec var gayet iyi tqvsiye ederm

• drkengin kullanıcısına yanıt
    Ttec full cover değil sanırım.

• Istanbul cevahirde standi bulunan CLEAR-COAT a cam koruyucu yaptiran var mi? ya da seffaf? kalitesi nasil, yorumlar ne sekilde acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.