Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bu ulke neden böyle ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
84
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bu ulke neden böyle ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    13 Mesaj
    Beyler sizin hic caninizi sıkmıyor mu bu durum? Gorgusuz insanliktan bihaber bir suru insan var sokaklarda.Bunlari gorunce, insan "benim ulkem" dedigim yer boyle olmamali diyor ve neden burda dogdum ki diye sorguluyor hayatini.Kulturel zenginliklerimiz, tarihimiz,burada can veren şehitlerimiz ve gidecek baska yerimiz olmamasindan dolayi kendimize vatan sevgisi pompaladigimizi dusunuyorum yoksa cidden sevecek baska bi yani yok .Kibarliktan nezaketten anlamayan insanlarla dolu.Uzuluyorum cunku insana deger yok ne ara bu hale geldik biz.

Kac yil daha yasayacam kim bilir, bir baska konuda bu siyasi olaylar ugruna heba oluyor gençliğimiz cok isterdim sahsen devletimin beni düşündüğünü hissedebilmek benim ( benim dedigim halkin) cikarlarimida gozettigini bilmek.Yapmam gerekenin sadece hayatıma meslegime ve kariyerime odaklanmak oldugunu bilmek. Ama umutsuzca bakiyorum nedense geleceğe.Adam kayirmanin rusvetin kol gezdigi yukselmenin sartinin birilerinden olmak olduğunu bilmek üzüyor beni.Insanlarin bu kadar kör oldugunu bilmek ve onların körlügünün bedelini benimde cekecek olmam gerçeği çok canimi sıkıyor.

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neduun -- 27 Aralık 2017; 9:8:27 >

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Sosyal fobi ve agorafobim olduğu için dışarıda olanların hiçbiri umruma değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    8552 Mesaj
    imam-cemaat mevzusu.
    adalet sistemi çökmüş diktatörlukle yönetilen bir ortadoğu ulkesi haline gelmiş
    |
    |

1- Eğitim Sistemi

2- Adalet Sistemi değişecek.

3- Rüşvet engellenecek.

4- Kurallar çiğnenmek içindir diye aptalca bi söz uydurulmayacak. Bunu da kurallarla değil zihniyetle yapacağız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
google reklamları
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,970
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.