Şimdi Ara

Buda Benim Connect'im

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
5.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
     Buda Benim Connect'im

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bTLhGT -- 10 Ağustos 2013; 15:36:39 >
  • Silverler 90lık değilmi bu arada kazasız belasız .
  • WarsLife kullanıcısına yanıt
    1 ay önce bende 90lık diye almıştım ama Ruhsatta K210S Motor gücü ise 81 Kw yazıyor. Bu demek oluyor ki 110luk. Bu da beni çok şaşırttı. Hatta alt taraflarda bu konu için form açmıştım. Aracı servisede götürdüm özel üretim 110Ps Silver dediler. Teşekkürler. Daha iyisi sizin olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bTLhGT -- 10 Ağustos 2013; 21:32:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bTLhGT

1 ay önce bende 90lık diye almıştım ama Ruhsatta K210S Motor gücü ise 81 Kw yazıyor. Bu demek oluyor ki 110luk. Bu da beni çok şaşırttı. Hatta al taraflarda bu konu için form açmıştım. Aracı servisede götürdüm özel üretim 110Ps Silver dediler. Teşekkürler. Daha iyisi sizin olsun

Bizdede 90'lık var Lx yakıt tüketimi ne kadar. Bide bir arkadasda Sılver fılan yazısı yok 90 lıkmıs ama glx gibi .
  • WarsLife kullanıcısına yanıt
    Şehir içinde 50TL ile 180 Km yol yapıyorum 90ı geçmemek artı sakin kullanım şartıyla. Fabrika verilerine göre ortalama yakıt tüketimi 6.1LT. Eğer ruhsatta Motor gücü bölümünde 66Kw yazıyorsa; 90lıktır. 81Kw yazıyorsa;110luktur. Belkide silver amlemini kaldırmıştır, bilemiyorum.
  • hocam şimdi tesadüf olmuş ya hani piyasa olarak kaça aldınız 90 lık parasına mı 110 luk parasına mı
  • metallica17 kullanıcısına yanıt
    2012 25bin kmde gram boya kaza vs. hiç birşey yok 33binTL verdim. Artık 90lık olarak mı geldi 110luk olarak mı anlayamadım :D
  • iyide anlamadığım bişe var silver avalon gri ve aytozu gri olarak 2 renk olarak pıyasada adı uzerınde silver bu renk yokkı
  • bTLhGT kullanıcısına yanıt
    dostum Allah kazasız belasız kullanmayı nasıp etsın
    2 şeyi merak ettim
    1-connect silver 90 lıktır
    2-avolon gri ve aytozu gri olarak 2 renk var

senin aracın koyu bi renk ama yanında silverde yazıyo bu araç boya değiştirmiş olabılır mı ?
  • hanedar34 H kullanıcısına yanıt
    Hayır aracım orjinal Silver. Gram boya yok. Silverler 2013 itibari ile sadece 90ps olarak üretilmeye başladı. 2011 ve 2012 model silverlerde Fırtına gri ve 110beygir mevcut. Benim aracımda orjinal Silver 110Ps.
  • hacım benim 75like der uhsata 110 yazmışlar
    o yazana aldanma
    motoru aç bak orda bi yerde yazar
  • Bayerdox kullanıcısına yanıt
    Aracımı bu konudan rahatsız olduğum için servise götürdüm. Diğer silverlerin ruhsatında 1.TDCİ Ks210 GLx yazarken, Benim aracımın ruhsatında 1.8 TDDI K210S Glx Silver yazıyor. Servisteki elemanların özel üretim olduğunu 110glx silver olduğunu söylüyor. 2011-2012 Silverlerde bu durum ve renk durumu varmış. 2013te silverleri tamamen 90ps 220Nmtork ve 2 renk olarak üretmeye başladırlar. Ve kendimde bir test yaptığımda 10.3 saniyede 0-100e kendim çıkarttım. 90lık olsaydı eğer 10.3 saniyede 0-100e kesin gelemezdi çünkü bu aracımı almadan önce 2005 90ps connect kullanıyodum.
  • Bayerdox kullanıcısına yanıt
    Yazılım yükseltmesini fabrika yapamaz. Arac neyse fabrikada onu yazar bilgilere. Aracı aldığım adam oda 90lık sanıyomuş, aracı da eşşek niyetine almıştı sanırsam. Bırakın ruhsata 110luk yazdırmayı kabutu açmayı bilmezdi. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bTLhGT -- 4 Ekim 2013; 22:46:16 >
  • FORD ETİS

verdiğim linke tıkla wın girişi yazan yere araç şasi no nu yaz arabanın ne olduğu kaç beygir tümünü öğrenirsin.
  • http://www.etis.ford.com/vehicleRegSelector.do;jsessionid=5188B3C73160F69C6DCEEEA605BC00B5.fcvas506

EVET LİNK ÇOK GÜZEL

FORDUN SİTESİ

GERÇEK BİLGİLERİ VERİYOR
  • bTLhGT kullanıcısına yanıt
    doğrudur onu bılmıyodum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.