Şimdi Ara

bu sistem nasıl uygunmudur bi yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Anakart ASUS P5RD1-VM (Ati Xpress200,LAN,SATA,VGA,LGA775) 74 $+KDV
    Ram KINGSTON DDR400 512MB 46 $+KDV
    Writer LG 52x32x52x16 Combo 40 $+KDV
    Fdd SONY-MITSUMI-OEM 1.44 MB 7 $+KDV
    Hdd SAMSUNG 80GB 7200RPM 59 $+KDV
    İşlemci INTEL Pentium 4 630 (3.0GHz,800MHz,2MB,HT,LGA775) BOX 205 $+KDV
    Kasa FEEL Hurricane 550W Siyah 88 $+KDV
    Klavye-Mouse Seti MICROSOFT ValuePack Q-PS/2 25 $+KDV
    Monitor LG T730SH 17\" FLAT CRT 133 $+KDV
    Toplam Tutar: 677 $+KDV
    ekran kartım ve speaker ım var bu fiyat veya buna yakın bir fiyatta sistem almak istiyordum. mavi bilgisayarın sitesinden böyle bir sistem oluşturdum uygunmudur eklemek, çıkarmak değiştirmek istediğiniz varsa yazın lütfen. Birde böyle bir sistemi nerden almalıyım ? vatan bilgisayar cardfinansa 8 taksitte %8 indirim yapıyor, uygunmudur, ordanmı alayım

• Bilgisayar seçerken en önemlisi hangi amaçla kullanacağınız.Sizin amacınız nedir?
  • nerden alıyorsun ?

ram ler burada bile 42 dolar+kdv ve combo 40 dolar vereceğine 45 dolar+kdv ye lg dvd rw ler var.

diğer ürünlere bakmadım bile ama 64bit amd üzerine daha uzun ömürlü + hızlı bir sistem kurabilirsin.
  • bu sistemi evde kullanacam, müzik dinlemek film izlemek belki azda olsa oyun oynamak için kullanıcam aslında amd daha iyi olur diyorlar ama pek anlamıyom amd den, mesela bu pentium amd nin hangi işlemcisine denk gelir kısacası bilmiyorum.. öneriniz varsa yazın amd de olabilir yani
  • senin yazdığın işlemcinin AMD karşılığı AMD Athlon64 3000+ Venice vede üstelik çok daha ucuz.
    AMD alırsan daha iyi bir seçim yapmış olursun bence.
    Anakart zannedersem onboard birşey istiyorsun anakarttı GIGABYTE, GA-K8N51GMF-9 nFORCE6100 ATX 939
    alabilirsin.
  • 205 dolar+ kdv ye vereceğin fiyara amd de 64 bit 2500+ - 2800+ sempron / yanına nf3 - nf4 anakart alman mümkün. 80+120 dolar gibi bir fiyata hemde.

hemde overclok performans ları yüksek olduğundan oyun ve en az 1 yıllık daha fazla kullanma şansın olur. dediğin işlemleri çok fazla konfirigasyonla yapman mümkün. p4 3,0 - 3,2 gibi artık her hazı pc ye takılan işlemciler yaygın ama performans ve fiyatta karlı değil.

istanbul da isen 2 adres ve tlf. no verebilirim hem uygun fiyat hemde bildik bir yere gidersin.
  • yaw gerçekten amd bu performansta ve bu kadar ucuzsa niye almayımki tamam karar verdim amd alıcam ama tabi vatan bilgisayarda varmı veya orda olan bir model olmalı bugün yarın almam lazım. mbukalemun kardeşim valla aslında adres ve tel iyi olur fakat dedigim gibi cardfinansa 8 taksitte %8 indirim olayı varsa neden olmasın. alabilecegim anakart için vatandan hepsiburadadan link verebilirmisiniz . çok saolun
  • selam ürünler + yorum lar içinwww.mavibilgisayar.com u önermek sonrawww.hepsiburada.com a bakmanı tavsiye etmekteyim. Ama zaten sitede oc kısmı ve bazı yüksek rütbeli insanların imzalarına bakman yeterli. ARŞİV sistemini kullanıp ürünler hkk. tartışma + yorum + performans ları hkk bilgi alman da mümkün..

vatan - gold - vb. gibi firmalar zaten yüksek fiyat üzerinden indirim uygularlar Finans kartın varsa Bilg. Sektöründe şanslısın. vereceğim yerlerde çok az fark ama çok çok uygun fiyata ( ZATEN ORALARDAN AL DEMİYORUM FİYAT + SANA VERDİKLERİ GÜVEN ÖNEMLİ ) ben sadece adımla yönledirme yapacağım.

sonuçta İstanbul - Mköy de Bilg. satışı yapan dükkan bunlar hiç bir kar yada çıkar yok. şimdiden hayırlı olsun ben pm ile adres ve tel . yollarım yarın ilgilenirsin, zaten çok fazla acele etme.

• KINGSTON 512 MB 400 MHZ PC3200 DDRRAM CL3
    LG 52X32X52X CDRW 16X DVD COMBO KUTUSUZ
    SONY 1.44 MB DİSKET SÜRÜCÜ
    HURRICANE FEEL HURRICANE 460W SİYAH KASA
    MICROSOFT ValuePack klavye mause seti
    HYUNDAI Q770 17 INC CRT FLAT MONİTÖR
    ASUS A8V MX SOCKET 939 K8M800 ANAKART
    AMD ATH. 3200 64 BİT, 2000MHZ, 512KB, SOKET 939 BOX
    SAMSUNG 80GB 7200RPM 2MB CACHE

sistemi amd yaptım anakarta ve işlemciye bir bakın uygunmudur olmaz diyen çıkmassa bunlar olsun diyorum . anlasam başka anakartlarla karşılaştırcam ama anlamıyom bunu gördüm yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cool_38 -- 1 Ocak 2006 13:07:33 >
  • Anakartın kötü. Daha öncede yazdığım gibi onboard ekran kartlı en iyi anakartlar nforce6100 chipsetliler.
    GA-K8N51GMF-9 nFORCE6100 ATX 939

Rami twinmos al. Birde comboya para vereceğine DVD-Writer al. Hem cd, hem dvd yazarsın, hemde okutursun
  • quote:

Orjinalden alıntı: ElectroTech

Anakartın kötü. Daha öncede yazdığım gibi onboard ekran kartlı en iyi anakartlar nforce6100 chipsetliler.

Rami twinmos al. Birde comboya para vereceğine DVD-Writer al. Hem cd, hem dvd yazarsın, hemde okutursun

arkadaşın ekran kartı varmış
    sanırım agp 8x bir karttır
    öyle ise anakartınızı agp almak zorundasınız
  • quote:

Anakartın kötü. Daha öncede yazdığım gibi onboard ekran kartlı en iyi anakartlar nforce6100 chipsetliler.

ya kusura bakma ama link olmayınca anlamıyom google da aradım satan bi yerde bulamadım . çok cahilim çoook . bi link verde çözelim anakart işini dvd writer konusunda haklısın onuda degiştirdik. ramide twinmos yapıyorum . saygılar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: fortress34

quote:

arkadaşın ekran kartı varmış
    sanırım agp 8x bir karttır
    öyle ise anakartınızı agp almak zorundasınız

evet ekran kartı 128 fx 5200
  • quote:

Orjinalden alıntı: cool_38

bu sisteme bu ekran kartı
    mecredese at arabası tekerleği takmaya benzer komik olur...
  • Anakrt için link aşağıda
    http://www.karizmashop.com/detay.asp?stokpos=52737
    Bunu üzerindeki onboard ekran kartı senin 5200'den daha iyi.
    Hem ileride yeni bir kart alacağında PCI-Ex ekran kartıda takabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sam0

quote:

Orjinalden alıntı: cool_38

bu sisteme bu ekran kartı
    mecredese at arabası tekerleği takmaya benzer komik olur...

hadi ya ne bilem yaw var burda bitane takarım işimi görür dediydim . hiç olmazmı alırız para olunca daha iyisini
  • quote:

Anakrt için link aşağıda
    http://www.karizmashop.com/detay.asp?stokpos=52737
    Bunu üzerindeki onboard ekran kartı senin 5200'den daha iyi.
    Hem ileride yeni bir kart alacağında PCI-Ex ekran kartıda takabilirsin.

ekran kartını ilerde alırım ozaman. bundakiyle idare ederiz . ama bu kart vatan bilgisayarda yokmudur. çünkü ben toplamayacam sistemi orada toplattıracam
  • Vatan'da nferce 6100 chipsetli anakart göremedim. Niye vatan'dan alıyorsunki. Onların fiyatları yüksek. İndirimide yüksek fiyatlardan yağtığı için bir getirisi yok.
  • valla hepsiburadaya ve mavi bilgisayarada baktım, çok fazla bir fark olmuyor 10-15 dolar falan oynuyor oda çektigim sıkıntıyı degmez diye duşunuyorum.
  • selam

mavi + hepsiburada yı resim + ürün yorum ları için verdim. agp bir ekr kartın var ve değerlendirmek istiyorsan apg8x destekli - nforce3 çipsetli bir anakart alacaksın buda epox - msı marka modellere bakman demektir ( abit te değerlendirilebilir tabi )

dediğim gibi imzalarda baya bir çeşit konfirigasyon var kesinlikle bak. sonuç ta 3-5 dola rla çok fazla kar yaptığına da göreceksin ( ben fx5200 var diye nf3 ile başlamam ama sen seçeneklere göre bakarsın artık)

olmazsa msı da 70 ytl ye agp / pcı-e destekli bir anakartta vardı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.