Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

şu kaset maset olaylatrı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
15
Cevap
0
Favori
1.312
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> şu kaset maset olaylatrı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    599 Mesaj
    yaw millet ortalık kasettten geçilmiyor. gülben ergen in sevişme kaseti çıktı. şimdide ibo nun gizli bir kaseti filan var diyorlar. size bu olaylar nasıl görünüyor. reklammı gerçekmi acaba?

|
    |
  • Yüzbaşı
    280 Mesaj
    gerçek diyorlar. ve ben inanıyorum.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    adamın elinde 45 tane sevişme kasedi varmış. TV lere verse de biz de izlesek
    |
    |
  • Yüzbaşı
    280 Mesaj
    Korkunç koleksiyoncu

Tavernacı İlyas Atak'ın birlikte olduğu kadınlarla sevişirken gizlice video kaydı yapması panik uyandırdı. Bomba etkisi yapan iddialara göre Atak'ın arşivinde 11 ünlü kişinin 48 kaseti daha var

Birlikte olduğu kadınlarla özel ilişkilerini gizli kameraya aldığı iddia edilen İlyas Atak kayıplara karıştı. Ancak kaset skandalı ile ilgili iddialar giderek büyüyor. Uzanlar'a ait bir evde bulunan seks kasetinde görüntüleri bulunan Gülben Ergen'in sadece İlyas Atak ile değil o dönemin ünlü bir şarkıcısı ve sinema oyuncusu ile de görüntülerinin bulunduğu söyleniyor.

Ama asıl müthiş iddia, İlyas Atak'ın bu konuda elinde tam 48 kasetlik bir arşiv bulunduğu. Bu 48 kasette 11 ayrı kişinin birbirinden ilginç görüntüleri var. Atak'ın özel hayatında son derece hızlı ilişkiler yaşadığını bilenler, "Eğer bu kasetler ortaya çıkarsa pekçok manken, şarkıcı ve işadamının hayatı kararır" yorumunda bulunuyorlar.

Zorba'yı da kasete çekmişler

48 kasetlik arşivin içinde çok ünlü genç bir assolistin görüntülerinin de yer aldığı ve genç assolistin sevgilisinin de bu kaseti ele geçirme peşinde olduğu söyleniyor.

Müthiş kaset koleksiyoncusu Atak'ın özel yaşamıyla ilgili ilginç iddialar var. Değişik suçlardan Bursa ve İstanbul'daki mahkemelerde davaları devam eden Atak, işadamlarını haraca bağlamak ve evrakta sahtecilik suçlarından yargılanıyor.

Atak ile ilgili bir başka iddia ise şu Ergen'in görüntülerinin yer aldığı kaseti elinde bulunduran İlyas Atak, bu kaseti para ile satmaya kalkınca 'birilerinin' bu durumdan haberi oldu. Ve Atak'ın kapısını çalanlar onun elinden kaseti almakla kalmayıp onu da ilginç pozisyonlarda kameraya kaydettiler. Bu bir nevi intikamdı; Yani "Öyle olmaz, böyle olur" mesajı verilmişti. Bu durumu içine sindiremeyen Atak, elindeki diğer kopyayı intikam adına satmaya çalıştı. Ama kaset ofisinden çalındı ve Star grubundaki bir gazeteci vasıtasıyla Hakan Uzan'a satıldı.

Kaynak: Sabah Gazetesi

• Binbaşı
    1260 Mesaj
    şarkıcı diye sevişmiycek mi canım
    |
    |
  • Yüzbaşı
    682 Mesaj
    .. sevişin ulen...
    |
    |
  • Çavuş
    43 Mesaj
    ya bu kasetler nerde gülben ablamız nasılmış bi izlesek marifetlimi acaba
    |
    |
  • Teğmen
    237 Mesaj
    yokbe gündem değiştiriyorlar ne uzanı kaldı ne ırak krizi kaldı hepsi ikinci plana itildi vardır bir kerameti...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    599 Mesaj
    +1 mkemal_mka1
    |
    |
  • Binbaşı
    1222 Mesaj
    bir de gülben çıktı "sizin de bacınızın başına gelebilir" dedi..! bok gelir! kadın resmen küfür ediyor hepimize kimseden tık yok bu lafına.

bunlarda çoğu ünlünün ünlü olmak için yaptıklarının kasedi var ve yawaş yawaş haber yapacaklar bunları tahminimce.

şimdi başbakana da bir iki şey söylerdim ama Yahya_Kemal senle tatlı bir tartışmaya gireriz sonra
    |
    |
  • Yüzbaşı
    649 Mesaj
    gülbene yazık olmuş neden bu mankenlerin video ları ortalıkta dolaşmıyor.hepsi parayla gecelik ilşkiler yaşıyorlar ama gülbenin videosu çıkınca ortalık karışıyor herkes keşke gülben ergen gibi kaliteli bir müzik sanatçısı olsa..
    |
    |
  • Yarbay
    2151 Mesaj
    yaw beyler geçen gün kadıköyün yapışkan CDcileri

gülben ergen filmi var abi istermisin diyolardı, ne kadar dediğimde 50milyon fiyat çektiler, şimdi hala düşünüyomda acaba adam dalgasını mı buluyodu ilgi mi çekmeye çalışıyo filan bir de niye 50milyon yani ???

kaza ya düştü mü kimse almaz diyolardır herhalde, tabi varsa ...

yaw bu arada abicim bnm tipte var bi bozukluk galiba, nie bana gelip abi autocad var, dolid var demiyolarda gülben var abi diyolar ??

size de oluyo mu bööle şeyler ?
    |
    |
  • Yarbay
    4921 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Malcolm

Korkunç koleksiyoncu

Tavernacı İlyas Atak'ın birlikte olduğu kadınlarla sevişirken gizlice video kaydı yapması panik uyandırdı. Bomba etkisi yapan iddialara göre Atak'ın arşivinde 11 ünlü kişinin 48 kaseti daha var

Birlikte olduğu kadınlarla özel ilişkilerini gizli kameraya aldığı iddia edilen İlyas Atak kayıplara karıştı. Ancak kaset skandalı ile ilgili iddialar giderek büyüyor. Uzanlar'a ait bir evde bulunan seks kasetinde görüntüleri bulunan Gülben Ergen'in sadece İlyas Atak ile değil o dönemin ünlü bir şarkıcısı ve sinema oyuncusu ile de görüntülerinin bulunduğu söyleniyor.

Ama asıl müthiş iddia, İlyas Atak'ın bu konuda elinde tam 48 kasetlik bir arşiv bulunduğu. Bu 48 kasette 11 ayrı kişinin birbirinden ilginç görüntüleri var. Atak'ın özel hayatında son derece hızlı ilişkiler yaşadığını bilenler, "Eğer bu kasetler ortaya çıkarsa pekçok manken, şarkıcı ve işadamının hayatı kararır" yorumunda bulunuyorlar.

48 kasetlik arşivin içinde çok ünlü genç bir assolistin görüntülerinin de yer aldığı ve genç assolistin sevgilisinin de bu kaseti ele geçirme peşinde olduğu söyleniyor.

Müthiş kaset koleksiyoncusu Atak'ın özel yaşamıyla ilgili ilginç iddialar var. Değişik suçlardan Bursa ve İstanbul'daki mahkemelerde davaları devam eden Atak, işadamlarını haraca bağlamak ve evrakta sahtecilik suçlarından yargılanıyor.

Atak ile ilgili bir başka iddia ise şu Ergen'in görüntülerinin yer aldığı kaseti elinde bulunduran İlyas Atak, bu kaseti para ile satmaya kalkınca 'birilerinin' bu durumdan haberi oldu. Ve Atak'ın kapısını çalanlar onun elinden kaseti almakla kalmayıp onu da ilginç pozisyonlarda kameraya kaydettiler. Bu bir nevi intikamdı; Yani "Öyle olmaz, böyle olur" mesajı verilmişti. Bu durumu içine sindiremeyen Atak, elindeki diğer kopyayı intikam adına satmaya çalıştı. Ama kaset ofisinden çalındı ve Star grubundaki bir gazeteci vasıtasıyla Hakan Uzan'a satıldı.

hocam ilyas atak konusunda aradan 10 yıl geçti hala bu konu aydınlatılmadı ve sizin paylaştığınız bu haber kaldırıldı.bu konuda bilgisi olanlar beni aydınlatsın o zamanlar lisedeydim hala çözülemedi.

not:bu konuyu açmak istedim arattım daha önce varmış amaç hort değildir.
    |
    |
    _____________________________ F.C Krasnodar

Dh şarkı yarışması kazanan parçalar

Быки, горожане

• Teğmen
    176 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

Orijinalden alıntı: Malcolm

Korkunç koleksiyoncu

hocam ilyas atak konusunda aradan 10 yıl geçti hala bu konu aydınlatılmadı ve sizin paylaştığınız bu haber kaldırıldı.bu konuda bilgisi olanlar beni aydınlatsın o zamanlar lisedeydim hala çözülemedi.

not:bu konuyu açmak istedim arattım daha önce varmış amaç hort değildir.

Alıntıları Göster
    pm

• Yarbay
    2325 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Geberiyolog

pm

|
    |

Orijinalden alıntı: Geberiyolog

pm

El aliskanligi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
üniversite
SEO
Masal
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,254
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.