Şimdi Ara

bu yaptıgım sizce yalnış mı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abimin 8 yılı aşkın bir kızla birlikteliği var liseden itibaren su anda 8. yılındalar ve nişanlılar artık bu yaz da evlenecekler ailelerimiz birbirlerini tanıdı çok da seviyoruz bende küçük kardeş oluyorum (: 22 yasındayım abimle aramda 4 yas var abimin nişanlısının kız kardeşi yani abimin baldızı
    kötü düşünmüyorum ama bazen oluyor düşünmeden edemiyorum kötü değil tabikide sadece bir hoşlantı ama tabi ilerde ne olacak bilemem belli etmem kesinlikle size sorum böyle bişeyin olması doğal mı yoksa çok çirkin mi google chorome nin bile gizli dolas seçeneği ile yazıyorum bunu biri görür diye acil cevaplar bekliyorum sizden teşekkür ederim (:

• offffff herkez aynısını söylüyor yapmayınnnn
  • Yalnış değil yanlış.

Konuya gelirsek nasıl duygularınız var arkadaş ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gayet samimi tabikide ama

şimdi içerden annem bağırdı bana dünürler gelicek diye bi zıpladım yerimden siz düşüünün duygularımı (:
  • Hayatında ilk defa yabancı bir kız mı gördün yoksa
  • hayır tabikide çokca beraberliklerim oldu ama hepp denir ya
    ßu sefer başka (:
  • Neden yanlis olsun ki? Asiriya kacmadan konusun bakalim belki abinle bacanak olursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EE ŞAHİN K ATASÖZÜ NE DEMİŞ

ÖNCE YEDİM TATLIYI

SONRA ÇIKARDIM HAKKIYI

• La neeyden korkuyon çekiniyon,olur yani sonuçta kan bağı yok.Hatta çok hoşlarına bile gidebilir abinle ablanın.Rahat ol...
  • korktugum kadar kötü değilmiş demekki bacanak felan rahatladım epey (: tesekkur ederim (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derin Mavi

La neeyden korkuyon çekiniyon,olur yani sonuçta kan bağı yok.Hatta çok hoşlarına bile gidebilir abinle ablanın.Rahat ol...

Bunu duyan yenge , abiden ayrılır.Abi bu sinirle kardeşini 5464 yerinden pıçaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 10 Şubat 2013; 19:04:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

quote:

Orijinalden alıntı: Derin Mavi

La neeyden korkuyon çekiniyon,olur yani sonuçta kan bağı yok.Hatta çok hoşlarına bile gidebilir abinle ablanın.Rahat ol...

Bunu duyan yenge , abiden ayrılır.Abi bu sinirle kardeşini 5464 yerinden pıçaklar.

umuyorum öyle bişiy olmıycak

bahsettiğim kızla çıtı pıtı bişiyler yapmaya basladım denildiği gibi abartmadan (:
    iyi bi sonuç verdi sanırım bu gece havadan sudan da olsa konustum onunla (:
    ama bir sorun var istediim şu ki ilk belli eden taraf ben olmak istemiyorum cok gururluyum bildiğiniz gibi değil yani gebersem de bir kızın karşısında asla alçalmam hayatım boyunca öylelerinden nefret etmişim şimdi o konumda kendimi düşünemiyorum ( hep bu kaybettirdi bana

• önceki mesajı yazarken kulağımda kulaklık son ses müzik dinliyorum kapı açık abim birden bi göründü karsımda yarım metre havaya sıçradım kapattım ekranı
    22 yasındayım içeriye doğru scmak neymis anladım

• şunok tig nasroyives
  • 2. attığım mesajı okuyan yok sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: çernobil38

Kotu olur mu hic . ne güzel iste . sen de onunla nisanlan evlen. her neyse artik . hep beraber gurup yaparsiniz .
  • Bir şey olmaz ne olacak sanki abinin nişanlısına sarkıyorsun alt tarafı onun kardeşinden bahsediyorsun.
  • quote:

Kotu olur mu hic . ne güzel iste . sen de onunla nisanlan evlen. her neyse artik . hep beraber gurup yaparsiniz .

senin gibi reziller yüzünden bu forumdan soğumaya basladım

• quote:

Yok artik blok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kız boştaysa olabilir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.