Şimdi Ara

BU YARAYA KIM İLAÇ OLACAK ALLAH AŞKINA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar sistemi kurdum amd 3200 939 512 ram epox 9npa3j anakart erkan kartına gelınce asus eax700td ve saphire x1300pro avıvo var asus eax700 le chip setli ii degıl dıye duydym limit 150$+kdv gibi ne yapacagımı sasırdım bı el atın ya...........

• E tamam işte o paraya alabileceğin 6600GT bulursan al, x1600pronun fiyatında emin değilim o da o seviyedeyse ikisinden birini gönül rahatlığıyla seçebilirsin.Marka konusunda asus tek şartın olmasın.Nvidia için Leadtek,Ati için Sapphire iyi çözümler!!!Bunlar pahalı gelirse x1300pro olabilir,her ne kadar bazı oyunlarda sorunlu olduğu söylense de ortada kesin bişi yok sanırım!!!

Bu arada bu söylediğim 3 kart içinde hangisini seçersin desen önceliğimi 6600GTye verirdim , son olarak da x700le yi önermiyorum!!!
  • arkadaşım üzme kendini ;

şunu unutma epox anakartlar çok iyi çalışırlar ama gelgelelim ati ekran kartları ile bazen çakışabiliyor sen en iyisi 163 dolar olsa gerek winfast 6600gt 128mb ama ddr3 veri yolu ile uçuşa geç . daha dün bir müşterimde aynı sorunu yaşadım epox üzerine saphire x1300 verdim ama 3 kez değiştirdim x1300 ü genede banamısın demedi yani kart sağlam.hemen 6600gt çaktım şimdi müşterim rahat ben rahat umarım beni dinler sende rahat edersin.....

sıkıntın olursa ben buralardayım.........bye
  • bu konuda bilgisine kendimden daha çok güvendiğim kamikazedeni dinlemeni öneririm.150+kdv ye rahat rahat 6600 gt alırsın.(tabi pazarlık kabiliyetine bağlı) x1600 pro ikinci tercih x1300 pro 3. tercihin olsun.tabii fiyatına göre x1300 pro 120 dolar diğerleri 150 ye yakın.
  • saağolun arkadaslar oyun konusunda yenıyım dun aksam most wanted oynadım oyun ara sıra takılır gıbı yanı şimdiki kart eax700 td ne bilim işte sizlerin tavsıyesı benım için onemlı anlayacagınız..........
  • most wanted takılması ekran kartına bağlı değildir.Oyunun yazılımsal sorunu var.Forumda patchi verilmişti bir ara bak istersen.
  • ama karsılastırılamaz ama arkadasımın x800gto yu taktık oyun da sorun yoktu bu le td uzantıları ne işe yarar hangi kart kırpılmıs yanı atı de ve nvidia da tabı ..........
  • arkadaslar 6600gt de marka tavsıyenız varmı leadtek nasıl
  • Leadtek iyi bir seçim olacaktır
  • leadtek,msi,shappire.
    marka önemli deil aslında sonuçta aynı yongayı kullanıyolar.marka herhangi bi sorunla karşılaşırsan deveye giriyor.garanti vs..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.