Şimdi Ara

Bu zamanda 2016 model sıfır BMW F10 5 serisi alınır mı? 520i M EXECUTIVE TESLİM ALINDI RESİM TEST

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
520
Cevap
10
Favori
44.163
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Bu zamanda 2016 model sıfır BMW F10 5 serisi alınır mı? 520i M EXECUTIVE TESLİM ALINDI RESİM TEST
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
  • Biri bir mal satın aldığında hayırlı olsun kazasız belasız kullan denir. Seni ilgilendiren bir şey yok
    İyi günlerde kullanın maşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Subsie kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

F10 ilk çıktığında m paket bu renk kuzenim 5.20d almıştı zamanında. Fotoğraflarda o kadar belirgin değil renk. Gerçekten daha derin daha gösterişli. İlkten bakıyorsun, sonra dönüp bir daha bakıyosun.

|
    |
    AutoTestPilot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: emreoz25

F10 ilk çıktığında m paket bu renk kuzenim 5.20d almıştı zamanında. Fotoğraflarda o kadar belirgin değil renk. Gerçekten daha derin daha gösterişli. İlkten bakıyorsun, sonra dönüp bir daha bakıyosun.
    quote:

Orijinalden alıntı: emreoz25

Bu renk (mediterranean blue) 2015 de F10 da çıktı. 2016 dan sonra M paket ile birlikte alınabilmeye başlandı. İlk çıktığında yoktu belki sizin dediğiniz imperial blue dur. O çok koyu bir lacivert hatta neredeyse siyah gibi. Ama oda çok güzel bir renk en azından ticari araç beyazından güzeldir.

• Yüzbaşı
    683 Mesaj

Muhtemelen odur. Böyle ilkten siyah gibi sonra dönüp bir daha bakıyorsun o zaman anlıyorsun.

|
    |
    Allah kaza bela vermesin. Aklıma amcamın yıllar önce aldığı mauritius mavisi e 36 geldi bu maviyi görünce. Bu kadar güzel açık olmayan bir mavi görmedim henüz.

Örnek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fss1403 -- 27 Ekim 2016; 21:42:17 >

Orijinalden alıntı: AutoTestPilot

quote:

Orijinalden alıntı: cou_

quote:

Arkadaşlar bu ilk 10 saat içerisinde kodlayınca hız sınırını - yolda dvd oynatmayı falan açabiliyormuşuz. Peki şimdi benim araçta adaptif far ve uzun far asistanı olduğuna göre ön cam kamera da mevcut. Bu kameraya Tabela tanıma asistanı kodlayabilir miyiz? CLS de var ve çok işe yarıyor. Veya amerikan forumlarında gördüm onlar adaptif farların extra özelliklerini de açıyorlar euro spec hale getiriyorlar böyle birşey yapabilir miyiz?

Selamlar dvd hız limiti kolayda,dediğinizi bir araştırayım hocam :)

Selam size daha önce bir f20 kodlatmıştım çok memnun kaldım oyüzden size sordum. Anca siz yaparsınız tr de bu işi diye. Ama shawn ile iletişime geçtim, kameraya başka bir özellik kodlanamayacığını söyledi. Sadece anti dazzle ı açabiliriz dedi oda zaten bende açık euro spec olduğu için.

Peki şu özelliği kodlayabilir miyiz?

2 active bluetooth devices at the same time

Option code 6nk

Araçta hem nbt var hemde bluetooth audio streaming 6NH

Ama iki telefon aynı anda bağlamak istiyorum.

Şu konuda açıklamışlar:

http://www.bimmerfest.com/forums/showthread.php?t=649057

Yardımcı olabilir misiniz?

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cou_

quote:

Arkadaşlar bu ilk 10 saat içerisinde kodlayınca hız sınırını - yolda dvd oynatmayı falan açabiliyormuşuz. Peki şimdi benim araçta adaptif far ve uzun far asistanı olduğuna göre ön cam kamera da mevcut. Bu kameraya Tabela tanıma asistanı kodlayabilir miyiz? CLS de var ve çok işe yarıyor. Veya amerikan forumlarında gördüm onlar adaptif farların extra özelliklerini de açıyorlar euro spec hale getiriyorlar böyle birşey yapabilir miyiz?

Selamlar dvd hız limiti kolayda,dediğinizi bir araştırayım hocam :)

Selam size daha önce bir f20 kodlatmıştım çok memnun kaldım oyüzden size sordum. Anca siz yaparsınız tr de bu işi diye. Ama shawn ile iletişime geçtim, kameraya başka bir özellik kodlanamayacığını söyledi. Sadece anti dazzle ı açabiliriz dedi oda zaten bende açık euro spec olduğu için.

Peki şu özelliği kodlayabilir miyiz?

2 active bluetooth devices at the same time

Option code 6nk

Araçta hem nbt var hemde bluetooth audio streaming 6NH

Ama iki telefon aynı anda bağlamak istiyorum.

Şu konuda açıklamışlar:

http://www.bimmerfest.com/forums/showthread.php?t=649057

Yardımcı olabilir misiniz?

Çok teşekkürler yorumunuz için, 2 telefonu aynı anda bağlama olayına gelecek olursak çift telefon kullandığım dönemde nbt varken tüm kodları kurcalamıştım fakat olmamıştı,Daha sonrasında başka bir nbt takmıştım aracıma onda olmuştu.Fakat Salapa'dan 6NKyı denememiştim,Müsait zamanınızda ararsanız beni,6NK yıda deneriz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cou_ -- 1 Kasım 2016; 0:57:04 >

• Binbaşı
    1428 Mesaj
    Şu son ötv zam haberleriyle son anda ne kadar doğru bir iş yaptığımı tekrar anladım. Zaten artık mercedes e ve bmw 5 kasanın 1.6 gelmesi neredeyse imkansız birde bu zam haberleri vs artık türkiyede bu rakamlara sıfır premuim lüks araç hikaye...

Bu arada araç 600km oldu almayı düşünen arkadaşlara: SÜPER SÜPER SÜPER...

|
    |
    Şu aracın showroom dışındaki fotograflarını da görseydik iyiydi. Ama googleden bulunma olmasın...
    |
    |

Kendisine yazdım cevap verme gibi bir saygısı olmadığı için belirtmedi ancak 257k lık aracı 190 gibi bir rakama alamaz İMKANSIZ
    |
    |
    TuzluSoğan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: 4007

Kendisine yazdım cevap verme gibi bir saygısı olmadığı için belirtmedi ancak 257k lık aracı 190 gibi bir rakama alamaz İMKANSIZ
    quote:

Orijinalden alıntı: 4007

Ben de sormuştum söylemek istemediğini bile söylememişti
    Siz de gidip almayın diye yazmamıştır insanlar merak etsin daha çok ilgi duysunlar doğuş oto taktiği "araç yok" , "çok özel fiyata aldım"
    Saygı çerçevesinde sorulan soruya yanıt verilir
    2 sene önce sattığım arabayı öve öve bitiremedi

• Binbaşı
    1919 Mesaj

Kesinlikle.. Bu mesajın altına imzamı atıyorum.

Sanırım arkadaş kendisini 'BORU'san oto ceosunun çocukluk arkadaşı sanıyor. Baksanıza cevap dahi vermediğine göre sanırım aracı alırken birde üstüne para almış sanki

Ortalama olarak adı özel müşteri olarak geçmeyen kişilerin zorlayarak alacağı indirim

şu anda mevcut %5+ filo indirimi+ müşteri temsilcisinin kendi özel indirimi+ 1000 tl+ seçilen opsiyonlara göre indirim+ bakım ve garanti paketi+plaka ruhsat vs işlemlerini alabilir.

Ayrıca bir arkadaş sormuş sanırım ne kadar yakıyor diye.. Bizdeyken 10lt yakıyordu ortalama ama sürüşe göre değişiyor.

edit: Ekleme yapıldı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4007 -- 3 Kasım 2016; 19:2:45 >
    |
    |
    darkboyy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: fss1403

Allah kaza bela vermesin. Aklıma amcamın yıllar önce aldığı mauritius mavisi e 36 geldi bu maviyi görünce. Bu kadar güzel açık olmayan bir mavi görmedim henüz.

Örnek
    quote:

Orijinalden alıntı: fss1403

Örnek

Teşekkürler, bugün tüm araçlarımı herzaman gönül rahatlığı ile teslim ettiğim DetailingPoint Batuhan kardeşimin emekleri ile aracın boya koruma işlemi tamamlandı. Tam 2 gün süren işlem sonunda aracımıza Gtechniq Crystal Serum üzerine Gtechniq EXO uygulandı. En az 3 yıl garantili, ayrıca tüm deriler ve iç mekan koruma altına alındı. Kalan malzeme ile jantlarıda yapmış.

Aracın boyası şuanda cayır cayır yanıyor. Showroomda teslim ettiklerinden çok daha parlak ve derin oldu, resmen ayna, bak traş ol :) Resim ekleyip eklememe konusunda kararsızım burda 1-2 çekemiyenin nazarı değer mi onu bilemiyorum...

• Teğmen
    222 Mesaj

konunun başlarda takip ediyordum . şimdi de aracı aldığınızı gördüm. rengi çok güzel . Güle güle binin. Bu arada yeni ÖTV yasasında önce de almış olmanız isabet olmuş

|
    |
    CLS350CDI AMG BRABUS D6S bu araçtan daha çok yakmıyor mu?
    Diğeri ise CLS350CDI AMG BRABUS D6S gibi bir araca bindikten sonra, fındık motorlu 5.20i'den nasıl bu kadar etkilendiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 3 Kasım 2016; 22:32:37 >
    "audi a6 süslü vwdir" den sonrasını okumadım. Kazasız belasız iyi günlerde kullanın.
    |
    |
    1428 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Zerathull

Hocam size 2 sorum var. Birincisi;
    Diğeri ise CLS350CDI AMG BRABUS D6S gibi bir araca bindikten sonra, fındık motorlu 5.20i'den nasıl bu kadar etkilendiniz?
    quote:

Orijinalden alıntı: Brskcr

Hocam size 2 sorum var. Birincisi;

Ben şuana kadar aracın performansı ile ilgili en ufak bir yorum yapmadım, uçuyor kaçıyor vs diye. Zaten bu aracı alan adamın motor performans kriteri ilk sırada gelmez diye düşünüyorum.
    Benim için 1- KONFOR, 2 - GÜVENLİK, 3 -PRESTİJ, 4 - TASARIM 5- DONANIM ve 6 - FİYAT olarak cazip olması idi aracı alırken yaptığım sıralama. Performans ve yakıt en son sırada geliyordu hala da öyle. Ama nasıl CLS de nasıl bir süre sonra Brabus Kit taktırdıysam bunda da eğer ileride sıkılırsam güvenilir bir firmanın ürününü kullanıp çok rahat 240HP ler alabilirim. Buda 0-100 ü 6-7 saniyelere indirir ki Türkiyede çok tatmin eder...

Diğer bahsettiğim ve bu aracı tercih etmeme sebep olan (iyiki) 5 maddeyi detaylı yazacağım zaman bulunca...
    |
    |

• Yarbay
    3492 Mesaj
    Hayırlı olsun.

|
    |

Güle güle kazasız belasız günlerde kullanırsınız inşallah
    |
    |
    |
    |

Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
Mobilya Takımları
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.