Şimdi Ara

Bu sistem ile kasmadan oynanır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar forumda yeniyim ilk olarak Sistemimin yeterli olup olmadığını görmek istedim sizce aşağıdaki sistemle yeni çıkacak olan oyunların ve şuanda olan oyunların bazılarını kasmadan oynayabilirmiyim mesala max payne 3 farcry 3 gta 5 hitman fifa 14 pes 14 gibi oyunları bunldan bazılarını high da oynamak zorunda değilim benim için medium da yeterli önemli olan kasmama

Anakart: ASUS M5A78L-M LX3 AMD 760G (780L)/SB710 AM3+ DDR3 1866MHz VGA
    İşlemci: AMD FX X6 6100 Soket AM3+ 3.3GHz 14MB Cache 32nm
    Ekran Kartı: ASUS GT630 GDDR3 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX11
    RAM: GSKILL 4GB Ripjaws DDR3 1600MHz CL9 1.5V Tek Modül Ram

Hadi arkadaşlar beni fazla bekletmeyin daha yeniyim

• gt630 ekran kartı çok kötüdür, alma sakın.

-işlemciyide 6300 yap bence, ilerleyen zamanlarda da rami 8gbta tamamlarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dead -- 9 Temmuz 2013; 16:04:38 >
  • ekran kartımın kötü olduğu biliyorum daha yeni almıştım yaptım bi delilik

o dediğin işlemciyi de inceledim ama içindeki stok fanı berbat mış
  • marıo oynamak ıcın guzel ekrankartı secmıssın
  • offff yapmayın ya o kadar da kötü olamaz herhalde :(
  • Güzel Ofis Bilgisayarı Ama Oyuna Gelmez
  • arkadaşlar napmam lazım neyi değiştirmem gerekiyor ekran kartı hariç çünkü daha yeni aldım onu diğerlerini daha almadım ekran kartınıda 1 yıl sonra değiştirebilirim anca :(
  • en dandık parca ekran kartı onu degıstırmelısın o sıstemde acı gercek sana ders olsun almadan konu ac aldıktan sonra degıl
  • ya benim anlamadığım bu ekran kartı neden bu kadar kötü tmm 2 gb olmasına aldanmayın diyorlar ama diğer ekran kartı tavsiye edenlerde 1 gb 128 bit tavsiye ediyorlar şu anda değiştirecek olduğum sisteme takılı öyle sıkıntısı olan bir ekran kartına benzemiyor sadece gta 4 fifa 13 gibi oyunlarda bazı anlarda kasma yapıyor bununda işlemci veya ram den kaynaklandığını düşünüyorum şu naki sistemim berbat o yüzden değiştiriyorum 2004 yıllarına ait parçalar var AMD Athlon 64 X2 Dual Core +4000 2,1 GHz 2 gb ram bu sistemde bile bence idare ediyor görüntü kalitesi iyi hem aldığım haberlere göre yeni teklonoji oyunlar bunda sonra ekran kartında gb daha çok önem verecek bir oyunlar biyasaya sürecek diye bir duyum aldım....
  • sana soyle dıyım eskı sıstemınle yenı sıstemın ekran kartı aynı (gt630) olucaksa hıc fark olmıcak okadar kotu bı kart ekran kartı bıtle bellek boyutuyla kıyaslanmaz cok fazla detay var
  • quote:

Orijinalden alıntı: *666*

marıo oynamak ıcın guzel ekrankartı secmıssın

• *666* kullanıcısına yanıt
    eski sistemdeki ekran kartı ile yeni sistemdeki ekran kartı aynı değil sadece ekran kartını diğerlerine göre erken aldım şimdi ise işlemci anakart ve ram alacağım yani o ekran kartı eskiden yoktu
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutky.52

Arkadaşlar forumda yeniyim ilk olarak Sistemimin yeterli olup olmadığını görmek istedim sizce aşağıdaki sistemle yeni çıkacak olan oyunların ve şuanda olan oyunların bazılarını kasmadan oynayabilirmiyim mesala max payne 3 farcry 3 gta 5 hitman fifa 14 pes 14 gibi oyunları bunldan bazılarını high da oynamak zorunda değilim benim için medium da yeterli önemli olan kasmama

Saydığın oyunları o ekran kartıyla medium da dahi oynayabileceğini sanmıyorum kardeşim.. oynasan bile göreceğin görüntü hareket eden kütük yığınları olacak, güzel grafik değil..:) yeni aldıysan acilen gidip değiştirmeni öneririm.. Ya da geri veremiyorsan, hemen elden çıkar, parçaları da şu şekilde değiştirip yeni bir kart al:

İşlemci: AMD Athlon II X4 640

Anakart: ASUS M5A78L-M LX3

RAM: Corsair 4 GB XMS3 DDR3 1600 MHz CL9

Ekran Kartı: Sapphire HD 7750 2 GB 128 Bit DX 11.1

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelmax

quote:

Orijinalden alıntı: umutky.52

Arkadaşlar forumda yeniyim ilk olarak Sistemimin yeterli olup olmadığını görmek istedim sizce aşağıdaki sistemle yeni çıkacak olan oyunların ve şuanda olan oyunların bazılarını kasmadan oynayabilirmiyim mesala max payne 3 farcry 3 gta 5 hitman fifa 14 pes 14 gibi oyunları bunldan bazılarını high da oynamak zorunda değilim benim için medium da yeterli önemli olan kasmama

Saydığın oyunları o ekran kartıyla medium da dahi oynayabileceğini sanmıyorum kardeşim.. oynasan bile göreceğin görüntü hareket eden kütük yığınları olacak, güzel grafik değil..:) yeni aldıysan acilen gidip değiştirmeni öneririm.. Ya da geri veremiyorsan, hemen elden çıkar, parçaları da şu şekilde değiştirip yeni bir kart al:

İşlemci: AMD Athlon II X4 640

Anakart: ASUS M5A78L-M LX3

RAM: Corsair 4 GB XMS3 DDR3 1600 MHz CL9

Ekran Kartı: Sapphire HD 7750 2 GB 128 Bit DX 11.1

+1

• Değiştirmen gereken ilk şey ekran kartı. Onu da almışssın.

bu ekran kartı ile neyi değiştirirsen değiştir OYUN OYNAYAMAZSIN. Hele de saydıklarını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melikulupinar

Değiştirmen gereken ilk şey ekran kartı. Onu da almışssın.

bu ekran kartı ile neyi değiştirirsen değiştir OYUN OYNAYAMAZSIN. Hele de saydıklarını.

+1
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.