Şimdi Ara

BU TELEFONDAKİ ŞU ÖZELLİK BAŞKA HİÇ BİR TELEFONDA YOK DEDİĞİNİZ TELEFONLAR VE ÖZELLİKLERİ ?? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
4
Favori
19.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • siemens telefonların coğunlugu.operatör logosu koymak için ya da silmek için 24 kontör bayılmıyorsunuz.isterseniz kendiniz yapın koyun.silmek isterseniz de tercihli şebeke den şebeke kodunu girip isim kısmını bos bırakın(avea da olmuyor ) walla baska telefonda görmedim bu özelliği ben

hos bi özellik...
  • Bidiğim kadarıyla 3.5'lik standart kulaklık girişi n91 den başka modelde yok...
  • n91 o şekil hiç bi telefonda yok...!
  • e900 videoları arka plan olarak kullanabilme(başka telefonda varmı tam bilmiyorum ama duymadım).
  • d600 televizyona ve benzeri cihazlara bağlanabilen ilk telefon
  • nokia n93 bildiğim en büyük telefon.
    motorola d460 modeli anteni yukarı doğru çıkardı heryerde çekerdi ve kart kredi kartı gibi full girerdi içine.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eliminator

Eski Ericsson GH688'imin kabalık ve kalınlık özelliği başka hiç bi telefonda yoktur. Şimdiki tost makinaları daha ince Ama 10 sene önce bu telefona uzaylı aleti gibi bakıyorduk o başka

o kadar kalın değildir. alcatel one tach max GH688 den daha kalındır ıkı telefonu da kullandım cunku.

anten olmadan calısan tek telefon alcatel one tach max idi cebe koyunca antenı kırardım ama bana mısın demez çalışırdı. bırde panasonıc. tıtresım daha yaygın degılken muzık ve tıtresımı bır arada sadece panasonıcte kullanıyorduk (5110 zamanında)

• Şimdiye kadar hangi telefon hakkında bin sayfalık bir topik oluştu.
    quote:

Orjinalden alıntı: 3310Kemal

Tabiiki SX1
    sahibiyle bu kadar uyumlu , bu kadar özelleştirileblir , bu kadar kendine bağlayan bir cihaz yok.
    ( orjinal FW siyle kullanıp " o kadarda iyi bi tel değil " diyecek varsa Patch li FW yükleyip öyle bi denesin )
  • CCD Kamera K750i den başka hiçbir telefonda yoq !!!

Ayrıca Siemens C65 te olan photopet oyunu ( kamera yardımıyla oynanıyor istediği rengin resmini çekersen uyuyor yemek yiyor vb . ) haçbir telefonda yok .

Sanırım ilk bluetooth lu telefon da 7650 olmalı :)
  • Yapılan bir yama sonrası data kablosu ile radyo dinleyebilme sadece SX1 de.
  • canın sıkıldıkça FW değiştirmek sadece SX1 de
    böylece her zaman farklı bir telefon kullanıyormuş havası sadece ve sadece SX1 de
    Müzik setlerindeki FM antenini Sx1 takarak FM Radyo sunu kulaklıksız olarak dinlemek sadece SX1 de
    arzu ettiğin buzzer ı joistik i takrak istediğin gibi upgrade yapmak sadece SX1 de
    işlemci hızını o/c etmek sadece Sx1 de (120 mhz e sahip olan işlemciyi 144 MHz de de stabil kullanabilirsiniz) OMAP işlemcisinin teknik özelliğidir! Arzu eden daha da fazla arttırabilir
    Bu da sadece SX1 de...

• quote:

Orjinalden alıntı: Eliminator

Bir zamanlar kekolar telefonlarının arkasına led ışık taktırıyorlardı bilmem hatılarmısınız ?? Ben ilk gördüğümde adamın telefonu özel imalat herhalde hiç görmemiştim diye hayret etmiştim. Sonra baya bir yaygınlaştı. Şimdi ise hiç görmüyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: $U$PeCT RoCKerS

MOTOROLA NIN Bİ TEL İ WAR KOCAMAN MAĞARAYA BİLE GİTSEN CEKER BU İLK OZELLİİ İDİ İKİNCİSİ İSE TELEFONA SİM KARTINI KREDİ KARTI GİBİ DİREK SOKUON O KUCUK OLAN YERİ DEİL SADECE KREDİ KARDI GİBİ HEPSİNİ

Bİ DE 3310 DUNYADA EN COK SATAN 1. TEL
    2. İSE A1018 BU ARADA A1018 İN ANTEN İPTALİ CIKMIŞ İLGİLİ ARKLARA DUYURULUR

benim dedem de vardı baya eskiden şimdi bana verdi duruyo birinin kafasına atsan kopar kafa :D

• quote:

Orjinalden alıntı: meritsu13

CCD Kamera K750i den başka hiçbir telefonda yoq !!!

Ayrıca Siemens C65 te olan photopet oyunu ( kamera yardımıyla oynanıyor istediği rengin resmini çekersen uyuyor yemek yiyor vb . ) haçbir telefonda yok .

Sanırım ilk bluetooth lu telefon da 7650 olmalı :)

ccd olayında yanılıyorsun....

ilk bluetooth olayındada yanılıyorsun.......
  • K750i CMOS sensör kullanıyor. Sony Ericsson'un ilk ve tek CCD sensör kamera kullanan modeli ise S700i'dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 18 Ekim 2006; 19:02:29 >
  • motorola c650'de biri size çağrı attığı zaman melodiniz çalmaya devam eder. Ta ki siz bataryayı çıkarana kadar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..Knight..

K750i CMOS sensör kullanıyor. Sony Ericsson'un ilk ve tek CCD sensör kamera kullanan modeli ise S700i'dir.

k750 nin yeni serileri ccd sensör kullanıyor...
  • Alcatel One Touch Easy... İlk telefonumdu...

Şarjı bittiğinde iki tane kalem pil takıp devam edebiliyordun. İnanılmaz güzel bir özellikti; o dönem dağcılıkla falan daha yoğun uğraşıyordum, sonuçta yanına 4 kalem pil al, birde dolu şarj ile yola çık,tamam güvendesin... Sonuçta anteni de çok başarılı idi...

Heyt be güzel günlermiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: psikopat_demobil

dünya da kusursuz iki telefon vardır. biri çoktan çıkıp piyasadan kaldırılmıştır,diğeri ise henüz piyasaya çıkmamıştır

kesinlikle katılıyorum. Sony nin yannış hatırlamıyosam MD5 mi ne öle bi telefonu vardı. yıllar öncesinde mp3 çalabiliyordu sanırım, dünya kadar özelliği vardı ve çok da küçüktü.
    SONUÇ: diğer firmalar isyan ettiler ve ortak bir kararla telefonu piyasadan kaldırttılar...
  • raks r550 deki web cam özelliğ diğer telefonlarda yok ve yararlı
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.