Şimdi Ara

Bu sisteme Win7 64bit yüklemeli miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, sistemime 150 200 tl'lik upgrade yaptım. Sistem şuan şu şekilde;
    Intel Core 2 Duo E8500 3.16 Ghz 6MB 1333Mhz
    Sapphire HD 5570 1GB 128bit
    2X2GB DDR2 667Mhz RAM

32Bit'te kalmaya devam mı edeyim yoksa 64Bit mi yükleyeyim. RAM'i 3.25GB olarak görüyor şuan. Sistem eski bir sistem ama yinede sorayım dedim. Performans açısından hangisi daha olumlu olur?

• Ram 4gb,o yüzden 64 bit kurman lazım. 32 bit 3gbtan sonrasını kullanamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orasını anladımda, tamam ram 4gb olacak ama performans açısından negatif bir durum olur mu 64 bit yüklemem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1cihan8

Orasını anladımda, tamam ram 4gb olacak ama performans açısından negatif bir durum olur mu 64 bit yüklemem?

Olmaz. Aksine oyunlarda biraz daha rahat edersin. Sadece arka plan işlemlerini kontrol et. Anormal bir ram kullanımı varsa çaresine bak. Ayrıca cleanmem programı rami temiz tutmada işe yarıyor.

Not :imzamı oku

• quote:

Orijinalden alıntı: EfeYakupKarahanlı

quote:

Orasını anladımda, tamam ram 4gb olacak ama performans açısından negatif bir durum olur mu 64 bit yüklemem?

Olmaz. Aksine oyunlarda biraz daha rahat edersin. Sadece arka plan işlemlerini kontrol et. Anormal bir ram kullanımı varsa çaresine bak. Ayrıca cleanmem programı rami temiz tutmada işe yarıyor.

Dalgınlığıma gelmiş herhalde fark etmedim alıntılamadığımı :) Tamam o zaman ilk formatta 64 bit kuruyorum. Teşekkür ederim yardımların için.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EfeYakupKarahanlı

quote:

Dalgınlığıma gelmiş herhalde fark etmedim alıntılamadığımı :) Tamam o zaman ilk formatta 64 bit kuruyorum. Teşekkür ederim yardımların için.

Önemli değil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.