Şimdi Ara

Bu yaşta coupe araba alsam çok absürd olur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendim bildim bileli ilk çıkan a5 kasanın hayranıyım..Okuldu,işti vs.. şöyle bi rahat nefes alabilecek duruma ancak geldim. Yaş oldu 29, coupe araba alsam, çok mu genç işi olur, etraf ayıplar mı? Aracı buldum.. 4 kapı a4 te almam bir ihtimal..4 serisi çok güzel mesela ama şuan bütçemi bir 40 bin zorlar.. borca da bulaşmak istemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yaş 59 heralde diye konuya girdim.

29 yaşındayım diyor. Al dostum ne olacak. Varsa para al hiç durma.

İş için doblo biner enişte olursun. Zevk için coupe’ye bin ne olacak.

Ben olsam alır binerdim her türlü. Sülale eş dost ne der diye düşünmedim hiç. 12 yıldır mıtosiklet biniyorum. Sülalede tek. Mantıksız, şeytan işi deselerde umrumda değil.

Kimsenin sevmediği sw arabalara bayılıyorum. Az daha sonra alacağım bir c200 sw. Sedan saçmalık, liftback olmadıkça.
  • kupe arabanın yaşla alakası yok bence bende 30 yaşındayım 40 ta olsam 2. araba olarak param olsa kupe araba alırım.
  • Milletin ne dedigine bakıp yaşanmaz. Canın ne istiyorsa onu al biz 15 yıl önce e36 bmw aldığımızda, millet bu alınırmı parcası pahalı demislerdi ama biz 6 yıl cok severek bindik 2 kaza yaptık millete uyup onların dedigi piyasa arabasını alsaydık o kazalardan sag kurtulamayabilrdik uzun lafın kısası milleti takma yaşında çok fazla degil.Aile büyükse A5 e sığamayız dersen İmkanda varsa 4 kapıikinci bir araçda alıp A5 i Özel günlerde kullanmak olabilir.

• Al gitsin. Millete bakarsan seni daciaya bindirir mezara yollar.

• Yaş 59 heralde diye konuya girdim.

Ben olsam alır binerdim her türlü. Sülale eş dost ne der diye düşünmedim hiç. 12 yıldır mıtosiklet biniyorum. Sülalede tek. Mantıksız, şeytan işi deselerde umrumda değil.

Kimsenin sevmediği sw arabalara bayılıyorum. Az daha sonra alacağım bir c200 sw. Sedan saçmalık, liftback olmadıkça.

• 42 yaşındayım. Aracım coupe. Gerçi 13 sene önce tam da sizin yaşınızdayken almıştım. Apaçi işi, modifiyeli falan bir araç olmadıktan sonra neden ayıplanasınız? Gerçi ulaşılabilir markalarda pek fazla coupe/grand tourer üretimi kalmadı ama o kadar param olsa şu yaşımda hiç düşünmeden Bentley Continental veya Rolls Royce Wraith gibi araçlardan alırdım. Yaşla ilgili sorun ancak şöyle olabilir. Alacağınız araç tek aracınız olacaktır. Evlenmişsinizdir, çoluk çocuk vardır sığamazsınız. Yaşlı anne babanız vardır, hastaneye, gezdirmeye, tatile götüreceksinizdir, arkaya binemezler. Hatta öne bile binerken zorlanırlar.(uzun,ağır ve dar açıyla kapanan kapı ve yere yakınlık yüzünden). Köpeğiniz vardır yine sıkıntı olur. Özetle tek binerim veya sadece manita/larla binerim kasasıdır coupe kasa. Roadster ve cabrioletlerle birlikte işlevselliğin en düşük olduğu araç formu coupeler.

• 29 mu 😃 50 falan diyecen sandım. 29 ne ki daha?

Ki 50 yaşında bile olsam beğeniyosam alırdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • velev ki absürt olsun, bir dakika düşünme istiyorsan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardesim birisi seni yasli psikozuna sokmus. 29 zaten genc yaştır. 42 yasindayim rcz ye biniyorum. Param olursa 911 e binerim. Nasil mutlu oluyorsam öyle yasarım. Cok sallama

• Valla ben emekliliği bekliyorum çoluğu çoçuğu büyüteyim. Bi bettle veya benzeri alacağım, bu işin yaşımı olur.

Hadi toplum baskısı falan diyelim ama o baskıda 29 yaş için olmaz hemde a5 öyle çoluk çocuk arabası değil ki

• Sizin gibi gençleri sahalarda görmek isteriz

Dicektim bu videoya denk geldim

• Sanki yasin 50

Al hocam. Yakisir. Konusan ne alirsan al konusur

• Milletin psikolojisini ne hale soktular ya.Adam 29 yaşında kendini yaşlı sanıyor.

Hocam ingilterede 70 yaşında amca lar ferrari kullanıyor.Kendine gel lütfen.Gençliğinin zirvesindesin.
  • Yahu adam 4 kasa da güzel ama bütcemi aşıyor demis.siz bi tane binmeye araba al yanınada 2. Araba a5 al diyosunuz.buraların yas seviyesi kaç oldu.

Ayrıca 30 yasta büyük bi yaş değil al bin neyini kafaya taktın anlamadım.ki daha bu coupe yani cabriosu var bu isin.

• Ben de geçen sene anne babayı da alıp aracı ailecek kullanmayacak olsaydım kesin coupe araç alırdım. Ben de A5 baktım ve 320 den yana kullandım oyumu. Bari arkadan itiş zevki kalsın dedik. Babamın aracı var ve arada benimkini kaçırıyor. Şu an 30 yaşındayım. :)
    Eğer aile kullanmayacaksa al gitsin dostum. İnsanların sana karşı bakış açısının değiştiğini en az 3 yaş gençleştiğini hissedeceksin

• bende 29 yaşındayım babamda 53 evimizde 2 adet citroen c2 var imzamda da gururla gösteriyorum. benzin parasını dert etmiyosan zevkine göre robotize pilot şanzımanlı vtr veya aynı şanzımanın manuel ama 15 beygir daha yüksek olan vts modeli , 1.6 beni kesmez diyosan 2.0 c4 vts diyorum. temiz ve beyni kurcalanmamış bitane bulursanız bütçe sınırınızı aşmaz.
  • hocam ikinci el 6 serisi ya da a7 öneririm eğer o fiyatlara çıkacak olursan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam 29 yaşında bu düşünceleri kafandan çıkart. Münih'te BMW Welt'te belki 70-75 yaşlarında bir çift kırmızı, cabrio 4 serisi teslim alıyordu. Yaşa takılma, hoşuna giden arabayı al gitsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VideSupra

Yaş 59 heralde diye konuya girdim.

Sağol hocam teşekkür ederim:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Galathian

42 yaşındayım. Aracım coupe. Gerçi 13 sene önce tam da sizin yaşınızdayken almıştım. Apaçi işi, modifiyeli falan bir araç olmadıktan sonra neden ayıplanasınız? Gerçi ulaşılabilir markalarda pek fazla coupe/grand tourer üretimi kalmadı ama o kadar param olsa şu yaşımda hiç düşünmeden Bentley Continental veya Rolls Royce Wraith gibi araçlardan alırdım. Yaşla ilgili sorun ancak şöyle olabilir. Alacağınız araç tek aracınız olacaktır. Evlenmişsinizdir, çoluk çocuk vardır sığamazsınız. Yaşlı anne babanız vardır, hastaneye, gezdirmeye, tatile götüreceksinizdir, arkaya binemezler. Hatta öne bile binerken zorlanırlar.(uzun,ağır ve dar açıyla kapanan kapı ve yere yakınlık yüzünden). Köpeğiniz vardır yine sıkıntı olur. Özetle tek binerim veya sadece manita/larla binerim kasasıdır coupe kasa. Roadster ve cabrioletlerle birlikte işlevselliğin en düşük olduğu araç formu coupeler.
    Evet hocam bir bakıma iki kişilik araba şeklinde bakmak gerek, bu tarafına pek odaklanmamıştım:)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.