Şimdi Ara

Bu yıl şampiyon olamayacağız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çok kötü oyun oynuyoruz . Cidden kötü oynuyoruz .Forvetimiz yok .

q7 takımda kendini bir şey sanıyor .

fabri adriano atiba dışında oynayan oyuncumuz yok .

Başakşehir olursa kimse şaşırmasın

• Takım 10 kişi oynadığı Avrupa maçından dönmüş, yine kırmızı görmüş 10 kişi oynuyor, deplasmandasın, rakip de basit bir takım değil. Abartmayın her galibiyeti de mağlubiyeti de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13 günde 4 maç yapan takım 10 kişi yenilmemiş bence kötü oynamıyoruz yorgunuz hoca da rotasyon yapmaya çekiniyor vardır bildiği
  • Tosic 2 maçtır hata yapmıyor tabi ..Yazacak şey ararken devreler mi yandı ne oldu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Tosic 2 maçtır hata yapmıyor tabi ..Yazacak şey ararken devreler mi yandı ne oldu ?

Çok doğru

• 1-BJK düşmanı Başkanın takımıyla oynadık.

2-Her BJK maçında takımı ölüm kalım maçı gibi hazırlayan Rıza Çalımbay'ın takımıyla oynadık.

3-Dolmayan tribünlerin bu maçta dolması yani full tribünlü bir deplasmanda oynadık çok kolay birşey değil.bunun olmasında(full tribün) yazdığım 1.maddenin etkisi fazla.

4-Bu maddelerin dışında Antalya güçlü bir takım diğer Anadolu takımlarının üstünde bir takım.

5-10 kişi kalmamız.

6.Hafta içi Avrupada maç oynamamız +o maçı da 10 kişi oynamamız.Yorgunluk.

Bu maç puan kaybedilmeyecek bir maç değildi.hemen şampiyonluk gitti kafası nedir ya
  • abi gs 8 puan gerideydi ts maçı öncesi adamlar yeniliyorlar yeniliyorlar hala şampiyonluk hesabı yapıyorlar nedir bu karamsarlık?

beni tek endişelendiren kalan avrupa maçlarına gidiş ve dönüş maçları.
  • Atlanılan nokta takım yaşı arttı lig ve milli araları iple çeker olduk keza ne zaman ara yaklaşsa puan kayıplarımız artıyor. Eminim ara sonrası yine çok hızlı başlayıp diğer araya doğru aynı duruma düşeceğiz.
  • buraya şampiyonluk fotosu gelicek

• quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Atlanılan nokta takım yaşı arttı lig ve milli araları iple çeker olduk keza ne zaman ara yaklaşsa puan kayıplarımız artıyor. Eminim ara sonrası yine çok hızlı başlayıp diğer araya doğru aynı duruma düşeceğiz.

Doğru, milli aradan sonra Avrupa maçlarında hırpalanacağız ama. Ligde yine sıkıntı yaşayabiliriz.
  • Talisca forvet oynamalı forvet arkası olmuyor sosa gibi değil ondan bu sorunu yaşıyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psman

quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Atlanılan nokta takım yaşı arttı lig ve milli araları iple çeker olduk keza ne zaman ara yaklaşsa puan kayıplarımız artıyor. Eminim ara sonrası yine çok hızlı başlayıp diğer araya doğru aynı duruma düşeceğiz.

Doğru, milli aradan sonra Avrupa maçlarında hırpalanacağız ama. Ligde yine sıkıntı yaşayabiliriz.

Aslında ipucu koşu mesafelerinde oğuzhan haftalardır en çok koşan oyuncumuz, söyleyecek birşey yok.
  • iddiaya girelim 1 sene futbol bölümünü terk etmesine konu açıp arkasında durun bari

yiyorsa girin iddiaya ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 20 Mart 2017; 0:33:36 >
  • Umarım totemdir.
  • vatan haini serefsiz abou olimpiakosa turu vermeye calisti beceremedi ama antalya macinda puan kaybettik 4 gunde 2 maci 10 kisi oynamak bu seviyede kolay mi ya yenilmedigimize sukredin. Hersey abou nun sucu onun allah bin belasini versin.
  • BEŞİKTAŞ ŞAMPİYON OLAMASIN FORUMDAKİ 12 SENELİK BU HESABI KAPATIRIM. VARSA HODRİ MEYDAN.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erennn1s

BEŞİKTAŞ ŞAMPİYON OLAMASIN FORUMDAKİ 12 SENELİK BU HESABI KAPATIRIM. VARSA HODRİ MEYDAN.

varım hocam . Ben bu yıl şampiyon olacağımızı düşünmüyorum ve artırıyorum . Eğer şampiyon olursak 1 ay ban kendime
  • quote:

Orijinalden alıntı: MatejMitrovic

quote:

BEŞİKTAŞ ŞAMPİYON OLAMASIN FORUMDAKİ 12 SENELİK BU HESABI KAPATIRIM. VARSA HODRİ MEYDAN.

varım hocam . Ben bu yıl şampiyon olacağımızı düşünmüyorum ve artırıyorum . Eğer şampiyon olursak 1 ay ban kendime

olm adam 12 senelik hesabı kapatırım diyor sen dandik hesabını 1 ay banlatırım diyorsun bu nasıl iddaa

• quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

quote:

quote:

olm adam 12 senelik hesabı kapatırım diyor sen dandik hesabını 1 ay banlatırım diyorsun bu nasıl iddaa

hocam bizde böyle . Adam varmı demiş bende önerimi sumdum

• quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

quote:

quote:

Yanlız iddia oranları farklı
    Beşiktaşın şu anda şampiyonluk oranı 1,1 ise, şampiyon olmama oranı 6-7 falandır.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.